دانلود افزونه خرید پستی سرویس سفیر ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این افزونه فروشگاه شما را به سیستم سفیر وصل می*کند. با نصب افزونه، دو روش ارسال پست پیشتاز و پست سفارشی به فروشگاه شما اضافه خواهد شد.

در زمان ثبت سفارش توسط خریدار، ابتدا موقعیت خریدار دریافت می*گردد (استان و شهر) و سپس هزینه*ی ارسال کالا به دو روش پیشتاز و سفارشی از سیستم سفیر استعلام شده به او نمایش داده خواهد شد. در صورت انتخاب هر یک از این دو روش، پس از تکمیل شدن فرم مشخصات، سفارش به طور خودکار در پنل شرکت سفیر ثبت می*گردد.

افزونه، هر چند ساعت یکبار وضعیت سفارش*ها را از سفیر استعلام کرده و اطلاعات فروشگاه را بروز می*کند، در نتیجه خریدار با کد رهگیری*ای که در انتهای خرید خود دریافت کرده، در محیط فروشگاه شما، می*تواند وضعیت سفارش خود را پیگیری کند.

3eaf-banner-772x250.png

در این افزونه

• انتخاب استان و شهر به سبد خرید منتقل شد تا کاربر در ابتدای خرید خود، بتواند هزینه*ی ارسال کالا را مشاهده کند.
  • فیلدهای کشور، *استان و شهر از فرم خرید (یا همان فرم دریافت آدرس) حذف شدند.
  • هزینه*های ارسال کالا که از سیستم سفیر استعلام می*شوند به مدت محدودی در دیتابیس ذخیره می*گردد تا در صورت تکرار خرید، و یا انجام خرید مشابه، نیازی به استعلام مجدد نباشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی، وب سرویس شرکت سفیر امکان پاسخ*گویی نداشته باشد، سفارش با موفقیت در سایت ثبت می*شود. در این مواقع مدیر سایت توسط ایمیلی آگاه می*شود تا نسبت به ثبت دستی سفارش در پنل سفیر اقدام کند.
  • هر 24 ساعت یکبار وضعیت سفارش*های تکمیل نشده، از سیستم سفیر استعلام و بروزرسانی می*شود. بنابراین خریدار با وارد کردن کد رهگیری در ابزارک رهگیری ووکامرس، از آخرین وضعیت سفارش آگاه می*گردد.

نصب

1. پوشه*ی اصلی را بطور کامل در پوشه*ی افزونه*های خود آپلود کنید، یا اینکه فایل زیپ را با از مسیر 'افزونه*ها > افزودن > بارگزاری' نصب کنید
  2. از منوی 'افزونه*ها' ، افزونه*ی سفیر را فعال کنید. دقت کنید که افزونه*ی ووکامرس باید پیش از این نصب و فعال شده باشد
  3. به تنظیمات ووکامرس بروید و واحد پولی را روی ریال یا تومان قرار دهید
  4. در تنظیمات ووکامرس، به قسمت حمل و نقل بروید، روی لینک پست پیشتاز کلیک کنید و اطلاعات حساب سفیر خود را وارد نمایید
  5. در تنظیمات، به قسمت درگاه*های پرداخت رفته و پرداخت هنگام تحویل را کلیک کنید. در قسمت فعال کردن روش*های ارسال دو گزینه*ی پست سفارشی و پست پیشتاز را انتخاب کنید

دانلود کنید

کد:
http://downloads.wordpress.org/plugin/woocommerce-safircod.zip
صفحه افزونه

کد:
http://wordpress.org/plugins/woocommerce-safircod/
سرویس خرید پستی سفیر:

کد:
http://www.safircod.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

wle1036

تازه وارد
با سلام نصب کردم و با ایرور زیر مواجه شدم

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل راهنماش رو مطالعه کردید؟

nowadays

تازه وارد
سلام محمد جان،

این پلاگین خوب و کاربردی با پلاگین پارس پال ، همزمان مشکل داره.

این ارور رو دریافت کردم :

به*دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد.

Fatal error: Cannot redeclare timestamp_to_iso8601() (previously declared in /home/mdpsharj/public_html/game/wp-content/plugins/parspal-woocommerce/nusoap.php:904) in /home/mdpsharj/public_html/game/wp-content/plugins/woocommerce-safircod/lib/nusoap/nusoap.php on line 934

پارس پال رو فعال داشتم، سفیر رو که فعال کردم این ارور رو داد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

r8041

تازه وارد
سلام ببخشید من یه چیزی رو متوجه نشدم این حساب سفیر چیه؟

چطوری باید بسازیم یا بگیریم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به سایت سفیر برید باید خرید کنید

طراحی

تازه وارد
سلام اگر مشتریان خارجی داشته باشه شما این افزونه رو پیشنهاد میدید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من، این موارد رو با خود سفیر در میون بزارید

بالا