جدید ترین ورژن قالب بسیار زیبای jarida فارسی و راست چین شده با پشتیبانی ووکامرس

PersianCommerce

تازه وارد
با سلام به همه ی دوستان عزیز و مدیران ارجمند

این پست اول بنده در این تاپیک هست و بنده قصد دارم من بعد در این انجمن فعالیت مستمر داشته باشم و با امکاناتی که در اختیار دارم و اندوخته هایی که طی چند سال کسب نمودم خدماتی رو برای شما عزیزان به رایگان آماده نموده ام که امیدوارم مفید واقع بشه و بتونم قدمی در راه پیشرفت سایت های شما عزیزان بردارم و اگر مدیریت محترم هم صلاح دونستند می تونند کار هایی که قرار میدم در صفحه نخست سایت قرار دهند.

برای شروع و پست اول برای شما جدیدترین ورژن قالب بسیار زیبا و معروف jarida v2.1.1 رو اماده کردم که فارسی و راست چین شده و به راحتی می تونید با این قالب یک سایت زیبای خبری راه اندازی کنید و در کنار ان فروشگاه هم داشته باشید. این ورژن جدیدترین ورژن ارائه شده هست که با جدید ترین نگارش ووکامرس 2.1.1 هم کاملا سازگاری دارد و هر زمان که نسخه جدید تری از این قالب عرضه شد این تاپیک هم بروز رسانی خواهد شد. آموزش کامل قالب هم در فایل قرار داده شده و امیدوارم این قالب زیبا مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

لینک دریافت:

دموی قالب:

01_preview1.png

javaheri123

کاربر عضو
سلام دوست من

ممنونم از زحمتی که کشیدی

برای آپدیت جریده با ورژن قبلی به این ورژن چهطور باید اقدام کرد که مشکلی پیش نیاد؟

مجيد

تازه وارد
مرسي داداش.

من اين قالب و نصب كردم و خيلي عاليه ولي مشكلم اينه كه اسلايد فقط تو سايت فعاله و تو فروشگاه كار نميكنه راه حلش چيه ؟

javaheri123

کاربر عضو
متاسفانه این ورژن اصلا ترجمه و استایل مناسبی نداره فقط یک امتیاز داره اونم هماهنگی با ورژن جدید ووگامرس هستش من خودم ترجیح دادم ورژن قبلیم که از 3zar.ir دانلود کردم باقی بمونه

keylight

تازه وارد
گفتی جریده یاد یه پستی که تو وایبر واسم فرستادن افتادم جالب بود بزار واسه شما هم بگم

امیر یگانه میگه : مهم اینه تو کنارمی هر لحظه تو با منی این روزا

بعد خواجه امیری میگه درست لحظه ای که تو باید بری اسیر یه احساس مبهم شدیم

رضا پیشرو میگه کرج اومد دوباره با پلاک و دار و دستش سلطان رپ اومده پیشرو دست و پنجش

همایون میگه چرا رفتی چرا رفتی چرا رفتی لالای لای بیا نرو میخوام باهات برقصم ولی بی قرارم تو کمرم قر ندارم

انریکه میگه : تو با تموم پستی و بلندی های زندگی به آینده مینگری

و سرنوشتو میسازی اما نباید حس کنی بازنده ای چون فقط با یه حس دنیاتو میسازی

جریده خواننده کلمبیایی : زندگی پوچ نییست عشق من که به من فکر کنی و با یکی دیگه باشیی چون عاشقتم من حق انتخاب دیگه ای نداری بعد عشقت به من

sajjad2015

تازه وارد
سلام شما که نوشته اید فارسی سازی شده و راست شده !!! اما تنظیمات قالب که انگلیسی میباشد !!!!؟

منظور شما از فارسی  سازی شده و راست چین شده چیست ؟؟؟

miladjef

کاربر عضو
شما اولا به تاریخ تاپیک نگاه کنید 

و بعد هم یکمی جستجو می کردید  اینو می تونستید پیدا کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lahijsabz

کاربر عضو
متاسفانه این ورژن اصلا ترجمه و استایل مناسبی نداره فقط یک امتیاز داره اونم هماهنگی با ورژن جدید ووگامرس هستش من خودم ترجیح دادم ورژن قبلیم که از 3zar.ir دانلود کردم باقی بمونه
دوست عزیز بهت پیشنهاد میکنم هر چه سریع تر قالبت رو آپدیت کنی اون قالب یه باگ امنیتی داره اگه دلت خواست آدرس سایتتو بذار تو 3 دقیقه هکش کنم

.امیر

کاربر عضو
سلام دوستان پیشاپیش ممنون از جوابتون

دوستان من تو سایتم از این قالب استفاده میکنم با رنگ متن (نه رنگ دکمه) کلمه "افزودن به سبد خرید" مشکل دارم اخه رنگ دکمه صورتی هستش و رنگ متن این کلمه سبز یا مشکی هست وترکیب زشتی ایجاد کرده...

میخوام رنگ این متن سفید بشه

رنگ قیمت محصولات هم سبز هست اینم میخوام قرمزش کنم...

کمکم میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟

ی سوال دیگم دارم : وقتی وارد سایتم شدید قسمت سایدبار سمت چپ قسمت جدید ترین کتاب ها عکس کتاب های این قسمت مربع شده و پایین و بالای عکس رو بریده میخوام این عکس به مستطیل تبدیل بشه یعنی ارتفاعش استاندارد بشه تا عکس کامل نشون داده بشه

ی دنیااااااااا ممنون  :103:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا