حذف نوع ویژگی های محصول در آپدیت ووکامرس

smr.forum

تازه وارد
سلام

چرا تو آپدیت ووکامرس تغییر نوع ویژگی ها حذف شده ؟ کسی دلیلش رو میدونه ؟ چون قبلا دو نوع ویژگی بود.

یکی انتخابی یکی متنی . برای ویژگی هایی که محدود بودن میشد از قبل چند تا مورد تعریف کرد و بصورت لیستی انتخابشون کرد .

ولی یک سری ویژگی ها بودن که نیاز به این کار نبود و بصورت "text"  میشد نوشت.

الان بعد آپدیت متوجه شدم ویژگی هایی که بشکل text  بودن دیگه نیست . و هر مورد رو باید به ویژگی اضافه کرد و لیستی نمایش میده

کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟

shademan

تازه وارد
سلام.
بله درسته ، ویژگی هایی از قبل تعریف کرده بودین ، مدتی هست (فکر کنم 7-8 ماه شاید) که بصورت لیستی و انتخابی شدن.

اما همچنان میتونید فیلد تکست هم ایجاد کنید. برای ایجاد فیلد تکست از بخش ویژگی ها اولین گزینه یعنی "سفارشی سازی ویژگی های محصول" رو انتخاب کنید و گزینه افزودن رو بزنید. یک ویژگی تکست بصورت خام براتون ایجاد میکنه که میتونید براش عنوان تعریف کنید و مقدار بدید.

smr.forum

تازه وارد
سلام.
بله درسته ، ویژگی هایی از قبل تعریف کرده بودین ، مدتی هست (فکر کنم 7-8 ماه شاید) که بصورت لیستی و انتخابی شدن.

اما همچنان میتونید فیلد تکست هم ایجاد کنید. برای ایجاد فیلد تکست از بخش ویژگی ها اولین گزینه یعنی "سفارشی سازی ویژگی های محصول" رو انتخاب کنید و گزینه افزودن رو بزنید. یک ویژگی تکست بصورت خام براتون ایجاد میکنه که میتونید براش عنوان تعریف کنید و مقدار بدید.
ممنون. من تازه آپدیت کردم.کاش اصلا نمی کردم.

خب اینجوری که خیلی بده .الان 1000 تا ویژگی مثل مدل دستگاه ها یا نوع معماری و .... که فیلد های ثابتی نیستن و برای هر محصول متفاوتن، باید 1000 گزینه تو لیست اون ویژگی باز کنه ؟؟؟

این که خیلی بده . تکست ایجاد کردنم دیدم.ولی برا هر محصول جداگونه ایجاد کردن سخته.چون هم ویژگی های من گروه بندی شده هستن. هم دونه دونه اضافه کردن پدر آدمو در میاره.

راه حلی نداره ؟

ووکامرس گاهی خیلی تو مخ میره با این چیزاش

بالا