درخواست آموزش سایت رادیو اینترنت

highhosting

تازه وارد
با سلام.

من قصد راه اندازي يك ايستگاه راديويي اينترنتي دارم.

يك نرم افزار هم در همين زمينه پيدا كردم.ولي كاربران مي بايستي نرم افزار خاصي را روي كامپيوترشون نصب مي كردند تا بتونن برنامه هاي راذيويي رو گوش يدن.

اگه ممكنه نحوه ي راه اندازي يك ايستگاه راديويي رو كه كاربران بتونن با داشتن نرم افزار هاي real player يا media player گوش بدن رو در سايت به همراه اسكريپت يا نرم افزار هاي مورد نيازش بذارين.

ممنون :eek:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اسكريپت راديو انلاين رو برات پيدا ميكنم ميزارم~

mehran1

تازه وارد
سلام

محمد جان من یک اسکریت از رادیو آنلاین دارم که پی اچ پی هستش و پنل کنترل و کامل هستش اما نمیدونم چرا موقعی که میخوام نصب کنم مشخصات دیتابیس رو که میدم ارور میتونید تو نصبش بهم کمک کنید و علت

ارور رو بگید از چیه؟

ممنون از شما

arash

کاربر عضو
دوست عزيز :wink:

اسم اسکريپت و اروري که ميدهد را بگوييد :?:

nevisande

کاربر عضو
اگه خود اسکریپت رو به همراه روش نصب اینجا بزارید که عالی میشه.

mehran1

تازه وارد
سلام

دوست خوبم arash اسم اسکریپت PHP-RADIO SERVER هستش و اروری که میده این هست قبلا از محبت شما ممنون هستم

Fatal error: Call to undefined function: mysqli_close() in /home/content/m/a/l/اسم اف تی پی/html/radio/pannel/install.php on line 174

mehran1

تازه وارد
دوست عزیز nevisande

به محض اینکه ایرادش برطرف شد و تونستم استفاده کنم بروی چشم برای شما و بقیه دوستان در همین سایت میگذارم

arash

کاربر عضو
دوست عزيز من ورژن 1.2 رو تو لوکال نصب کردم و موردي نداشت :oops:

شما از چه ورژني استفاده مي کنيد ؟ :)

mehran1

تازه وارد
سلام

آرش جان ورژن 5 هستش اگه میتونی کمکم کن راهش بندازم

ممنونتم یا اگر ورژن که خودتون نصب کردین مشکلی نداره سورسش رو لطف کن باز هم ممنون

sham

کاربر عضو
عزیز من هم ۱.۲ رو داشتم و کار می‌‌کرد شما اون ver۵ رو بذار تا راهنمایت کنم . :) :oops: :oops:

arash

کاربر عضو
حتما تا فردا نسخه 1.2 رو براي دانلود مي گذارم.

نسخه 5 بايد مشکل داشته باشه چون هنوز پابليک نشده :arrow:

mehran1

تازه وارد
سلام

آرش جان من که نتونستم اینو راه بندازم

برات راه داره ورژن 1.2 رو که میگی مشکلی نداره لینک سورسش رو بزنی؟

ممنونم

mehran1

تازه وارد
آرش جان شرمنده مثل اینکه پیری اومده سراغم ندیدم که شما زحمتشو کشیده بودی ممنونم در ضمن تا فردا ورژن 5 رو برات آپ میکنم اگه وقت کردین یه نگاه بندازین

باز هم ممنون

mehran1

تازه وارد
سلام

آرش جان تو پی ام برات ارسال کردم دست گلت درد نکنه

در ضمن من یه سری اسکریپت دارم که با اجازه محمد آقا و بقیه استادان عزیز میخواستم تو سایت شما بگذارم شاید به درد دوستان بخوره

فقط نمیدونم به چه صورت و در کدوم قسمت باید بگذارم در صورت موافقت راهنمائی بفرمائید

با تشکر مجدد

بالا