خطا در زمان نصب پلاگین و آپلود فایل در وردپرس

ahs

تازه وارد
با سلام، چند وقت پیش وب سایتی رو طراحی کردم که خدا رو شکر تونست ظرف مدت کوتاهی به خوبی پیشرفت کنه و تعداد بازدید کننده هاش به اندازه ای بالا رفت که سایت رو به هاست وی پی اس منتقل کردیم. زمانی که سایت روی هاست اشتراکی بود مشکلی وجود نداشت اما از زمانی که سایت رو به سرور وی پی اس منتقل کردیم با مشکلی برای آپلود فایل ها و نصب پلاگین روی سرور مواجه هستیم که هر دفعه موقع نصب پلاگین از من درخواست اکانت اف تی پی می کنه و در زمانی هم که قصد آپلود فایل دارم زمانی که یک فایل رو انتخاب می کنم و بارگذاری تموم میشه با این خطا مواجه می شوم: پوشه wp-content/2015 پیدا نشد. تمام پلاگین های سایتم رو هم بررسی کردم اما مشکلی نداشت، طبیعی هم بود چون روی هاست اشتراکی هیچ مشکلی نداشتیم و بعد از اون هم هیچ پلاگینی روی سایت اضافه نشده و هیچ تغییری توی هیچ قسمتی از سایت ندادیم متاسفانه پیشتیبانی سرور خیلی افتضاحی هم داریم و تقریبا هربار که مشکلی برای سایت پیش میاد جواب های کاملا بی ربطی به ما میدن که ما بعد از چند روز بررسی متوجه میشیم مشکل از جای دیگه بوده و پشتیبانی اصلا هیچ بررسی رو انجام نداده. لطفا راهنماییم کنید تا بتونم این مشکل رو بر طرف کنم. با تشکر

آدرس سایت

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

با اینکه رقیب محسوب میشی { :52:   چرا شکلک پرنده دیگه ای نداریم؟}.

پنل درگاه سایتت چیه سی پنل یا دایرکت ادمین ؟

این سوال رو می پرسم چون می خوام راحترین راه رو بری . اونم اینه که شما باید حجم آپلود رو در فایل PHP.ini بالا ببری و اینجوری به راحتی در وردپرس اجازه خواهی یافت حتی فایلهای تا حجم هارد مورد اجاره آپلود کنی .

پس یادت باشه اگر می خوای بدون دردسر افزونه نصب کنی یا از مخزن وردپرس نصب کن یا حجم آپلود فایل رو که گفتم آموزشش هم تو فضای بیکران مجازی زیاده

اگر بازم به مشکل ftp خوردی بدون فروشنده مشکل داره ؟

پس اگر شرکت ارائه دهنده بی کیفیت هست بهتره بری جای دیگه تا ضرر نکنی مثلا همین فراداده یا جاهای مناسب دیگه کلا جای بی کیفیت ضرره.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahs

تازه وارد
هاست ما دایرکت ادمینه. هر بار هم که میخوام از مخزن وردپرس فایل نصب کنم از من درخواست اکانت ftp می کنه. دسترسی تمام پوشه های wp-content  و فایل های داخل اون هم روی 775 تنظیم شده. با تشکر از شما برای راهنمایینتون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام مجدد

دوست عزیز

طبق این مستندات پیش برید

فایل زیر رو در wp-config.php قرار بدید و تنظیمات ورودی به هاست رو به جای یوزر و پسور قرار بدید ضمنا جای ftp.example.org نیز آدرس سایت رو قرار بدید .
کد:
define( 'FTP_USER', 'username' );define( 'FTP_PASS', 'password' );define( 'FTP_HOST', 'ftp.example.org:21' );
کد:
مستندات بیشتر در

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا