حذف آیتم های موجود در آدرس مشتری پس از استفاده از پلاگین WooCommerce Multiple Customer Addresses

kourosh

کاربر عضو
با پلاگین Woo Checkout Field Editor Pro فیلدهای فرم آدرس مشتری را به خوبی تغییر میدم.
و برای اضافه کردن چند آدرس برای مشتری پلاگین WooCommerce Multiple Customer Addresses رو نصب کردم که در توضیحاتش گفته با پلاگین Woo Checkout Field Editor Pro به خوبی کار می کنه.
اما آیتم هایی که در Woo Checkout Field Editor Pro اضافه کردم در فرم آدرس جدید نمیاد. (با این که اون ها رو حذف کردم و به حالت پیش فرض برگردوندم و دوباره تعریف کردم.)

kourosh

کاربر عضو
eld Editor Pro اضافه کردم در فرم آدرس جدید نمیاد. (با این که اون ها رو حذف کردم و به حالت پیش فرض برگردوندم و دوباره تعریف کردم.)
در مورد دستی اضافه کردن فیلد تو آدرس آموزشی، راه حلی چیزی ندارید؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
با پلاگین Woo Checkout Field Editor Pro فیلدهای فرم آدرس مشتری را به خوبی تغییر میدم.
و برای اضافه کردن چند آدرس برای مشتری پلاگین WooCommerce Multiple Customer Addresses رو نصب کردم که در توضیحاتش گفته با پلاگین Woo Checkout Field Editor Pro به خوبی کار می کنه.
اما آیتم هایی که در Woo Checkout Field Editor Pro اضافه کردم در فرم آدرس جدید نمیاد. (با این که اون ها رو حذف کردم و به حالت پیش فرض برگردوندم و دوباره تعریف کردم.)
ورژن WooCommerce Multiple Customer Addresses که استفاده میکنید چند هست ؟ الان ورژن اخرش 7.9 هست .

فکر کنم از این هم بتونید استفاده کنید :

در مورد دستی اضافه کردن فیلد تو آدرس آموزشی، راه حلی چیزی ندارید؟
خیلی زمان بر هست با افزونه انجام بدید بهتره ولی اگر خواستید خودتون کد بنویسید این هست و فیلتر ها و اکشن ها را کامل توضیح داده و اتفاقا یک قسمت اضافه کردن فیلد آدرس هم به اسم : Adding custom shipping and billing fields داره .

kourosh

کاربر عضو
ورژن WooCommerce Multiple Customer Addresses که دارم 7.5 هست. تو منو آپدیت نداده بود، نمی دونستم قدیمیه. آپدیت می کنم پس، ببینم چی میشه.

با سپاس.

بالا