حذف هزینه حمل ونقل در وکامروس

gilar

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان گل انجمن

توی قسمت سبد خرید وکامرس در وردپرس میخواهم شرط بزارم اگه خرید محصول بالای یک میلیون تومان شد هزینه حمل و نقل رایگان باشه و کمتر شده هزینه حمل ونقل محاسبه بشه ، برای اینکار پلاگینی چیزی هست و اگر نیست کجا باید توی کد دست ببرم

gilar

کاربر عضو
با تشکر از شما

من اومدم تعریف کردم که بالای یه میلیون رایگان باشه ولی وقتی ، فاکتور بالای یک تومن شد تا دو چک باکس نشون میده که کاربر خودش بیاد انتخاب کنه و حمل ونقلشو رایگان کنه که این خیلی خوب نیست ، با این افزونه این مشکل حل میشه ؟

وگویا تجاری هم هست ؟

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

وقت بخیر @gilar

بنده افزونه  رو  پیشنهاد می کنم

با نسخه رایگانش میشه نسبت به وزن و قیمت محصولات در سبد خرید هزینه ارسال رو تغییر داد! که برای کار شما مناسبه 

:)

MahdiY

راهبر انجمن
با تشکر از شما

من اومدم تعریف کردم که بالای یه میلیون رایگان باشه ولی وقتی ، فاکتور بالای یک تومن شد تا دو چک باکس نشون میده که کاربر خودش بیاد انتخاب کنه و حمل ونقلشو رایگان کنه که این خیلی خوب نیست ، با این افزونه این مشکل حل میشه ؟

وگویا تجاری هم هست ؟
سلام

می توانید از کد زیر استفاده کنید

gilar

کاربر عضو
با تشکر از شما ، میشه شرط براش گذاشت ؟ یعنی  میخام یه تومن به بالا آپشن های دیگه را نشون نده و رایگان محاسبه بشه ؟

m0h4mm4d

کاربر عضو
این افزونه را چک کنید . نتیجه را اطلاع بدید .

You must be registered for see images attach

MahdiY

راهبر انجمن
با تشکر از شما ، میشه شرط براش گذاشت ؟ یعنی  میخام یه تومن به بالا آپشن های دیگه را نشون نده و رایگان محاسبه بشه ؟
سلام

بله امکان دارد. در هنگام افزودن متد ارسال رایگان می توانید شرط مبلغ کل سفارش را انتخاب نمایید و مبلغ آن رو روی یک میلیون تومن قرار دهید. بعد از آن از کد داده شده استفاده کنید.

بالا