خدمات پس از فروش زیر صفر ژاکت

zhaklin

تازه وارد
ولی من خیلی از ژاکت خرید میکنم و واقعا راضی هستم، و حتی مواقعی که بلد هم نبودم خیلی خوب و مودبانه راهنمایی کردن. از راست چین تا حالا استفاده نکردم ولی با ژاکت هم مشکلی نداشتم، برای همه ی قالب ها و افزونه هاش توضیحات داره و حتی میتونین قبل از خرید سوال بپرسین، به نظرم طبیعیه که نمیخوان محصول فروخته شده رو پس بگیرن

sam110

تازه وارد
سلام اقا اگر از اعضای زاکت نیستید که ۱۰۰۰ در یک است محال است ژاکت خریدی پس بگیرید.
تو را خدا منو نخدانید

sam110

تازه وارد
ولی من خیلی از ژاکت خرید میکنم و واقعا راضی هستم، و حتی مواقعی که بلد هم نبودم خیلی خوب و مودبانه راهنمایی کردن. از راست چین تا حالا استفاده نکردم ولی با ژاکت هم مشکلی نداشتم، برای همه ی قالب ها و افزونه هاش توضیحات داره و حتی میتونین قبل از خرید سوال بپرسین، به نظرم طبیعیه که نمیخوان محصول فروخته شده رو پس بگیرن
کدام توضیح؟؟ همین ترفند اش است سر مردم کلاه میگدارد. بعد خرید شروع میشود
در ضمن تمام افزونهای یشان اجاره ای است نه فروش ۶ ماه یک بار پول نزنی محاله افزونت درست کار کند. از کارم بیفتد مجبوری برای پیگیری پول بزنی.
ما هم اولش همین فکر میکردیم ولی بعد چند مشکل که چند جا پر س جو شدیم مت جه شدیم.

rocki3oy

کاربر عضو
ژاکت بک بخش حقوقی داره بلده چطور خودشو تبرعه کنه و بیشتر تقصر ها سمت مالکین محصول میره.
در حالی که مقصر اصلی ژاکت هست که فقط به پول فکر میکنه تا خدمات.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam110

rocki3oy

کاربر عضو
سلام و عرض ادب دوست عزیز امیدوارم همین طور که شما میگید باشه.از ژاکت بعیده بخواد اینجوری تبلیغات کنه.
شما گفتید خیلی از ژاکت خرید میکنید لطفا یک اسکرین شات از قسمت خرید های خودتون بدین.
تو حرفاتون صداقت هست اما اسکرین شات هم بدین که ما هم مطمئن باشیم که شما راست میگید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sam110

sam110

تازه وارد
ولی من خیلی از ژاکت خرید میکنم و واقعا راضی هستم، و حتی مواقعی که بلد هم نبودم خیلی خوب و مودبانه راهنمایی کردن. از راست چین تا حالا استفاده نکردم ولی با ژاکت هم مشکلی نداشتم، برای همه ی قالب ها و افزونه هاش توضیحات داره و حتی میتونین قبل از خرید سوال بپرسین، به نظرم طبیعیه که نمیخوان محصول فروخته شده رو پس

sam110

تازه وارد
طوری پیام بدهید دو نفر خواننده هم باور کنند.
بله اسکرین بفرستید لطفا.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rocki3oy

sam110

تازه وارد
توجه کنید تخفیف سال نو گذاشتند.
افزونه ای که ۱۰۰ هزار بود را دقیقا بعید عید ۲۰۰ هزار کرد رو چه حساب؟ افزایش چی؟ چند فایل کپی و فروش از دستمزد کارکرد و .... اینقدر بالا هست ؟ به قولی فایل اجاره که هر ۶ ماه باید برایشان شارژ کنی جواب علیک سلام تان بدهند.
انطرف مثلا به نام عید ۲۰_ ۳۰_ ۴۰ درصد تخفیف گذاشته است ، انهم چند ساعت بازی کن ترافیک سایتش برود بالا ، برای افزونه ای که ۱ چهارم قیمت فروشگاه دیگر دقیقا همین میفروشد ۳ برابر انهم با تخفیف پرداخت کن،

در تلگرام هم فقط یک افزونه کاملا به درد نخورم تلگرام گذاشته است چند روز مثلا تخفیف میدهد .
فروششانم دقیق مثل پشتیبانی شان
کافی ۱ ریال پرداخت کنی شعار استرداد ۶ ماهه که زده 6 سال وقت میدهیم برای ۱ ریال استرداد هزار بهانه میاورند که هزار بار پشیمان خرید شوی.
توصیحات محصولات کاملا حساب شده
پشتیبانی که مشخصه ۱۰۰ درصد بی نتیجه
جای تاسف است هیچ جای نیست از این شرکت ها شکایت و مهم رسیدگی و نتیجه بدهد .

Mesmaili

کاربر عضو
توجه کنید تخفیف سال نو گذاشتند.
افزونه ای که ۱۰۰ هزار بود را دقیقا بعید عید ۲۰۰ هزار کرد رو چه حساب؟ افزایش چی؟ چند فایل کپی و فروش از دستمزد کارکرد و .... اینقدر بالا هست ؟ به قولی فایل اجاره که هر ۶ ماه باید برایشان شارژ کنی جواب علیک سلام تان بدهند.
انطرف مثلا به نام عید ۲۰_ ۳۰_ ۴۰ درصد تخفیف گذاشته است ، انهم چند ساعت بازی کن ترافیک سایتش برود بالا ، برای افزونه ای که ۱ چهارم قیمت فروشگاه دیگر دقیقا همین میفروشد ۳ برابر انهم با تخفیف پرداخت کن،

در تلگرام هم فقط یک افزونه کاملا به درد نخورم تلگرام گذاشته است چند روز مثلا تخفیف میدهد .
فروششانم دقیق مثل پشتیبانی شان
کافی ۱ ریال پرداخت کنی شعار استرداد ۶ ماهه که زده 6 سال وقت میدهیم برای ۱ ریال استرداد هزار بهانه میاورند که هزار بار پشیمان خرید شوی.
توصیحات محصولات کاملا حساب شده
پشتیبانی که مشخصه ۱۰۰ درصد بی نتیجه
جای تاسف است هیچ جای نیست از این شرکت ها شکایت و مهم رسیدگی و نتیجه بدهد .
دوست عزیز چه شکایتی آخه؟!‌ شما افزونه رو دارید به صورت غیرقانونی میخرید.
ژاکت بک بخش حقوقی داره بلده چطور خودشو تبرعه کنه و بیشتر تقصر ها سمت مالکین محصول میره.
در حالی که مقصر اصلی ژاکت هست که فقط به پول فکر میکنه تا خدمات.
اتفاقا همه تقصیرها گردن خریداران هست.

navidnavid91

تازه وارد
این علی آقا حاج محمد آقا و دکتر کاویانی و خاندان لر تبار سایت راست چین و حمید کلاته و غیره مرز های کلاه برداری را جا به جا کردند آدم عاقل و اصیل کسر می داند با این ها هم کلام بشه فقط دنبال یک مشت ادم ساده می گردند تا طرف را گول بزنند با چند نفر از نقاط مختلف شهر همکار می شوند تا با حرف زدن سر ادم های ساده را شیره بمالند البته از هزار نفر یک نفر هم ساده لوح پیدا میشه گول این حرف ها را می خوره هر روز هم جا شون و حرف هاشون و اسم سایت هاشون را عوض می کنند و دوباره یک کلاه برداری دیگه یک ترفند دیگه تمام عقده بی ام وه و پول دارند ولی انسانیت صفر یک کپه ریش هم گذاشته معلومه به کجا متصله

آخرین ویرایش:
بالا