حذف لایسنس از قالب وردپرس

• نویسنده موضوع icec
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

icec

تازه وارد
با سلام خدمت همه عزیزان

من یه قالب خریدم الان دامنه سایتم رو عوض کردم دیگه کار نمیکنه،

گفتن لایسنس داره،

به پشتیبانی گفتم ، گفت انجام نمیدیم

کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
یا باید یکی دیگه بخری ...

یا باید دیکد کنی ....

hannanstd.ir

خب باید دیکد بشه یعنی قفلش رو بشکونی ...

که بستگی داره با چه نرم افزاری کد شده باشه و ببینی برای اون نرم افزار دیکدر هست یا نه ...

ولی حتی اگرم دیکد بشه اکثرا یه مشکلاتی به همراه داره ...

Amir9891

تازه وارد
با من در تماس باشید...

اگر میتونی تشخیص بدی کدهای لیسانس تو کدوم فایل هست یا این که کدوم فایل کد شده هست ، فایل رو برام بفرست.

icec

تازه وارد
الان شما میتونین برام انجام بدین؟؟؟؟؟

قالب رو بفرستم؟؟؟

- - - Updated - - -

خب باید دیکد بشه یعنی قفلش رو بشکونی ...که بستگی داره با چه نرم افزاری کد شده باشه و ببینی برای اون نرم افزار دیکدر هست یا نه ...

ولی حتی اگرم دیکد بشه اکثرا یه مشکلاتی به همراه داره ...

الان شما میتونین برام انجام بدین؟؟؟؟؟

قالب رو بفرستم؟؟؟

- - - Updated - - -

با من در تماس باشید...اگر میتونی تشخیص بدی کدهای لیسانس تو کدوم فایل هست یا این که کدوم فایل کد شده هست ، فایل رو برام بفرست.
شما میتونین؟؟؟

قالب رو بفرستم؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز. اگر قالب شما فارسی هست اینجا کسی انجام نمیده. چون خلاف قوانین وب سایت هست و کاملا غیر اخلاقی.

icec

تازه وارد
دوست عزیز. اگر قالب شما فارسی هست اینجا کسی انجام نمیده. چون خلاف قوانین وب سایت هست و کاملا غیر اخلاقی.
خب یعنی قالبیکه خریدم رو delet کنم بره؟؟؟

caduspro

کاربر عضو
متاسفانه طراح ایرانی یعنی همین. جنس ایرانی یعنی همین! منم قالب انجمنم رو از وی بی ایران خریدم ولی وقتی گفتم آقا میخام دامین سایتم رو منتقل کنم گفتن دوباره بخر! البته خیلی راحت می تونستم لایسنس مسخرشو بردارم، ولی دو فردای دیگه همین آقا داستان درست می کرد.

اسم قالب رو بگو که ما دیگه اونو نخریم :D

farsadf

کاربر عضو
اولا Delete ثانیا قالب های لایسنس دار رو نباید دیکود کرد و هیچ کس لاقل تو این انجمن براتون انجام نمیده ( البته ایرانی ها رو ) .

شاید اینجا قانون کپی رایت درست و حسابی نداشته باشیم ولی من به خاطر کپی برداری از مطالب یکی از دوستام مجبور شدم ریپورت به سرویس ارائه دهندهش و فتا با هم بفرستم ( جوری شد که طرف همون موقع وبسایتش رو غیر فعال کرد ).

پس همچین کاری رو نکنین برای خودتون مشکل نتراشید.

icec

تازه وارد
اولا Delete ثانیا قالب های لایسنس دار رو نباید دیکود کرد و هیچ کس لاقل تو این انجمن براتون انجام نمیده ( البته ایرانی ها رو ) .شاید اینجا قانون کپی رایت درست و حسابی نداشته باشیم ولی من به خاطر کپی برداری از مطالب یکی از دوستام مجبور شدم ریپورت به سرویس ارائه دهندهش و فتا با هم بفرستم ( جوری شد که طرف همون موقع وبسایتش رو غیر فعال کرد ).

پس همچین کاری رو نکنین برای خودتون مشکل نتراشید.
سلام ممنون

خب من بهشون گفتم اینکارو کنین گفتن انجام نمیشه

قالب مورد نظر از سایت پاک شده و به فروش نمیرسه دیگه

- - - Updated - - -

متاسفانه طراح ایرانی یعنی همین. جنس ایرانی یعنی همین! منم قالب انجمنم رو از وی بی ایران خریدم ولی وقتی گفتم آقا میخام دامین سایتم رو منتقل کنم گفتن دوباره بخر! البته خیلی راحت می تونستم لایسنس مسخرشو بردارم، ولی دو فردای دیگه همین آقا داستان درست می کرد.اسم قالب رو بگو که ما دیگه اونو نخریم :D
سلام قالب هونیاک

hannanstd.ir

اه اه اه ... از wp-iran خریدی ....

با ioncube نسخه 8 کد میکنه ، ....

آقا به نظر من باید همه قالب هاشو دیکد کنید و توی نت رایگان پخشش کنید ....

قالب های خارجی رو ادیت میکنه و میزاره فروش که این خودش یعنی نقض قوانین کپی رایت .....

به نظر من باید اینجور قالب ها دیکد بشن و پخش بشن ....

من خودم هم یه قالب ازش خریدم . البته من ویرایشش کردم و بیش از نصفش رو دیکد کردم ...

بقیه اش رو هم تا چند روز دیگه دیکد میکنم ... چون باید هم رو نسخه 5.2 و هم 5.3 دیکد بشه ... و اشتراک بگیرم ازشون ... چون هر کدومشون به تنهایی یه مشکلاتی دارند که نمیذارن سایت درست لود بشه ...

- - - Updated - - -

دیکد کردن این قالب ها خلاف قوانین نیست....

چون بیس قالب هاش ایرانی نیست و فقط ترجمه و ادیت هست ...

مثلا همون نیوز ورلدی که گفتم :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
اگر خلاف قانون نیست قالبو بفرست یک نگاهی بهش بکنیم. از قدیم گفتن دست بالای دست بسیار است. اگر هزینه هم داشت بهت یک روش یاد میدم کارو بسپاری دست کاربلد

البته راه دیگه ای هم وجود دارد که نیازی به لایسنس نداره اگر واقعن به قالب نیازی داری و میخای دوباره خرید کنی و بهت نمی فروشن پیام خصوصی بده تا بهت بگم.

اگر خلاف قانون پرشین اسکریپت هست لطفا پست من زدوده شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

icec

تازه وارد
اه اه اه ... از wp-iran خریدی ....با ioncube نسخه 8 کد میکنه ، ....

آقا به نظر من باید همه قالب هاشو دیکد کنید و توی نت رایگان پخشش کنید ....

قالب های خارجی رو ادیت میکنه و میزاره فروش که این خودش یعنی نقض قوانین کپی رایت .....

به نظر من باید اینجور قالب ها دیکد بشن و پخش بشن ....

من خودم هم یه قالب ازش خریدم . البته من ویرایشش کردم و بیش از نصفش رو دیکد کردم ...

بقیه اش رو هم تا چند روز دیگه دیکد میکنم ... چون باید هم رو نسخه 5.2 و هم 5.3 دیکد بشه ... و اشتراک بگیرم ازشون ... چون هر کدومشون به تنهایی یه مشکلاتی دارند که نمیذارن سایت درست لود بشه ...

- - - Updated - - -

دیکد کردن این قالب ها خلاف قوانین نیست....

چون بیس قالب هاش ایرانی نیست و فقط ترجمه و ادیت هست ...

مثلا همون نیوز ورلدی که گفتم :

سلام ممنون از راهنمایی های خوبتون

الان باید چیکار کنم؟

- - - Updated - - -

اگر خلاف قانون نیست قالبو بفرست یک نگاهی بهش بکنیم. از قدیم گفتن دست بالای دست بسیار است. اگر هزینه هم داشت بهت یک روش یاد میدم کارو بسپاری دست کاربلدالبته راه دیگه ای هم وجود دارد که نیازی به لایسنس نداره اگر واقعن به قالب نیازی داری و میخای دوباره خرید کنی و بهت نمی فروشن پیام خصوصی بده تا بهت بگم.

اگر خلاف قانون پرشین اسکریپت هست لطفا پست من زدوده شود.
سلام ممنون از شما

ولی فکر نکنم مدیریت مشکلی داشته باشن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تاپیک قفل شد!

بحث و گفتگو درباره موارد کد شده ایرانی ممنوع است... در صورت تکرار برخورد می شود

لطفا رعایت کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا