[حل شد] پیام خطای "طول فیلد description بیشتر از 255 کاراکتر می باشد"

AmiNimA

تازه وارد
سلام دوستان. تا حالا چند تا از سفارشهایی که پرداخت اینترنتی بودند با این پیام خطا روبرو شدند و انجام نشدن:

خطایی رخ داده است: طول فیلد description بیشتر از 255 کاراکتر می باشد

من با مشتری ها تماس گرفتم و گفتن که توی فیلد توضیحات هیچی ننوشتن. و به نظر نمیرسید که مشتری چیز عجیبی جایی نوشته باشه. آدرسشون هم طولانی نبوده.

این ترجمه توی فایلهای ترجمه هم نبود.

تصویر این پیام رو ضمیمه کردم.

ووکامرس: 3.2.1

وردپرس: 4.8.2

افزونه های فارسی فعال و مرتبط: پیامک ووکامرس، ووکامرس فارسی، وردپرس فارسی.

ممنون میشم کمکم کنید.

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ننوشتید از چه درگاهی استفاده می کنید؟

AmiNimA

تازه وارد
ننوشتید از چه درگاهی استفاده می کنید؟
ببخشید، ایمیل اطلاع رسانی برام نیومد.

از درگاه pay.ir

ولی فکر نمیکنم ربطی داشته باشه. امروز درست لحظه ای که یکی از کاربران داشت تلاش میکرد خرید کنه (و سه تا سفارشی که داشت با همین مشکل مواجه بود) همون موقع یه سفارش سالم ثبت شد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل شما خیلی عجیبه! لطفا برای اطمینان از یک درگاه دیگه تست بگیرید به مدت 24 ساعت. ببینیم نتیجه چیه.

AmiNimA

تازه وارد
سلام.

با پشتیبانی درگاه پرداخت تماس گرفتم و گفتن که این پیام از سرور پرداخت اونها است. و زمانی نشون داده میشه که تعداد کاراکترهای ارسالی بیشتر از ۲۵۵ باشن!!! حالا ببینیم این رو برطرف میکنن یا نه.

ممنون از سر نخی که دادید.

Morteza Rasaee

تازه وارد
با سلام خدمت اساتید عزیز. من هم دقیقا با همین خطا مواجه هستم. متوجه شدم وقتی بیش از 7 یا 8 قلم به سبد خرید اضافه میکنم این خطا رو هنگام پرداخت میده. وقتی از اقلام سبد خرید کم میکنم راحت پرداخت انجام میشه. مشکل کجاست دوستان؟؟

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع مربوط به پلاگین Pay.ir بود که رفع شد. دوستان میتونن بسته فارسی ساز ووکامرس persian woocommerce  رو نصب کنند تا بدون مشکل چنین خطایی نبینند.

Lovescience

تازه وارد
سلام دوستان همچنان  pay.ir این مشکل داره من از اخرین نگارش ووکامرس و این پلاگین استفاده میکنم به بخش پشتیبانی pay  هم این موضوع رو گفتم اما پاسخشون این بود :

بله شما نمیتونید بیشتر از 255 کاراکتر برای فیلد description ارسال کنید.

راهکاری که دارید اشتباه هستش. و نباید کل سبد خریدتون رو برای ما ارسال کنید.

برای حل این مشکل باید چیکار کرد؟

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام دوستان همچنان  pay.ir این مشکل داره من از اخرین نگارش ووکامرس و این پلاگین استفاده میکنم به بخش پشتیبانی pay  هم این موضوع رو گفتم اما پاسخشون این بود :

بله شما نمیتونید بیشتر از 255 کاراکتر برای فیلد description ارسال کنید.

راهکاری که دارید اشتباه هستش. و نباید کل سبد خریدتون رو برای ما ارسال کنید.

برای حل این مشکل باید چیکار کرد؟

ممنون
مربوط به خود افزونه ست!

شما اگر ووکامرس فارسی رو نصب کنید این مشکل رفع میشه.

AmiNimA

تازه وارد
نه این مشکل در پلاگین pay.ir رفع شده. همون موقع که بهشون گفتم مشکل رو برطرف کردند. 

بالا