درخواست اسکریپت شبیه سایت ایسام

• نویسنده موضوع boors
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

boors

تازه وارد
با سلام

من دنبال یه اسکریپت شبیه سایت ایسام هستم

طوری که کاربر بعد از عضو شدن، محصول خودش رو وارد سایت کنه و یه قیمت براش تعیین کنه و به فروش بذاره !

و سایت اصلی هم بعد از کم کردن درصدی از قیمت، محصول کاربر را برای فروش در سایت قرار بده

متشکر میشم راهنمایی کنید

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ!

لطفا دقت کنید :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

boors

تازه وارد
ولی من یه چیز دیگه ای خواسته بودم.

شبیه سایت esam.ir

boors

تازه وارد
کاربر بتونه عضوو بشه و محصول مورد نظرش رو پست کنه به سایت.

به نظرتون میشه با وردپرس پیاده سازی اش کرد؟ چطوری؟

HamedR

کاربر عضو
اسکریپت ایسام اختصاصی هستش. شما هم میتونین بدین براتون یه اسکریپت اختصاصی بنویسن.

با استفاده از پلاگین میشه با وردپرس چنین سایتی راه اندازی کرد.

موفق باشید :53:

boors

تازه وارد
متشکر از راهنمایی تون

میدونم با پلاگین میشه این کار رو کرد . ولی کدوم پلاگین ها؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با قالب wp forest میتونی چنین سایتی بزنی (تقریبا)

ولی بازم نیاز به گسترش بیشتر داره

yoosef

کاربر عضو
متشکر از راهنمایی تون میدونم با پلاگین میشه این کار رو کرد . ولی کدوم پلاگین ها؟
منم دمبالش بودم که تو گوگل جستجو کردم این سایت رو پیدا کردم ولی خیلی خیلی گرون میده:

از چند نفر پرسیدم میگن سیستمش وردپرس هست

با چه قیمتی طراحی میکنید ؟

کسی ارزون سراغ نداره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

yoosef

کاربر عضو
فکر بکنم الان 24 ساعت گذشته باشه اما جواب نمیدید

با من مشکلی دارید ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
حتما کسی سراغ نداره که پاسخ شما رو ندادن...

rezaei1374

تازه وارد
سیستم ایسام اختصاصی هست و با زبان asp .net نوشته شده برای شروع یک همچین سایتی بهتره یک شرکت پشتوانه باشه و همچنین نیاز به هزینه داره توصیه میکنم اگر اینهارا ندارید این ایده را رها نمایید

rezaei1374

تازه وارد

احتمالا از لینک بالا هم بتوانید چیزی پیدا کنید

yoosef

کاربر عضو
این اسکریپت را پیدا کردم چجوری باید از این سایت خرید بکنم ؟

Yasin-GD

تازه وارد
منم دمبالش بودم که تو گوگل جستجو کردم این سایت رو پیدا کردم ولی خیلی خیلی گرون میده:

از چند نفر پرسیدم میگن سیستمش وردپرس هست

با چه قیمتی طراحی میکنید ؟

کسی ارزون سراغ نداره؟
بنده ادمین سایت کاسپین گرافیک هستم و تاکید میکنم که ادمین این سایت به هیچ وجه یک طراحی حرفه ای نیست چون حتی بلد نیست یک قالب ساده طراحی کنه. نمونش هم اینه که وقتی اسکریپت هوشمند مزایده آنلاین ما منتشر شد با یک قالب گرافیکی جذاب چند وقت بعدش وقتی دید دستش به اسکریپت حرفه ای ما نمیرسه قالب ما رو ریپ زد و روی اسکریپت خودش گذاشت.

rezaei1374

تازه وارد
بنده ادمین سایت کاسپین گرافیک هستم و تاکید میکنم که ادمین این سایت به هیچ وجه یک طراحی حرفه ای نیست چون حتی بلد نیست یک قالب ساده طراحی کنه. نمونش هم اینه که وقتی اسکریپت هوشمند مزایده آنلاین ما منتشر شد با یک قالب گرافیکی جذاب چند وقت بعدش وقتی دید دستش به اسکریپت حرفه ای ما نمیرسه قالب ما رو ریپ زد و روی اسکریپت خودش گذاشت.
قالب خودشون هم شبیه سازی شده ی سیبا وب هست

yoosef

کاربر عضو
من شمارو میشناسم همون کسی که 600 هزار تومان من را خوردید و گفتید سرورتون برای اسکریپت ما مناسب نیست

گفتم ازتون شکایت میکنم گفتید هیچ کاری نمیتونم بکنم راست هم گفتید تو ایران نمیشه شکایت کرد

شماره فیش پرداختی من 25698 و تاریخ 24/8/91 ساعت 11.19 هستش

پولمو که خوردید حرومتون باشه

Yasin-GD

تازه وارد
من شمارو میشناسم همون کسی که 600 هزار تومان من را خوردید و گفتید سرورتون برای اسکریپت ما مناسب نیستگفتم ازتون شکایت میکنم گفتید هیچ کاری نمیتونم بکنم راست هم گفتید تو ایران نمیشه شکایت کرد

چقدر ضایع و هول هولکی اومدی و جوابمو دادی...

تو کلاه برداری دلیل نمیشه دیگران هم باشن. من فقط اومدم و واقعیت امر رو خدمت کاربران گفتم که بدونن متقلب هستی

در ضمن این شماره فیشی که دادی معتبر نیست.اگه واقعا خریدار ما بودی ما هنوزم که هنوزه پشتیبانی داریم.نمیدونستی بدون

اگر سرور شما هم برای اسکریپت مزایده ضعیف بود میتونستی ارتقا بدی و ربطی نداره به ما

HamedR

کاربر عضو
دوستان لطفا توی تاپیک حاشیه نرین.

مسائل شخصی تون رو خارج از انجمن حل کنین. لطفا

من شمارو میشناسم همون کسی که 600 هزار تومان من را خوردید و گفتید سرورتون برای اسکریپت ما مناسب نیستگفتم ازتون شکایت میکنم گفتید هیچ کاری نمیتونم بکنم راست هم گفتید تو ایران نمیشه شکایت کرد

شما هم دوست عزیز ، اگه شکایتی دارین میتونین از طریق پلیس فتا پیگیری کنین.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا