دانلود افزونه ارسال پیامک (sms) ووکامرس (اصلاح شده)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saeedpersian

کاربر عضو
Persian Woocommerce SMS نام یک افزونه کاربردی برای سیستم فروشگاه ساز رایگان ووکامرس می باشد که شما را قادر می سازد تا براحتی اقدام به اطلاع رسانی از طریق پیامک به کاربرانتان کنید.

مدیر فروشگاه در هنگام دریافت سفارش جدید یک پیامک دریافت می کند و همچنین مشتریان در هنگام ارسال سفارش ، تغییر وضعیت سفارش و یا تکمیل وضعیت سفارش پیامک دریافت می کنند. قابل ذکر است این افزونه با آخرین نسخه وردپرس (۳٫۸) و ووکامرس فارسی (۲٫۰٫۲۰) سازگاری کامل دارد.

امکانات کلی:

سرویس دهندگان پیامک:

• Max-Sms.ir
  • Panizsms.com
  • Hi-SMS.ir
  • PersiaPanel.ir
  • MTBSMS.ir
  • SabaPayamak.info
  • ParandSMS.com
  • بزودی سایر وبسرویس ها افزوده می شود...

قابلیت های کلی:

• قابلیت انتخاب سرویس دهنده پیامک
  • قابلیت تعریف شماره موبایل مدیر جهت دریافت پیامک
  • قابلیت ارسال پیامک به مدیر در هنگام ارسال سفارش جدید
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام ارسال سفارش جدید
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام تغییر وضعیت سفارش
  • فابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام تکمیل شدن وضعیت سفارش
  • قابلیت ارسال پیامک به مشتری در هنگام ارسال متن کوتاه (note) مدیر
  • قابلیت مشاهده مقدار باقیمانده از اعتبار پیامک در پیشخوان وردپرس (جدید)
  • قابلیت مشاهده وضعیت تنظیمات پیامک ووکامرس در پیشخوان وردپرس (جدید)
  • قابلیت تغییر و تعیین متن ارسالی به کاربر یا مدیر وب سایت
  • دارای متغیر های جایگزین در فروشگاه

آموزش نصب:

• پس از دانلود افزونه می توانید آن را از طریق بارگزاری افزونه ها یا از طریق آپلود مستقیم در مسیر wp-content/plugins اپلود کنید و سپس از طریق مدیریت افزونه ها آن را فعال کنید

*****************************************************************************************

من قبلا درخاست كرده بودم كه هم براي اين افزونه اضافه و قابل استفاده شود ولي از انجا كه افزونه قرار نبود به اين زودي ها آپديت شود بنده هم نتونستم منتظر بمونم و تصميم گرفتم افزونه رو براي سامانه خودم تنظيم كنم.

بعد از اينكار متوجه شدم كه افزونه كلا مشكل دارد و به مدير فروشگاه پيامك نميفرسته و در عوض 2تا پيامك به مشتري ارسال ميشه كه اين باعث ميشد افزونه عملا كاربرد نداشته باشه!

اين مشكل رو هم برطرف كرديم و الان كاملا بدون هيچگونه اشكالي داره كار ميكنه (هم به مشتري و هم به مدير پيامك ارسال ميشه)

البته فقط براي پنل مكث اس ام اس تست كردم براي بقيه سامانه ها هم انشالله درست كار ميكنه.

براي حمايت از ما: دوستاني كه هنوز پنل تهيه نكرده اند لطفا از پنل خريداري كنن.

از همينجا از آقا محمد خواهش ميكنم در آپديت اين افزونه سامانه پيام كوتاه مكث رو هم اضافه كنن.

دانلود:

کد:
http://www.max-sms.ir/wp-content/uploads/persian-woocommerce-max-sms.ir_.zip
پانوشت:از اين افزونه تا اطلاع ثانوي براي فروشگاه محصولات دانلود شدني استفاده نكنيد!

پ ن دوم:تمام مشكلات افزونه پيامك برطرف شده و با امكانات جديد توسط خود "پرشين اسكريپت" ارائه شده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kootlas

کاربر عضو
از من میشنوی اگه میخوای ازت حمایت بشه پنل نقره ای رو رایگان بده، الآن پرند اس ام اس داره رایگان پنل میده و خیلیا مثل خود من رفتن از پرند گرفتن، هر چند برای استفاده از اون افزونه خبرنامه پیامکی منم به زودی از شما پنل خواهم گرفت اما به نظرم رایگانش کنید مشتریتون بیشتر میشه

از قدیم گفتن سود کمتر = مشتری بیشتر = سود بیشتر

البته این نظر شخصی من بود، خودتون هر جور صلاح میدونید همون کار رو بکنید.

dpor

تازه وارد
سلام

من هم با نظر دوستمون موافقم. اگر پنل رایگان باشه با توجه به مشتریانی که پیدا می کنی در دراز مدت قطعا جبران میشه

راستی با پرند تست کردم کار میکنه. مشکلش حل شده.

واقعا دست مریزاد. کارت درسته ;) :D :x:

nihash

تازه وارد
سعید عزیز

خیلی خیلی از شما ممنونم! افزونه اصلاح شده با پنل پانیز هم به خوبی کار می کنه و هم برای مدیر و هم برای مشتری پیامک میره. ای کاش زودتر با شما آشنا می شدیم تا بی خودی برای خرید پنل از سایتهای دیگه هم هزینه نکنیم. مطمئن باشید پنل شما از این به بعد انتخاب اول بنده و دوستانم خواهد بود.

saeedpersian

کاربر عضو
از من میشنوی اگه میخوای ازت حمایت بشه پنل نقره ای رو رایگان بده، الآن پرند اس ام اس داره رایگان پنل میده و خیلیا مثل خود من رفتن از پرند گرفتن، هر چند برای استفاده از اون افزونه خبرنامه پیامکی منم به زودی از شما پنل خواهم گرفت اما به نظرم رایگانش کنید مشتریتون بیشتر میشهاز قدیم گفتن سود کمتر = مشتری بیشتر = سود بیشتر

البته این نظر شخصی من بود، خودتون هر جور صلاح میدونید همون کار رو بکنید.
سلاممن هم با نظر دوستمون موافقم. اگر پنل رایگان باشه با توجه به مشتریانی که پیدا می کنی در دراز مدت قطعا جبران میشه

راستی با پرند تست کردم کار میکنه. مشکلش حل شده.

واقعا دست مریزاد. کارت درسته ;) :D :x:
فكر نميكردم نظرسنجي بشه ولي ممنون كه نظراتتون رو اعلام كردين.

1- تا اونجا كه من ديدم پنل رايگان پرند ماژول وبسرويس نداره

2- پنل نقره اي مكث يك خط اختصاصي 1000 يا 3000 داره كه امكان نداره رايگان باشه

مثال: همه ما وبسايت داريم و با اينكه خيلي از شركت ها هاست رايگان ميدن ولي بازهم ترجيح ميديم يك هاست پولي براي سايتمان بخريم.

واقعا چرا؟ بخاطر پشتياني با كيفيت و بي منت / امكانات بهتر / امنيت / ادامه ي فعاليت با خيال راحت / اگر مشكلي پيش اومد تيم پشتيباني سريع حل كنه و ...

نميخاستم در مورد شركت هاي پيامك ديگه انتقاد كنم ولي در جواب به گفته هاي دوستان بايد بگم كه: اين سايت ها شايد پنل هاي خيلي ارزان و رايگاني در اختيار همه قرار دادن. ولي پشتيبانيشان چطور بود! با اينكه افزونه پيامك ووكامرس رو در وبسايت رسمي خودشون براي دانلود گذاشتن ولي آيا مشكل افزونه رو هم براي مشتريان حل كردند؟! يكي از شما دوستان بود كه ميگفت تيكت ميزدم و ميگفتم افزونه مشكل داره جواب ميدادن به ما مربوط نيست / افزونه رو ما انتشار نكرديم.(فك كنم nihash بود)

ولي اين مكث اس ام اس بود كه براي برطرف كردن مشكل اين افزونه پيش قدم شد و بدون خباثت افزونه رو براي كاربران ساير سامانه ها هم رايگان به دانلود گذاشت.

خلاصه ي كلام: همه چيز قيمت ارزان نيست. پشتيباني خوب و كيفيت خدمات رو هم در نظر بگيريد.

با اين حال... پنلي مخصوص (ارزان وبسرويس دار) براي شما كاربران پرشين اسكريپت در نظر گرفتم كه در سايت خودم قرار ندادم. داوطلبان براي آگاهي از شرايط پيام خصوصي بزارن.

پ ن: قيمت پنل نقره اي داراي خط اختصاصي 1000 وبسرويس دار به 15 تومان كاهش يافت و در اعمال شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متشکرم از شما

لطفا مشکل رو بگید کجا بود تا اعمال کنم در نسخه جدید :53:

kamiar3712

تازه وارد
سلام

بسیار خوب

در صورت امکان فراپیامک هم اضافه فرمایید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان عزیز ، دقت کنید که با نصب این افزونه تمامی سفارشات در حالت متوقف شده قرار میگیرن... این باعث مشکل نشه براتون...

mahdiar

تازه وارد
سلام چطور میشه یک سرویس دهنده اضافه کرد ؟ باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

saeedpersian

کاربر عضو
دوستان عزیز ، دقت کنید که با نصب این افزونه تمامی سفارشات در حالت متوقف شده قرار میگیرن... این باعث مشکل نشه براتون...
بله درسته. اين براي محصولات دانلود شدني مشكل ساز ميشه.

دوستان توجه كنن كه اگر محصولات دانلود شدني در فروشگاهشون دارن فعلا از اين افزونه استفاده نكنن. (تا افزونه آپديت بشه)

nsm1000

تازه وارد
درود مشخص نیست کی افزونه به صورت کامل مشکلش حل بشه؟

saeedpersian

کاربر عضو
سلام چطور میشه یک سرویس دهنده اضافه کرد ؟ باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟
حالا فعلا صبر كنيد نسخه جديد افزونه بزودي منتشر ميشه. ممكنه سرويس مد نظر شما هم در ليستش باشه.

درود مشخص نیست کی افزونه به صورت کامل مشکلش حل بشه؟
آقا محمد گفته بودن همين هفته با امكانات جديد بروز ميشه

mahdiar

تازه وارد
حالا فعلا صبر كنيد نسخه جديد افزونه بزودي منتشر ميشه. ممكنه سرويس مد نظر شما هم در ليستش باشه.آقا محمد گفته بودن همين هفته با امكانات جديد بروز ميشه
آخه برای خودمه . اگه قرار باشه اضافه کنم خودم باید اضافه کنم :)

saeedpersian

کاربر عضو
با سلام

افزونه ي پيامك ووكامرس توسط خود تيم پرشين اسكريپت (ووكامرس پارسي) با امكانات جديد و بدون عيب منتشر شد.

براي دانلود آخرين نسخه اين افزونه و يا اظهار نظر و سوال به تاپيك زير مراجعه كنيد:

>>يكي از مديران لطفا اين تايك رو قفل كنن<<

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا