درخواست دیکد اسکریپت سفارشی خودم

BlackVPS

تازه وارد
سلام دوستان.من حدود ماه پیش 40000 تومان دادم یکی از برنامه نویسای PHP معروف که همه میشناسیدش ولی اسمشو نمیارم اینجا برام یه سیستم نوشته ولی کد کرده اینو سیستم کدگذاریشم اینه

gzinflate(base64_decode

میخواستم ببینم چطوری میتونم سیستم رو دیکد کنم چون براش پول دادم خداییشش نمیخوام به کسی بدم اما میخوام یه جاهاییشو ادیت کنم اما چون باهاش دیگه حرف نمیزنم برای همین میخوام خودم انجام بدم.درضمن اینم بگم لطفا راهنمایی کنید که خودم انجام بدم به دلیل اهمیت و مسائل امنیتی

djary

کاربر عضو
به صورت آنلاین دی کد کن

BlackVPS

تازه وارد
چک کردم دوست من نشد.یه نمونه فایل رو قرار میدم خودتون ببینید اصلا نمیشه

<? if (!function_exists('c_MD_g')){eval(gzinflate(base64_decode('s7ezsVdIK81LLsnMz1NIjvd1iU/XUEnWrC5KLSktylNIr8rMS8tJLEkFCVrXoqpMQlaZlFicamYSn5KanJ8CVW0PNBwA')));}eval(c_MD_g(c_MD_b('

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'))); ?>

freeupweb

کاربر عضو
حداقل کل همون صفحه رو اتچ کن تا برات باز کنم

این صفحه کامل نیست و اررور میده

موفق باشی

BlackVPS

تازه وارد
حداقل کل همون صفحه رو اتچ کن تا برات باز کنماین صفحه کامل نیست و اررور میده

موفق باشی
دوست عزیز اون کدها کال بودن تو اون فایل منم میگم ارور میده که اما 3 تا فایل رو که از لحاظ امنیتی درجه کمتری رو دارن رو گذاشتم تو فایل زیپ بین اصلا دیکد میشن اگر شدند خواهش میکنم ازت هرجور شده بهم بگو چطور دیکد کنم چون مشخصات ترمینال بانم توشه که نمیتونم فایلهاشو هیمنجوری منتشر کنم لینک 3 فایل رو اینجا پایین گذاشتم

freeupweb

کاربر عضو
سلام

برات پیغام خصوصی فرستادم

چک کن

موفق باشی

BlackVPS

تازه وارد
سلامبرات پیغام خصوصی فرستادم

چک کن

موفق باشی
دوست خوبم دقت کنید تو پست اول گفتم به دلایل امنیتی نمیتونم سورس رو قرار بدم و لطفا بفرمایید چطور دیکد کنم نه اینکه پیام بدید فایلو بفرست من دیکد کنم لطفا پست رو کامل بخونید اگر تونستید کمک کنید بکنید اگر نه اصلا پست ندید .ممنون از همکاریتون

freeupweb

کاربر عضو
من هر موقع حرف میزنم

حتما چیزی میدونم

مدیریت پرداخت بانک ملت همراه با ارسال پیامک

اینم فایل ادمین رو باز کردم

حالا به خاطر (دلیل امنیتی) نمیتونم بگم

بعدشم اگه خریده باشی میتونی بهش بگی برات درست کنه

موفق باشی

BlackVPS

تازه وارد
من هر موقع حرف میزنمحتما چیزی میدونم

مدیریت پرداخت بانک ملت همراه با ارسال پیامک

اینم فایل ادمین رو باز کردم

حالا به خاطر (دلیل امنیتی) نمیتونم بگم

بعدشم اگه خریده باشی میتونی بهش بگی برات درست کنه

موفق باشی
بله خریدم اما با ساپورت گفته بودند 90 تومان که من ساپورت رو گفتم نمیخوام الان که مشکل دارم میگن باید هزینه بدم.من نگفتم شما نمیتونید گفتم نمیتونم سروس های مهم رو قرار بدم لطفا دقت کنید

freeupweb

کاربر عضو
منم شرمندتم

کد php رو نوشتم

حالا هر کدومو میخواین فایلو بفرستین تا برات باز کنم

در غیر این صورت برید ساپورتو خریداری کنید

با تشکر

بالا