درخواست افزودن انجمن بادي پرس به سايتم همراه با پرداخت دستمزد

yasweb

تازه وارد
با سلام

من مدتي بود به دنيال ساخت يك انجمن در سايتم بود . به دليل اينكه نميخواستم انجمنم از سايت وردرسيم جدا باشه از انجمن سازهايي نظير وي بولتن و ... چشم پوشي كردم . با پيشنهاد يكي از دوستام تصميم گرفتم تا از بادي پرس استفاده كنم ، ايشون هم منو كمك كردند و اونجور كه ميخواستم ( يعني سايتم باشه و در كنارش بادي پرس نصب بشه ) سايت وردپرسيم رو با بادي پرس تنظيم كردند .

در اين آدرس :

اين خوبه اما يك جامعه مجازي هست ، اما من ميخوام مثل انجمن سازها يك انجمن داشته باشم . آيا با بادي پرس ميشه اين كار رو كرد ؟ يا بايد به پلاگينهايي نظير بي بي پرس يا سيمپل پرس روي بيارم ؟ يا حتي به وي بولتن يا آي پي بي و بعد ستشون كنم با وردپرس .

از لحاظ علمي من كمي مشكل دارم . اگه كسي از دوستان بتونه منو كمك كنه با پرداخت دستمزد ازشون خواهش ميكنم تا بنده رو كمك كنه .

به صورت شخصي لطفا منو در جريان بزاريد .

mahdiar

تازه وارد
برای انجمن شما اصلا نیازی به بادی پرس ندارین . فقط با نصب بی بی پرس می تونید این کارو بکنید . البته اگه بخواین شبکه اجتماعی هم داشته باشین می تونید بی بی پرس و بادی پرس رو با هم هماهنگ کنید .

yasweb

تازه وارد
اگه قرار باشه بادي پرس باشه و در كنارش بي بي پرس نصب كنم ، ميخوام از پلاگينش استفاده كنم و نه به صورت مجزا بي بي پرس روي سايتم نصب بشه .

شما ميتونيد برام انجامش بديد و اصلا بي بي پرس بدرد كار من ميخوره ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdiar

تازه وارد
بی بی پرس یک انجمن سازه . اگر به انجمن نیاز دارید یعنی به دردتون می خوره . کار خیلی سختی نیست کافیه تو تنظیمات بادی پرس برین و قسمت انجمن رو فعال کنید .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ! لطفا دقت کنید

بالا