دخواست آپلود سنتر عكس

saeed205

کاربر عضو
سلام خوبيد آقا من يك آپلود سنتر خصوصي يا اگه نشد معمولي ميخوام كه هم معمولي عكس آپلود كنه هم لينك بديم آپلود كنه ولي اگه ميشه خصوصي باشه چون براي كار خودم ميخوام

P30TiP

کاربر عضو
منظور شما رو نفهمیدم ؛ شما گفتین برای آپلود شخصی می خواین، منظورتون یک سایت هست یا یک اسکریپت که روی هاست خودتون نصب کنید؟ در حال حاظر اگه اسکریپت اختصاصی بخواید باید پول بدید وگرنه از سیستم های نال شده یا رایگان استفاده کنید

E

erfan

Guest
سلام بر همه . بقيه (محمد (مدير ) چند روزيه نمي بينمش ولي به ايشونم يه سلامي سند مي كنيم )

خوب آقاي سعيد 205 ، ببين گلم

اگه شما آپلود سنتري ميخواي كه شخصي باشه به اين معنا كه تك باشه و فقط خودت داشته باشيش از من ميشنوي اينجا نگرد چون پيدا نمي كني .. چون اينايي كه اينجان اول توي كشور هاي خود طراحاشون پخش شده بعد اومده اينجا و اينجا هم از طريق سايت خوب پرشين اسكريپت بين عزيزان فارسي زبان پخش ميشه .. پس اين احتمال تمام شد

ولـــــــــــــــــــــــــــــي اگه منظورت از شخصي اينه كه فقط خودت بتوني داخلش آپلود كني خوب اين چند تا راه داره

(راه اول) :

اسكريپپتي را در صفحات سايت پيدا كن كه قابليت رجستر كردن كاربر داشته باشه و بگير صفحه ساين آپشو ديلت كن

راه دوم :

اسكريپتتو بريز توي پوشه اي كه هيچ عهدو ناسي نفهمي كجاس

راه سوم :

بگير پايين صفحه از طريق نرم افزار هاي زيادي كه آماده هستند كاري كن كه اول پسورد بدن بعد وارد صفحه آپلود بشن

راه چهارم : به جايي كه ازش هاست ميخري بگو من ميخوام مثلا فلان ساب دامين را كاري كنم كه متصل به پنلم باشه و كاربران عادي نتونن كار كن باش ..

-------------

بيا اينم 4 روش خوب .. اسكريپتم واسه آپلود سنتر اينجا زياده يه سرچ كن از اسكريپت هاي سال 1900 تا 2010 آجاكس و .. بت ميده

به همين راحتي .. به همين خوشمزگي

راستي بچه ها چرا شما توي فروم هاي پرشين اسكريپت از هم تشكر زياد نمي كنيد ...

سعي كنيد تا ميشه همديگرو تشويق كنيد تا جو صميمي تر بشه ..

با آرزوي سلامتي ادمين

Sooran.com

Soorancd.com

CDirancd.com

jlwcac.com

Seffeer.com

powerref.com

sourcenew.com

va 7 taye diighe

حال مي كنيد چه جوري واسه خودم كلاس ميزارم .. (البته اين كارم دليل ديگه اي داره)

شب خوش و خدانگهدار :twisted:

p30temp.com

تازه وارد
همه حرفای شما درست ولی من میخوام عکس هامو روی وطن گیگ اپلود کنم و کسی غیر از خودم هم نتونه چیزی اپلود کنه پس یه اسکریپت میخوام که این کارو بکنه نظرتون چیه حالا؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
mojtaba818 شما میتونید از سیستم phuploader استفاده کنید(تو سایت معرفی شده).این سیستم قابلیتی داره که بعد از دادن رمز عبور میتونید داخلش فایل آپلود کنید.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
saeed205 .شما هم میتونید از همین سیستم استفاده کنید!اما url upload نداره!

E

erfan

Guest
سعيد جان ..

خوب ديگه سعيد جان كافيه يكمي بگردي تو صفحات ..

پيدا مي كني

راستي اگه پي اچ پي بلدي مي توني خيلي راحت خودت روي صفحه يه پسورد بزاري

به طوري كه يه اينپوت ميدي و يه ايف كه اگه داده ها مثلا 123456 بود صفحه رو باز كنه

خوب ديگه باباي

Feisal

کاربر عضو
میتونی از تو Cpanel پوشه ای که نصب میکنی بهش پسورد بدی ...

موفق باشید ...

P30TiP

کاربر عضو
اگه از cPanel رمز گذاری بشه فکر کنم برای دانلود فایل ها هم رمز بخواد...

بالا