خرید اشتراکی اکانت از سایت Best Woocommerce

atmir

تازه وارد
26/10/13
2
0
1
سلام دوستان،

این سایت بیشتر افزونه‌های پولی ووکامرس رو داره و به ازای پرداخت حق اشتراک ماهیانه بهتون اجازه میده که نسخه آپدیت شده پلاگین‌ها رو داشته باشید.

https://www.bestwoocommerce.com

اشتراک ماهیانه هم ۲۵ دلاره، اگه چند نفر بشیم و حق اشتراک رو بخریم فک می‌کنم به صرفه‌تر در میاد و همه افزونه‌ها رو می‌تونیم دانلود کنیم.

اگه کسی از دوستان تمایل داره که به صورت اشتراکی این اکانت رو بگیریم لطفا به من اطلاع بدید. هر چی تعدادمون بیشتر بشه هزینه پایین تر میاد.

متشکرم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
2/5/14
355
0
16
بجای اینکار، پیشنهاد می کنم چند نفر یک افزونه یا پوسته اورجینال خریداری کنید. تا دست کم حق پرداخت به دست طراح اصلی برسد نه دلال های اینترنتی. باور کنید این مسئله به همه زیان می رساند!

atmir

تازه وارد
26/10/13
2
0
1
بجای اینکار، پیشنهاد می کنم چند نفر یک افزونه یا پوسته اورجینال خریداری کنید. تا دست کم حق پرداخت به دست طراح اصلی برسد نه دلال های اینترنتی. باور کنید این مسئله به همه زیان می رساند!
سلام،

خب اینجوری هم هزینش به دست طراحای اصلی میرسه، بابت هر بار دانلود هر پلاگین یه هزینه‌ای بهشون پرداخت میشه. البته اینجوری واسه ما هم بهتره چون به جای اینکه ده تا افزونه رو بخریم یه بار حق عضویت پرداخت میکنیم.

caduspro

کاربر عضو
2/5/14
355
0
16
برای نمونه کمترین قیمت افزونه 25 دلار می باشد. شما تنها با پرداخت 25 دلار به چندین افزونه دسترسی دارید. اگر بخواهیم حق محصول را برای هر طراح محاسبه کنید شاید 1 یا 2 دلار برقرار شود. به نظر شما طراحی برای چند دلار افزونه را به فروش می رساند؟ اینگونه دیگر کسی از سایت های معتبر خریداری نمی کند و اینگونه خرید می کنند.

البته بنده باور دارم که این هزینه ها به طراح پرداخت نمی شود. به هر روی ، پیشنهادی دادم.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
27/9/12
3,478
2
38
لنگرود
هزینه به هیچ وجه به جیب طراح نمیرسه ....

اینکه می بینید تو پرشین اسکریپت افزونه ها یا قالب های پریمیوم منتشر میشه ، این افزونه ها و اسکریپت ها تو سرتا سر نت منتشر شدند و لو رفتن که پرشین اسکریپت هم منتشر میکنه ... هر چند باز هم ......

آخرین ویرایش توسط مدیر: