دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

mahoma

تازه وارد
ارور 500 مربوط به سرور شماست. با مدیر هاستینگ در ارتباط باشید.
سلام مرسی از پاسخگوییتون-هاستینگ گفت ماله کد نویسی ضعیف قالبه

در ضمن من اومدم تمامی افزونه هارو غیر فعال کردم ارور حل شد و صفحه باز شد.

اومدم دونه دونه افزونه هارو اکتیو کردم ببینم مشکل با کدوم افزونست.

دیدم با همه مشکل داره-هر افزونه ای که فعال میکنم این ارور 500 میاد-غیر فعال میکنم مشکلی نداره باز میشه

Qalekhani

قلعه‌خانی
هاستینگ گفت ماله کد نویسی ضعیف قالبه
به هاستینگ تون بفرمایید که دارید از ابرپوسته ای به نام Be استفاده می کنید که بیش از 60 هزار بار در مارکت جهانی فروش داشته

شک نکنید مشکل از ضعف هاستینگ تون هست

mahoma

تازه وارد
به هاستینگ تون بفرمایید که دارید از ابرپوسته ای به نام Be استفاده می کنید که بیش از 60 هزار بار در مارکت جهانی فروش داشته

شک نکنید مشکل از ضعف هاستینگ تون هست
سلام-خسته نباشید به هاستینگ گفتم این جواب رو داد:

با سلام خدمت شما
خطای دریافت شده مربوط به هاست نیست
[20-Apr-2017 01:34:40 UTC] PHP Fatal error: Call to a member function get_gallery_attachment_ids() on a non-object in /home/mysite/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-shortcodes.php on line 1467
مربوط به قالب هستش

با احترام

*فایل theme-shortcodes.php ضمیمه میکنم اگه اشکالی نداره شما هم چک بفرمایید*

You must be registered for see images attach

twitfa

کاربر عضو
دروود

دوستان عزیز من فایل اسلایدرهاش رو می خوام تو نسخه های جدیدش ایمپورت نمیشه از روی دمو هرکاری میکنم :(

فایل های اسلایدرشم نیست ممنون میشم یکی اکسپورت فایل هاش رو بده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

paradis

تازه وارد
دروود

دوستان عزیز من فایل اسلایدرهاش رو می خوام تو نسخه های جدیدش ایمپورت نمیشه از روی دمو هرکاری میکنم :(

فایل های اسلایدرشم نیست ممنون میشم یکی اکسپورت فایل هاش رو بده
سلام

همه فایلهای اسلایدر این قالب 85 مگابایت حجم داره

سعی میکنم به زودی همشون رو آپلود کنم اما فعلا شما بفرمایید اسلایدر کدوم قالب مد نظرتون هست تا براتون بفرستمش

twitfa

کاربر عضو
سلام

همه فایلهای اسلایدر این قالب 85 مگابایت حجم داره

سعی میکنم به زودی همشون رو آپلود کنم اما فعلا شما بفرمایید اسلایدر کدوم قالب مد نظرتون هست تا براتون بفرستمش
دروود

رفتم از یه سایت خارجی تهیه کردم و استفاده کردم 

ممنون واقعا از لطف شما :)

amirhosseinp

تازه وارد
سلام ممنون از این همه زحمت که کشیدید. یه مشکلی دارم هرچقدر گشتم نتونستم راه حل پیدا کنم. وقتی میخوام slider revolution رو اکتیو کنم این ارور رو میده:

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\revslider\inc_php\framework\base_admin.class.php:73 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\revslider\revslider_admin.php(237): UniteBaseAdminClassRev::addMetaBox('Revolution Slid...', Object(UniteSettingsAdvancedRev), Array, NULL) #1 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\revslider\revslider_admin.php(68): RevSliderAdmin->addSliderMetaBox() #2 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\revslider\revslider_admin.php(40): RevSliderAdmin->init() #3 C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\revslider\revslider.php(147): RevSliderAdmin->__construct('C:\\xampp\\htdocs...') #4 C:\xampp\htdocs\wp-admin\includes\plugin.php(560): include_once('C:\\xampp\\htdocs...') #5 C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\betheme\functions\class-tgm-plugin-activation.php(554): activate_plugin('revslider/revsl...') #6 C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\betheme\functions\class-tgm-plugin-activation.php(373): TGM_Plugin_Activation->do_plugin_install() #7 C:\x in C:\xampp\htdocs\wp-content\plugins\revslider\inc_php\framework\base_admin.class.php on line 73

یک جا خوندم که ورژن php رو باید 7 کنم که مشکل حل بشه، الان 7.01.10 هست،من تازه کارم  لطفا راهنمایی کنید، مخلص =;  

MorteZah

تازه وارد
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و دست‌اندرکاران.

با توجه به اینکه بیشتر از یکسال پیش این نسخه ۸.۷ قالب‌ بی‌تم رو نصب کردیم (از همین تاپیک)؛ و الان ؛ راهی هست قالب قبل رو بدون بهم خوردن تنظیمات و ... به نسخه آخر بروزرسانی کنیم؟

اگر دوستان لطف کنن توضیح بدن؛‌ یا اگر آموزشی هست؛ ممنون می‌شم لینکش رو قرار بدن.

با سپاس فراوان
/مرتضی/

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و دست‌اندرکاران.

با توجه به اینکه بیشتر از یکسال پیش این نسخه ۸.۷ قالب‌ بی‌تم رو نصب کردیم (از همین تاپیک)؛ و الان ؛ راهی هست قالب قبل رو بدون بهم خوردن تنظیمات و ... به نسخه آخر بروزرسانی کنیم؟

اگر دوستان لطف کنن توضیح بدن؛‌ یا اگر آموزشی هست؛ ممنون می‌شم لینکش رو قرار بدن.

با سپاس فراوان
/مرتضی/
بله بروزرسانی میتونید بکنید بدون مشکل

قبلش یک full backup تهیه کنید.

MorteZah

تازه وارد
بله بروزرسانی میتونید بکنید بدون مشکل

قبلش یک full backup تهیه کنید.
سلام
ممنون از شما و راهنمایی.

چطور این کار رو باید کرد؟

فکر کنم با جایگزینی فایل‌های قالب بروز؛ با نسخه قدیمی از طریق cPanel. درسته؟

آموزشی برای این کار وجود داره؟ (اگر مخصوص به این قالب باشه که خیلی بهتر میشه)

متشکرم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز

نسخه جدید قالب BE THEME این قالب 20.7.3 نال شده بدون هیچ دمو و درون ریز آفلاین

موفق باشید

twitfa

کاربر عضو
با سلام دوستان عزیز

نسخه جدید قالب BE THEME این قالب 20.7.3 نال شده بدون هیچ دمو و درون ریز آفلاین

موفق باشید
فایل های دمو رو چه طوری می تونیم اوکی کنیم ؟ 

M.AAgent

تازه وارد
سلام

امکانش هست توضیح دهید چگونه دمو ها رو درون ریزی کنیم؟ (ورژن ۲۰.۸.۶)

من نسخه null درون فایل زیپ نصب کردم و بعد رجیستر کردم با user که خودش وارد شده بود

من از طریق importer wordpress فایل xml یکی از دموها رو Import کردم اما اتفاقی نیفتاد و وقتی هم از خود pre-built دانلود میزنم پیغام The package could not be downloaded میده. آیا باید فایل be که شامل دمو ها هست رو در جایی بریزم؟

تشکر پیشاپیش از کمکتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HosseiN-H3

تازه وارد
سلام دوستان

این پوسته رو دانلود کردم ولی اولش کد فعال سازی میخواد

باید چی کار کنم؟

بالا