حذف برگه های ووکامروس

moblrahati

تازه وارد
سلام ؛ من برگه های اولیه ووکامرس رو به اشتباه پاک کردم بعد از چیدن محصولات متوجه مشکل شدم و برگه ها رو از قسمت ابزارها ساختم الان وقتی یک محصول رو به سبد خرید اضافه میکنم برگه سبد خرید به درستی کار خودشو انجام میده اما روی لوگوی سبد خرید اگه بزنم با خطا404  مواجه میشم ممنون میشم راهنمایی کنید قالبم تاب کامرسه و همه افزونه هام مثل ووکامرس به روزه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اولا وقتی تیتر می زنید مشکل رو بنویسید نیازی به نام شما نیست !!!

دوم وقتی باید مطمئن بشید تمامی برگه ها مانند قبل ساخته شده باشند مثلا اگر سبد خرید شما دارای پیوند یکتای سبد_خرید بوده همون اگر cart بوده نیز این باشد {تیتر برگه مهم نیست} ضمن اینکه شورت کدهای وکامرس نیز درون برگه ها حتما موجود باشند .

سوم در مسیر : وکامرس - تسویه حساب - گزینه های تسویه حساب - برگه های جدید دوباره تایید و جا نمایی شده باشد و همچنین نقاط پایانی نیز به همان صورت اصلی باقی مانده باشد .

چهارم باید مطمئن شوید لوگوی مورد نظر شما به صفحه مورد نظر متصل می شود یعنی شما چند برگه مشابه نداشته باشید کافیست در یک رایانه با یک مرورگر مثلا فایرفاکس روی لوگوی سبد بروید و در پایین مرورگر مشاهده کنید مسیر نهایی کجاست و اصلا این مسیر وجود دارد یا خیر .

پنجم در برخی اوقات تغییر پیوند یکتا به حالت پیش فرض و ذخیره کردن و سپس تغیر مجدد به مدل مورد نظر می تواند مشکل را رفع کند

ششم اگر افزونه کش روی وردپرس دارید حتما خالی شود

هفتم در همه موارد حتما یکبار قوانین انجمن را خوانده و به راهنمایی ها مبنی بر قرار دادن آدرس سایت جهت بازدید دوستان و بررسی مشکل اقدام فرمایید .

هشتم: گاهی وقتی شما برگه را حذف می کنید به طور کامل حذف نمی شود بهتر است یکبار به سطل زباله مراجعه کرده و اگر بودند با حذف کامل موارد جدید آنها را بازنشانی کنید.

نهم در برخی اوقات نیاز است شما برگه های وکامرس {فقط برگه های اصلی وکامرس رو حذف نموده و حتما سطل زباله را نیز پاکسازی کنید} و سپس اقدام به غیر فعال کردن وکامرس کرده و آنرا حذف کنید سپس وکامرس را دوباره نصب کنید .

موفق باشید

بالا