دانلود افزونه خرید پستی شرکت آسمان وب Websky ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به کمک این افزونه فروشگاه شما به سرویس پستی شرکت آسمان*وب متصل خواهد شد. با نصب افزونه، دو روش ارسال پست پیشتاز و پست سفارشی به فروشگاه شما اضافه خواهد شد.

در این افزونه، نیازی به ثبت کالا در پنل آسمان*وب، پیش از وارد کردن آن در فروشگاه ووکامرسی، وجود ندارد.

در زمان ثبت سفارش توسط خریدار، ابتدا موقعیت خریدار دریافت می*گردد (استان و شهر) و سپس هزینه*ی ارسال کالا به دو روش پیشتاز و سفارشی از وب*سرویس شرکت آسمان*وب استعلام شده به او نمایش داده خواهد شد. در صورت انتخاب هر یک از این دو روش، پس از تکمیل شدن فرم مشخصات و انتخاب روش پرداخت هنگام دریافت کالا، سفارش به طور خودکار در پنل شرکت آسمان*وب ثبت می*گردد.

امکان نصب درگاه*های بانکی در کنار این افزونه و استفاده از روش فروش نقدی (پرداخت آنلاین با استفاده از سیستم شتاب) نیز وجود دارد. در این صورت، فروش*های سی.او.دی(پرداخت هنگام دریافت) توسط آسمان*وب و فروش*های نقدی توسط مدیر فروشگاه ارسال می*شود.

در این افزونه

• انتخاب استان و شهر به سبد خرید منتقل شد تا کاربر در ابتدای خرید خود، بتواند هزینه*ی ارسال کالا را مشاهده کند.
  • فیلدهای کشور، *استان و شهر از فرم خرید (یا همان فرم دریافت آدرس) حذف شدند.
  • در صورتی که به هر دلیلی، وب سرویس شرکت آسمان*وب امکان پاسخ*گویی نداشته باشد، سفارش با موفقیت در سایت ثبت می*شود. در این مواقع مدیر سایت توسط ایمیلی آگاه می*شود تا نسبت به ثبت دستی سفارش در پنل شرکت آسمان*وب اقدام کند.
  • هر 24 ساعت یکبار وضعیت سفارش*های تکمیل نشده، از سیستم استعلام و بروزرسانی می*شود. بنابراین خریدار با وارد کردن کد رهگیری در ابزارک رهگیری ووکامرس، از آخرین وضعیت سفارش آگاه می*گردد.

نصب

فایل راهنمای درون افزونه را مطالعه کنید.

دانلود افزونه:

کد:
http://downloads.wordpress.org/plugin/woocommerce-websky.zip

آخرین ویرایش توسط مدیر:

seyedmahdi110

تازه وارد
سلام و بابت این افزونه ممنون

یه سوال داشتم

آیا امکان برنامه نویسی پلاگینی هست که با همون سیستم آسمان وب کار کنه ؟

یعنی مثلا وقتی مشتری سفارش میخاد بده مثل ووکامرس بیاد و یه سبد خرید سمت راست بالا بزار و بعد مشتری وقتی روی سفارش ها کلید میکنه همون لینک خریدی که پنل میده رو ذخیره کنه و بعد که مشتری انتخاب هاش تموم شد یک جا همه رو سفارش بده نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه

بخام واضح تر بگم اینه که الان این ووکامرس مشکلی که داره یکیش خرید آنلاین هست که متصل به آسمان وب باشه یعنی الان پنل اسمان وب مشتری میتونه انتخاب کنه که خرید نقدی باشه یا تحویل کالا درب منزل طی پیگیری که من کردم با این پلاگین چنین چیزی رو نمیشه قرار داد و باید یه لینک خرید مجزا بزاریم.

منظور من اینه که کلا یه برنامه نویسی دیگه بشه که مختص پنل آسمان وب باشه و برای وردپرس باشه و اصلا کاری به ووکامرس نباشه فقط به این شکل که مشتری هر چندتا سفارش که میخاد رو وقتی کلیک میکنه مثل ووکامرس در خودش ذخیره کنه و بعد مشتری روی اتمام خرید که کلیک میکنه همه رو یه جا به همون صفحه خرید پنل آسمان وب ببره.

منتظر پاسخ شما هستم

IAMIR

کاربر عضو
آره امکان پذیره ولی مسلما هزینه بره .

در صورت درخواست با پسام خصوصی در ارتباط باشید .

armin2afm0056

تازه وارد
یه سوال...توی این افزونه نیازی نیست که اول محصولات رو توی پنل آسمان وب بذاریم بعد توی ووکامرس؟

یعنی همینکه توی ووکامرس بذاریم کافیه؟

seyedmahdi110

تازه وارد
آره آرمین جان مثل اینکه طبق تحقیقی که من کردم با این افزونه نیازی به اضافه کردن تو پنل نیست فقط باید تو وردپرس قرار بدی

اما من یکی به دلم ننشست

اولا همین قابلیت پرداخت آنلاین نداشتن شرکت خودش یه ایراده ثانیا پس فردا سایتت یهو ترکید کل مطالبت هم میره اما اینطوری حداقل محصولاتت توی یه جایی هست که خیالت مطمئنه که بعدا نیازی به اضافه کردنشون نداری

آقای امیر جوون بنده که پیام خصوصی دادم هنوز شما جواب بنده رو نفرمودید

بالاخره بفرمائید این هزینه چقدره

این هزینه رو فکر نکنم باید من بدم بلکه شرکت آسمان وب باید بده که برای مشتریانش این امکان رو فراهم کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بله ، افزونه رو هم اسمان وب دادن طراحی کردن. با خودشون در ارتباط باشید..

بالا