خطا بعد از نصب ووکامرس فارسی

workplace

تازه وارد
دوستان کسی میتونه من و راهنمایی کنه؟ 

من بعد از نصب ووکامرس فارسی خطای زیر رو در صفحه ایم مشاهده می کنم.

Warning:  count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in "C:\xampp\htdocs\xxxxxxx\wp-content\plugins\persian-woocommerce\include\persian-woocommerce.php"
 on line 304

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا در لوکال ازمایش نکنید. حدس میزنم محدودیت هایی در لوکال دارید. ضمن اینکه نسخه PHP خود را در لوکال هاست توضیح نداده اید.

workplace

تازه وارد
من از نسخه 7.2 php استفاده میکنم، چه محدودیتی می تونه داشته باشه؟

Majiiiiid

تازه وارد
سلام من هم وقتی نسخه ووکامرس فارسی رو نصب کردم همین ارور رو نشون میده.برای رفع این مشکل چکار کنم؟ 

از لوکال هاست استفاده میکنم (XAMPP.7.2.1)

Majiiiiid

تازه وارد
اگه کسی راه حل مشکل منو میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

نسخه جدید فردا منتشر می شود. این مشکل نیز رفع شده است (عدم سازگاری با PHP 7.2)

Majiiiiid

تازه وارد
سلام

نسخه جدید فردا منتشر می شود. این مشکل نیز رفع شده است (عدم سازگاری با PHP 7.2)
سلام متشکرم.این مشکل حل شد ولی اتفاقی که افتاده اینه که وقتی من توی سایتم روی هرکدوم از محصولاتم کلیک میکنم بجای اینکه بره به صفحه سینگل و جزئیات محصول رو نمایش بده ریدایرکت میشه به صفحه ی اصلی باآدرس محصول مورد نظر. یعنی توی آدرس بار،آدرس محصول رو مینویسه اما محتوای صفحه ی اصلی رو نشون میده.علتش چی میتونه باشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام متشکرم.این مشکل حل شد ولی اتفاقی که افتاده اینه که وقتی من توی سایتم روی هرکدوم از محصولاتم کلیک میکنم بجای اینکه بره به صفحه سینگل و جزئیات محصول رو نمایش بده ریدایرکت میشه به صفحه ی اصلی باآدرس محصول مورد نظر. یعنی توی آدرس بار،آدرس محصول رو مینویسه اما محتوای صفحه ی اصلی رو نشون میده.علتش چی میتونه باشه؟
این ربطی به ووکامرس فارسی نداره! لطفا مشخصات ارسال کنید بررسی کنم.

بالا