درخواست افزونه فیدخوان وردپرس

mh2002ir

تازه وارد
سلام

من درخواست یک افزونه دارم که بتونه مطالب چند سایت با موضوعات مختلف را در سایتم پست کنه

محدودیتی در خصوص تعداد به روزرسانی نداشته باشه

بشه در دسته های مختلف ( موضوعات ) سایت ازش استفاده کرد

کل مطلب رو بیاره و لینک به سایت مرجع نده

اگر عکس را نیز بیاورد که عالی است

لطفا دوستان اظهار نظر کنند و بفرمایند چطور میتوانم تهیه کنم با لحاظ مسائل دنیوی !!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت بخش افزونه های وردپرس

افزونه rss poster دقیقا همین کارو میکنه که قبلا معرفی شده. جستجو کنید لطفا!

mh2002ir

تازه وارد
سلام دوست عزیز

ار اس اس پوستر که ورژن آخرش 8.8 است را چک کرده ام ، حتی آتوبلاگ 3.83 و چند افزونه و ابزار دیگر ولی به نتیجه نرسیدم

مشکل من این است که موارد ذکر شده و حتی خود wp-rss poster کل مطلب را نمی آورد و در آخر مطلب نیز لینک منبع را می گذارد

البته واقعا افزونه خوب و حرفه ای است که حتی تک های منبع را نیز می گذارد ولی ....

mh2002ir

تازه وارد
سلام

ورژن آخر rss poster را به هر صورتی بود راه اانداختم

ولی یک روز و نیم به خوبی کار کرد و متاسفانه الان از کار افتاده بعنی خودش اتومات پست نمی زند و اگر هم دستی خودمان کلیک کنیم ایجاد پست نمی کند.

آیا قلق خاصی دارد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من روی بعضی هاست ها این مشکل رو دیدم که خودش اتوماتیک پست نمیزنه. مطمئن باشید از هاست هستش

برای اینکه منبع رو نزاره برو تو تنظیماتش و تیک منبع رو بردار حل میشه :67:

mh2002ir

تازه وارد
سلام دوست عزیز و تشکر

در حال حاضر اصلا پست نمی زنه چه دستی و چه اتوماتیک

ضمنا همراه با افزونه اصلی ، دو افزونه دیگر هم نصب می شوند ، آنها برای چیست ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اونها رو نمیخواد فعال کنید. مربوط به سایت خاصی هست. که من باهاش کار نکردم. شما فقط خود افزونه رو در یک هاست مناسب تست کنید

mh2002ir

تازه وارد
سلام و تشکر

حالا یک سوال ! این افزونه چه پیش نیازی داره که با بعضی از هاست ها مشکل داره ؟

من به پشتیبانی هاست تماس داشتم و موضوع رو گفتم ولی اون می گفت که هاست ما همه چیزش فعاله و .....

نمی دونم والله ...... روی یک هاستی که از قبل داشتم دارم امتحانش می کنم ، توی دو ساعت اول که داره خوب پست میزنه !!

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز من با این افزونه کار نکردم اما 90% این افزونه ها با کش و cron job کار میکنن

که اگر بخوای درست کار کنه باید کرون جاب دسترسی داشته باشی یا اینکه تنظیمات رو بگی تا اونا برات انجام بدن

mh2002ir

تازه وارد
سلام آقا کسری و تشکر بابت پاسخ

لطفا نخندین !! !! پوشه کش کجای وردپرس هست که باید دسترسی را فول کنیم ؟

توی وردپرس تستم ، پوشه کش وجود نداشت و البته توی وردپرس اصلی نگاه نکردم ...

ضمنا در خصوص کرون جاب ! رد سایت خودش ثبت نام کرده بودم و یک سری قابلیتها داشت و البته سی روزه !!

ولی فکر نمی کنم فایل خاصی روی هاستم تحت عنوان کرول جاب وجود داشته باشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در ادامه حرفتون که گفتید جه چیزی باید فعال باشه. نمیدونم! روی یک سرور همه چیز رو فعال کردم نشد که نشد! شما فرض کن بگیر نگیر داره این پلاگین. چهار ماهی هست روی سایت bestpatogh.com فعال کردن دوستان کار میکنه!

lar-pm

تازه وارد
سلام

من این افزونه RSS poster آخرین ورژنش رو نصب کردم . لینک آراس اس بهش دادم اما به صورت ناقص پست می فرسته . بعضی ا ز مطالب ها رو کامل و از پست اصلی برام می فرسته ولی بیشتر پست ها رو ناقص می فرسته در حدیک عنوان

دوستان لطف کنید یک افزونه خبر خوان کامل و یا اسکریپت خبرخوان معرفی کنید . پولی یا رایگانش مهم نیست

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
من از افزونه wpematico استفاده میکنم . فوق العاده هست . ولی خب نسخه رایگانش که داخل مخزن هست خیلی محدوده .یه نسخه wpematico pro داره که روی نسخه معمولیش نصب میشه و فوق العاده هست حتی اگه متن آر اس اس ناقص باشه خودش کاملشو میگیره و میزاره یعنی میگم فوق العاده یچی میشونی .

روی news.arshad98.ir دارم استفاده میکنم میتونی ببینی .

satiran

تازه وارد
من افزونه را نصب کردم عالی کار میکنه ولی عکس ها را نمیاره مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

hannanstd.ir

خیلی وقته باهاش کار نکردن یادم نمیاد ولی تو تنظیمات افزونه یک قسمت داشت به اسم کش کردن تصاویر و ازین چیزها .

از اونجا بررسی کنین شاید همونجا باشه .

satiran

تازه وارد
خیلی وقته باهاش کار نکردن یادم نمیاد ولی تو تنظیمات افزونه یک قسمت داشت به اسم کش کردن تصاویر و ازین چیزها . از اونجا بررسی کنین شاید همونجا باشه .
با تشکر از شما

اره این قسمت هست ولی در دو حالت عکسی نمیاد

در ضمن پوشه کش را هم دسترسی اونو به 777 تغیر دادم ولی بازم نشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید کار بکنه...مشکلی نیست بنده چند وقت پیش تست میکردم...

hannanstd.ir

البته من امشب کل وردپرسم + همه افزونه هام + این افزونه رو آپدیت کردم

متاسفانه دیگه درست کار نمیکنه و خالی بر میگردونه .

نباید آپدیت میکردم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
در صورت در خواست برنامه خبر خوان اختصاصی . با تضمین عملکرد قابل ارائه می باشد . در صورت درخواست با پیام خصوصی در ارتباط باشید .

بالا