دانلود نشدن فایل های دانلودی در ووکامرس 3.4

jamshimi

کاربر عضو
درود دوستان عزیز

در ووکامرس 3.4 هیچ کدوم از فایل های دانلودی خارج از هاست اصلی ووکامرس ( یعنی فایل های هاست دانلود ) دانلود نمیشه و پس از مدتی تلاش حجم فایل دانلودی صفر نشون میده

دانلود هم روش اجبار به دانلود هست؟

در ورژن پایین تر این مشکل نبود

خیلی ضروری و حیاتی هست. لطفا راهنمایی بفرمایید و اینکه کسی دیگه هم همین مشکل رو داشته؟

امکان بازگشت به ورژن پایین تر که وجود نداره درسته؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

karbazehn

تازه وارد
سلام به تو دوست عزیز

من ک نزدیک یک ماه با این مشکل دست و پنجه نرم کردم اما هیچ کاری نتونستم کنم و مشکل برطرف نشد.

تنظیمات دانلود رو بذار روی فقط انتقال (ریدایرکت) و برای دانلود هات هم محدودیت تعیین کن که مثلا دوبار بیشتر نتونن دانلود کنن.

این تنها راهیه که بهش رسیدم و نتیجه میده.

بقیه راه ها که برای من نتیجه نداد.

موفق باشی

jamshimi

کاربر عضو
سلام به تو دوست عزیز

من ک نزدیک یک ماه با این مشکل دست و پنجه نرم کردم اما هیچ کاری نتونستم کنم و مشکل برطرف نشد.

تنظیمات دانلود رو بذار روی فقط انتقال (ریدایرکت) و برای دانلود هات هم محدودیت تعیین کن که مثلا دوبار بیشتر نتونن دانلود کنن.

این تنها راهیه که بهش رسیدم و نتیجه میده.

بقیه راه ها که برای من نتیجه نداد.

موفق باشی
شما نسخه 3.4 دارید؟ نسخه 3.4 که حدود 10 روز بیشتر نیست که اومده!!

برای شما هم بعد از کلیک روی لینک دانلود هاست خارجی، امکان دانلود نیست و حجم فایل دانلودی صفر هست؟

روش فقط انتقال که لینک نشون داده میشه و اصلا مناسب نیست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

karbazehn

تازه وارد
الان آره نسخه 3.4 رو دارم اما نمیدونم نسخه قبلیم چند بود. اما روی هر دوتاش این مشکل رو دارم.

وقتی روی اجبار به دانلود باشه برای من بعد از خرید که روی لینک های دانلود کلیک مینی دانلود منیجر اصلا شناساییشون نمیکنه و حجمشون رو نشون نمیده و دانلود نمیشن. خود مرورگر هم نمیتونه دانلود کنه و خطا میده.

که این مورد برای این هست که ووکامرس میاد لینک هارو به صورت غیر مستقیم در میاره تا امنیتش بالا بره.

من خیلی بالا پایین کردم و افراد متخصص زیادی سایتمو چک کردن نتیجه بخش نبود.

تهش یکی به من گفت که ووکامرس همینجوریه کلا. و منم تصمیم گرفتم روی ریدایرکت بذارم اما براش محدودیت دانلود تعیین کنم.

من که راهی پیدا نکردم. اگر تو پیدا کردی به منم بگو.

این دو تا لینک رو چک کن شاید کمکت کنه.

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
درود دوستان عزیز

در ووکامرس 3.4 هیچ کدوم از فایل های دانلودی خارج از هاست اصلی ووکامرس ( یعنی فایل های هاست دانلود ) دانلود نمیشه و پس از مدتی تلاش حجم فایل دانلودی صفر نشون میده

دانلود هم روش اجبار به دانلود هست؟

در ورژن پایین تر این مشکل نبود

خیلی ضروری و حیاتی هست. لطفا راهنمایی بفرمایید و اینکه کسی دیگه هم همین مشکل رو داشته؟

امکان بازگشت به ورژن پایین تر که وجود نداره درسته؟
دوستان یکی از تغییراتی که در نسخه 3.4.1 نوشته شده اینه

آیا مشکل بر طرف شده؟

کد:
If a file size cannot be read, ignore range headers to prevent offsite downloads being 0kb. #20205

بالا