دانلود قالب یونیک فارسی فروشگاه ووکامرس

Usrapid

تازه وارد
به طور کل این قالب فقط با این افزونه هماهنگ شده و این گویا به این معنی است که اگر افزونه صفحه ساز فعال بشه ، دیگه کدهای پیشفرض کار نمیکنند . 

یعنی اگر میخواید از صفحه ساز استفاده کنید باید صفحه جدیدی رو از نو ایجاد کنید . 

اگر نه که اون رو غیر فعال کنید . 

raham0

تازه وارد
به طور کل این قالب فقط با این افزونه هماهنگ شده و این گویا به این معنی است که اگر افزونه صفحه ساز فعال بشه ، دیگه کدهای پیشفرض کار نمیکنند . 

یعنی اگر میخواید از صفحه ساز استفاده کنید باید صفحه جدیدی رو از نو ایجاد کنید . 

اگر نه که اون رو غیر فعال کنید . 
بیشتر توضیح میدید؟

xiavi.ir

تازه وارد
طبق وب سایت اصلی:

Version 1.5- March 06 2015

هست!...
سازنده اون کیه؟چجوری راهنمایی بگیرم؟

اسلایدرم درست کردم

باقی موارد

.

.

سایدبار فیکس شده و با اسکرول حرکت نمیکنه

فونتها درشت هستن

چجوری درستش کنم؟

Shp.xiavi.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر:

xiavi.ir

تازه وارد
کشته مرده سرعت پاسخگویی این گروه قرار گرفتم

هفت اردیبهشت کجا

شانزدهم کجا.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینجا پولی بابت پشتیبانی پرداخت نمی کنید. لطفا ارامش خودتون رو حفظ کنید

دوست من ، من این قالب رو کاملا تست کردم! بدون مشکل نصب و تنظیم میشه. کار سختی هم نیست که بگی نمیشه و نمیتونم... ببینید مشکل کارتون کجاست.

Usrapid

تازه وارد
بیشتر توضیح میدید؟
یعنی اینکه شما دو حالت داری 

یا به طور کل از صفحه ساز Visual Composer استفاده میکنید 

یا اون رو غیر فعال میکنید و از کدهای کوتاه خود قالب استفاده میکنید . 

استفاده از هر دوی اینها با هم گویا امکان پذیر نیست و باعث مشکلی میشه که شما تصویرش رو قرار دادید 

Masrour

تازه وارد
سلام. من قدم به قدم آموزش نصب رو رفتم ولی قالب اینجوری نمایش داده میشه:

کامل توضیح میدم:

1. وردپرسم در لوکال هست
  2. چون موقع نصب قالب گفت حجمش زیاده پوشه قالب رو unzip کردم و پوشه unik رو در مسیر C:\xampp\htdocs\wp\wp-content\themes کپی کردم و فعال کردم
  3. بعد فایل js_composer.zip موجود در پوشه plugins را هم چون موقع بارگزاری گفت حجمش زیاده unzip کردم و پوشه js_composer رو در مسیر C:\xampp\htdocs\wp\wp-content\plugins کپی کردم و فعال کردم
  4. سپس به بخش ابزار ها / درون ریزی رفتم و wordpress رو زدم و نصبش کردم و بعد فایل sample_content.xml  رو انتخاب کردم ، موقع ایمپورت یه قسمت اومد dropdown بود باز کردم و دو تا گزینه داشت admin و marour که من masrour رو انتخاب کردم و در پایین تیک download attachment رو زدم و دکمه نصب رو زدم و همه چی نصب شد (البته بگم که اولین بار که زدم  از منوش masrour رو انتخاب و تیک download attachment رو نزدم failed import داد و بعد که دوباره زدم نوشت file exsist یعنی از قبل موجود هست!) یعنی این مشکل داشته؟
  5. بعد ووکامرس و ووکامرس فارسی رو نصب کردم
  6. قابلیت راست چین (RTL) را روشن کردم
  7. تنظیمات / تنظیمات خواندن مراجعه کردم و برگه نخست را یکی از برگه های "HOME" انتخاب کردم.
ولی مشکلم در عکس مشخص هست. ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما تمامی پلاگین ها رو گویا فعال نکردید برای همین سورس شورتکد برای شما نمایان میشه و اعمال نمیشه!

شماره 4 مشکل داشته

بالا