درخواست اسکریپت کروم

parsa_rk

تازه وارد
با سلام دوستان عزیز من اسکریپت سایت می خواستم بدونم کسی داره ، یا سیستم های مشابهش ، ببنید اسکریپت های میکرو بلاگ دهی حالت چت روم ولی این امکانات خوبی داره مخصوصا تو کلوب هاش با تشکر

wallfa

کاربر عضو
اینها مشاهده کردید .

wallfa

کاربر عضو
پارس جان این اسکریپ

بعدش باید بهت بگم که 15روز استفاده رایگان بعد از 15 روز کارش تموم به احتمال زیاد اون نسخه نال شده چیزی هست من نمیدونم دیگه .

homayon574

کاربر عضو
سایت کروم از اسکریپت نال شده سوشیال اینجین استفاده کرده و همینطور قالبش رو هم از یه سایت خارجی گرفته که الان دیگه سایت بالا نمید توی ایران فکر کنم ایرانو تحریم کره الان اسکریپت های نال زیادی از سوشیال اینجین هست اگر یه سرچی توی گوگل بزنی میتونی پیدا کنی البته من خودم یه نشخه کامل فارسی شده و همراه با همین قالب کروم که توسط خودم راست چین شده و همه مشکلاتش با فارسی حل شده رو دارم خواستی گذاشتم برای فروش اگر خواستی برام پیام خصوصی بزار تا باهم صحبت کنیم

parsa_rk

تازه وارد
بچه ها چون من می خوام سایتم رو روی این اسکریپت بزارم و روش کار کنم باید یه نسخه کاملا پایدار باشه ، تو گوگل گشتم ولی اصلا فارسی سازی جالبی نشد بود نمی دونم حالا نمونه اسکیپت اقا هومایون ببینیم چطوریه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ما فارسی سازش رو امروز فردا میزاریم. و قصد داریم پشتیبانی اسکریپت رو شروع کنیم...

homayon574

کاربر عضو
فکر کنم اسکریپت سوشیال رو قبلا سایت وب آلفا معرفی و فارسی و پشتیبانی کرده باشه ها محمد جان چون خودم قبلا دانلود کردم واقعا هم کامله فقط پلاگینی روش نصب نکرده!!!! اگر نیاز به پلاگینی داشتی من در خدمتم چون نزدیک دویست تا پلاگین سوشیال اینجین دارم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
درسته

بچه های وب الفا فارسیش کردن یه بار

ولی قبلا هم نسخه فارسیش (فقط خود سایت) تو سایتهای خارجی بود که جدا از نسخه ی بچه های وب الفا هست (فکر کنم).. چون فارسی ساز وب الفا رو دانلود نکردم

ما داریم پلاگین های سیستم رو فارسی میکنیم و قالب های راست چین شده برای سیستم اوکی میکنیم...

homayon574

کاربر عضو
نیازی به راست چین کردن قالب نیست !!! سوشیال اینجین یه کار اشتباه کرده اونم باعث شده دزدین قالب سوشیال خیلی خیلی ساده بشه البته میشه با پایین اوردن سطح دسترسی این مشکلو حل کرد اما اکثر مردم زیاد از این چیزا سر در نمیارند و این کارو نمی کنن مثلا من قالب این سایتو توی یک ساعت ورداشتم اگر خواستید میتونم بهتون بدم :دی یا اینم قالبشو دارم اینم میتونم بهتون بدم :دی برید ببینید این سایت ها چقدر عضو دارن و ببینید من با چه سرعت عملی این قالبا رو پیچوندم :دی اگر خواستید قالبی رو بزارید اول بگردید ببینید کسی قبلا اونو برای خودش راست چین کرده بقیه کار دیگه حله :دی

parsa_rk

تازه وارد
اقا محمد اگه یک مقدار زود تر این اسکریپت رو بزارید ممنون می شم ، بچه ها الان من اگه بخوام همین امروز این اسکریپت و نسب کنم و استفاده کنم از چه سایتی بگیرم ، یه قالب مثل همین سایت وروجک داشته باشه ساده و خوب می شه یه راهنمایی کنید ، ممنون می شم ، یا اینکه باید وایسام تا کار اقا محمد اینا تموم بشه

homayon574

کاربر عضو
مثل سایت وروجک هیچ جا نیست :دی یه اسکریپت از سوشیال اینجین هست که 7 تا پلاگین داره ولی کامل نیست و کلا به درد نخوره

parsa_rk

تازه وارد
خواهش اقا محمد اموزش نسبشم اگه کلا بزاری یا یه توضیحی در مورد نسب اسکریپشم بدی ممنون می شم

homayon574

کاربر عضو
نصبش کاری نداره

1.یه دیتابیست بساز

2.محتویات اسکریپت رو همراه ب فایل نصب آپلود کن

3. برو به ادرس

4.چک کن ببین مشکلی پیش نیاز ها نیست

5. برو به مرحله بعد نصب

6.اطلاعات دیتابیست رو وارد کن

7.بروبه مرحله بع نصب

8. رو دکمه کنار مرحله دو کلیک کن

9.اینجا مرحله اخره پسورد ادمین رو که به صورت تصادفی ساخته شده به یاد بسپر یا ذخیره کن

10. فایل نصب همرا با فایل نصب ای کیو ال حذف کن

--------------------------------------------------------

هم اکنون سایت در اختبار شماست :rolleyes:

ولی در مورد شما توی مرحله 3 به مشکل میخوری که اصلا مربوط به اسکریپت نیست حالا باور نداشته باش ;)

parsa_rk

تازه وارد
اقا دیدی مشکل از هاست نیستش ، من ورداشته بودم یه پوشه جدا برای اینستال باز کرده بودم به خاطر همون بود

parsa_rk

تازه وارد
اقا من کامل این اسکریپت نسب کردم خیلیاسکریپت جالبیه ، ولی فکر کنم سایت مرجع یه ورژن جدیدتری رو معرفی کرده ، چون محیط کاربریش و محیط ادمینش با این خیلی فرق داشت

homayon574

کاربر عضو
بله اخرین ورژن موجود ورژن 4 هست که البته به نظرم همین ورژن بهتره چون کامل تر شده و مشکلاتش خیلی خیلی کمه بهتره از همین ورژن استفاده کنید

parsa_rk

تازه وارد
بچه ها من نسخه ای که بچه های وب الفا فارسی کرده بودم رو نسب کردم ، فارسی سازیش حرف نداره فقط دو تا مشکل بزرگ داره ، همراهش هیچ پلاگینی نیستش و اینکه قالب ، قالب این اسکریپت از کجا باید پیدا کنیم یا باید بسازیم :((

homayon574

کاربر عضو
برای یافتن قالب پلاگین جدید توی گوگل سرچ بزن

social engine templates

social engine plugin

در مورد سرچ اولی توی گوگل ایمیج این کارو بکن تا راححت تر پیدا کنی قالب مورده نظرتو

و در مورد سرچ دومی ورژن سوشالت رو هم کنارش بنویس تا مشکلی پیش نیاد و اشتباهی پلاگین های ورژن دیگه ای رو دانلود نکنی

mojtaba0151

تازه وارد
You must be registered for see images attach
سلام کی می دونه اینو چجوری دوروست کنم ای دی من تو یاهو wwwsari360com

بالا