درخواست برای رفع چند مشکل بعد از به روزرسانی ووکامرس و پلاگین های مرتبط

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohoba

تازه وارد
سلام

من به تازگی ووکامرس و همه پلاگینای مرتبطش رو به روز کردم ( پیامک و فارسی ساز و .. )

یه سری مشکل جدید پیدا کردم که ممنون میشم برای رفعشون راهنماییم کنید

1- در قسمت ردیابی سفارش یه متن انگلیسی شده و هر کار میکنم نمیتونم فارسیش کنم

To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.

در حلقه ترجمه هم زدم فایده نداشت

2- قبلا وقتی یکی اضافه کردن به سبد خرید رو میزد تنظیمکرده بودم که مستقیم بره به صفحه سبد خرید و ادامه خرید روانجام بده ولی بعد به روز رسانی ها وقتی افزودن به سبد رو میزنم صفحه ناقص لود میشه و سفید میشه

رفرش که میکنم میبینم تو سبد خرید هست. وقتی در تنظیمات انتقال به صفخحه سبد خرید رو برداشتم درست شد ولی بعد افزودن به سبد خرید روی صفحه محصول میمونه که نمیخوام اینزوری باشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا این قسمت ترجمه رو از قالب میخونه. قالب رو عوض کنید و تست بگیرید

miladjef

کاربر عضو
سلاممن به تازگی ووکامرس و همه پلاگینای مرتبطش رو به روز کردم ( پیامک و فارسی ساز و .. )

یه سری مشکل جدید پیدا کردم که ممنون میشم برای رفعشون راهنماییم کنید

1- در قسمت ردیابی سفارش یه متن انگلیسی شده و هر کار میکنم نمیتونم فارسیش کنم

To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.

در حلقه ترجمه هم زدم فایده نداشت

2- قبلا وقتی یکی اضافه کردن به سبد خرید رو میزد تنظیمکرده بودم که مستقیم بره به صفحه سبد خرید و ادامه خرید روانجام بده ولی بعد به روز رسانی ها وقتی افزودن به سبد رو میزنم صفحه ناقص لود میشه و سفید میشه

رفرش که میکنم میبینم تو سبد خرید هست. وقتی در تنظیمات انتقال به صفخحه سبد خرید رو برداشتم درست شد ولی بعد افزودن به سبد خرید روی صفحه محصول میمونه که نمیخوام اینزوری باشه
شما باید به پوشه ووکامرس برید یعنی

wp-content/plugins/woocommerce/templates/order

برید و فایل form-tracking.php

رو دستکاری کنید

کد:
<p><?php _e( 'To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.', 'woocommerce' ); ?></p>
قبلش از این فایل یه پشتیبان بگیرید

mohoba

تازه وارد
ممنون دوست عزیز

یک نفر هم لطف کنه برای رفع مشکل 2 راهنمایی کنه

با قالب پیشفرض هم صفحهع سفید میشه

mohoba

تازه وارد
شاید با

WooCommerce Cart - WooCart Pro

کارتون راه بیفته
سلام

کارش چیه این افزونه؟

اخه کار خاصی نمیخوام انجام بده. افزودن به سبد رو که زد تو صفحه محصول نمونه و بره به سبد خرید

نمیشه مشکل رو رفع کرد؟

راستی تشکر نمیشه کرد:"تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است"

hajir

تازه وارد
سلام من موقعی که افزونه ووکامرس رو فعال میکنم سایتم اسلایدرش بهم میریزه همچنین فهرستم زیر منو هاش باز نمیشه در حالی که وقتی ووکامرس غیر فعال میشه اصلا مشکلی نداره لطفا اگر کسی دلیلشو میدونه بصورت کامل توضیح بده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا سوالات بی ربط رو در تاپیک جداگانه مطرح کنید.

قالب شما استاندارد نیست و این مشکل رخ میده

قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا