درخواست آموزش نصب PHPDolphin1.2.2

Www.Maaan.TK

تازه وارد
سلام دوستانکسی میتونه روش نصب اسکریپت جامعه مجازی PHPDolphin1.2.2 بگه؟

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام دوستانکسی میتونه روش نصب اسکریپت جامعه مجازی PHPDolphin1.2.2 بگه؟
سلام

داخل پوشه includes فایل config.php رو با یک ویرایشگر متن/کد باز کنید و اطلاعات رو به درستی وارد کنید :

کد:
// اطلاعات دیتابیس
$CONF['host'] = 'localhost';
$CONF['user'] = 'Username';
$CONF['pass'] = 'Password';
$CONF['name'] = 'Database Name';

// آدرس محل نصب اسکریپت
$CONF['url'] = 'http://www.site-url.ir/';

// ایمیل مدیر سایت
$CONF['email'] = 'email@mail.com';
همین!

rezasoltani

تازه وارد
سلام دوست عزیز.

بله دوستمون درست میگه.در ضمن نصبش خیلی راحت.

اگه از همین سایت پرشین اسکریپت دانلود کردی همه چی کامل تو فایل help نوشته شده.ولی یه اشکال داره:

اونجایی که میگه (محتویات فایل social.sql را در دیتابیس ایمپورت کنید) غلط و همچین فایلی وجود نداره و منظورش فایل Database.sql در پوشه upload است.

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام دوست عزیز. بله دوستمون درست میگه.در ضمن نصبش خیلی راحت. اگه از همین سایت پرشین اسکریپت دانلود کردی همه چی کامل تو فایل help نوشته شده.ولی یه اشکال داره: اونجایی که میگه (محتویات فایل social.sql را در دیتابیس ایمپورت کنید) غلط و همچین فایلی وجود نداره و منظورش فایل Database.sql در پوشه upload است.
رضا ممنون، ولی تو هم دقت کن!

اون واسه نسخه قبلی بود! الان این نسخه (1.2.2) تو پوشه MySQL فایل phpDolphin.sql هست که باید داخل دیتابیس ایمپورت بشه

;)

rezasoltani

تازه وارد
رضا ممنون، ولی تو هم دقت کن! اون واسه نسخه قبلی بود! الان این نسخه (1.2.2) تو پوشه MySQL فایل phpDolphin.sql هست که باید داخل دیتابیس ایمپورت بشه

;)
اره واقعا ببخشید.حالا این فارسی نداره

rezasoltani

تازه وارد
چطوری میشه در قسمت ارسال پست لینک ارسال کرد یا روی متن لینک گذاشت؟

ALi.Reza

کاربر عضو
حالا این فارسی نداره
فایل زبان خیلی حجیم نیست می تونی خودت ترجمه کنی

ولی اگه نمی تونی یا نمی خوای خودت ترجمه کنی، از ترجمه نسخه قبلی استفاده کن

حالا یا دونه دونه جایگزین کن یا بگرد ببین چی جدید بهش اضافه شده و اونارو ترجمه کن تا کامل بشه

تو میتونی!

چطوری میشه در قسمت ارسال پست لینک ارسال کرد یا روی متن لینک گذاشت؟
لینک که میشه ارسال کرد ولی بصورت متن دلخواه نمیشه، یعنی بصورت html نمیشه وارد کرد

gamelnd

تازه وارد
سلامداخل پوشه includes فایل config.php رو با یک ویرایشگر متن/کد باز کنید و اطلاعات رو به درستی وارد کنید :

کد:
// اطلاعات دیتابیس
$CONF['host'] = 'localhost';
$CONF['user'] = 'Username';
$CONF['pass'] = 'Password';
$CONF['name'] = 'Database Name';

// آدرس محل نصب اسکریپت
$CONF['url'] = 'http://www.site-url.ir/';

// ایمیل مدیر سایت
$CONF['email'] = 'email@mail.com';
همین!
من نصبش کردم با موفقیت ولی برای وارد شدن به بخش مدیریت مشکل دارم! یوزر نیم پسورد رو در بخش ورود مدیر میزنم میگه اشتباه هست

djkavehtnt

تازه وارد
اگر می شود ورژن های جدید تر این اسکریپت را نیز روی سایت بگذارید

با تشکر

alifiresoft

کاربر عضو
اگر می شود ورژن های جدید تر این اسکریپت را نیز روی سایت بگذاریدبا تشکر
ورژن جدید رو میشه گذاشت اما وقتی لایسنس میخواد که فایده ای نداره. دوستان بر روی اسکریپت ها کار میکنند و اگر بشود آنها را نال کرد، حتما داخل انجمن قرار خواهند داد.

6ehzad

تازه وارد
سلام،

نسخه ای که من همین الآن از پرشین اسکریپت دانلود کردم انگار 1.1.6 هست. دو تا سوال دارم.

اول اینکه نه فایلی به نام Database.sql در پوشه upload وجود داره؛ و نه حتی پوشه ای به نام MySQL که فایلی به اسم phpDolphin.sql بخواد توش باشه. بی زحمت راهنمایی کنید که چه فایلی رو آپلود کنم.

فایل Database.sql که خارج از پوشه آپلود، کنار فایل help بود رو ایمپورت کردم ولی نشد. بعد از اینکه آدرس سایت رو تو مرورگر زدم این ارور اومد:

Failed to connect to MySQL: (1044) Access denied for user 'u966387633_0582'@'10.1.2.10' to database 'abivard'Error:

سوال دومم هم در مورد ورژنشه. ورژن جدید هم فارسی شده ست یا فقط همین ورژن فارسی شده؟

ممنون از جوابایی که میدید.

mahdiali35

کاربر عضو
سلام،نسخه ای که من همین الآن از پرشین اسکریپت دانلود کردم انگار 1.1.6 هست. دو تا سوال دارم.

اول اینکه نه فایلی به نام Database.sql در پوشه upload وجود داره؛ و نه حتی پوشه ای به نام MySQL که فایلی به اسم phpDolphin.sql بخواد توش باشه. بی زحمت راهنمایی کنید که چه فایلی رو آپلود کنم.

فایل Database.sql که خارج از پوشه آپلود، کنار فایل help بود رو ایمپورت کردم ولی نشد. بعد از اینکه آدرس سایت رو تو مرورگر زدم این ارور اومد:

Failed to connect to MySQL: (1044) Access denied for user 'u966387633_0582'@'10.1.2.10' to database 'abivard'Error:

سوال دومم هم در مورد ورژنشه. ورژن جدید هم فارسی شده ست یا فقط همین ورژن فارسی شده؟

ممنون از جوابایی که میدید.
در مورد سوال اول ارور نمایش داده شده نشون میده اطلاعات وارد شده در فایل پیکره بندی صحیح نیست یا کاربر مورد نظر دسترسی های کامل رو نداره ...

سوال دوم هم باید جستجو کنید ظاهر و باطن همین هست که داخل سایت و انجمن هست ...شاید سایتهای دیگه فارسی ساز جدید رو قرار داده باشند ..

پیروز و شاد باشید ...

بالا