خرید بلیط و پر شدن ظرفیت

lahijsabz

کاربر عضو
بچه می خوام یه سیستم راه اندازی کنم فرض کنین بلیط سینما بفروشیم و این بلیط فقط به صورت آنلاین فروخته میشه و ظرفیت سینما 30 نفره می خوام تو سایت جوری نمایش داده بشه بصورت پروگرس بار با هر خرید یکم پر شه تا وقتی که ظرفیت کامل بشه دیگه اجازه خرید رو نده و قابلیت تنظیم داشته باشه و بشه توش تعریف کرد که ظرفیت چند تاست یعنی اون عدد 30 قابلیت ویرایش داشته باشه و بشه تو فروشگاه چندین محصول رو داشته باشه

Qalekhani

قلعه‌خانی
بچه می خوام یه سیستم راه اندازی کنم فرض کنین بلیط سینما بفروشیم و این بلیط فقط به صورت آنلاین فروخته میشه و ظرفیت سینما 30 نفره می خوام تو سایت جوری نمایش داده بشه بصورت پروگرس بار با هر خرید یکم پر شه تا وقتی که ظرفیت کامل بشه دیگه اجازه خرید رو نده و قابلیت تنظیم داشته باشه و بشه توش تعریف کرد که ظرفیت چند تاست یعنی اون عدد 30 قابلیت ویرایش داشته باشه و بشه تو فروشگاه چندین محصول رو داشته باشه
در این زمینه توی مخزن وردپرس افزونه هایی هست تحت عنوان booking که برای رزرو و ... هستند. رزرو میز رستوران، صندلی هواپیما و ... ! شما میتونید ازونا استفاده کنید. یه افزونه هم بود که یادمه ظاهرش عالی بود اما متاسفانه تجاری و مستلزم پرداخت هزینه. شاید بتونید نسخه نال شده اونم گیر بیارید.

98cell.ir

کاربر عضو
با سلام

فکر کنم با ووکامرس بشه

یک خرید فوق العاده بزن با افزونش

بعد تعداد کم بشه

lahijsabz

کاربر عضو
بیشتر هدفم progress bar که می خوام توش پر بشه مثل لودینگ

Mostafa74

کاربر عضو
حتما میخوای با وردپرس و ووکامرس باشه ؟!
با PHP میشه یه چیز توپ نوشت و بعد با HTML و CSS اون progress bar رو بنویسید و هرزمان تعداد شد 0 قابلیت خرید غیر فعال بشه و بنویسه ظرفیت پر شد .

بالا