درخواست راهنمایی برای بهینه سازی سایت

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، دوستان
یک سایت قبول کردم که بهینش کنم، قالبش رو هم با آوادا عوض کردم
 ممنون میشم سایت زیر رو مشاهده کنید و ایده بدید چه کارهایی کنم تا از این بی ریختی در بیاد :-/

آدرس سایت:

پیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگزارم :53:

Qalekhani

قلعه‌خانی
۱- یک فونت مناسب به سایت‌تون اضافه کنید (پنل تنظیمات پوسته آوادا، این قابلیت رو داره که فونت دلخواه تعریف کنید).

۲- پوسته آوادا از صفحه‌ساز اختصاصی خودش استفاده می‌کنه که می‌تونید با اون، از المان‌های مختلف این پوسته استفاده کنید و بهش شکل و شمایل دلخواه بدید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

می تونید از نمونه های فعال خارجی برا الگو گرفتن استفاده کنید .

قطعا اولویت در این سایتها پس زمینه رنگی متناسب به وضعیت شغلی در سایت است.

نظر شخصی خودتان را اگر جزو صاحبان سایت نیستید اعمال نکنید و قبل از هر گونه اعمال کاری اول حدود سلیقه صاحبان اصلی را پیدا کنید.

رنگ های جیغ که به چشم آسیب می رساند فقط به مقدار محدود و در ترکیب با سایر رنگها قابل استفاده است . از پالت های رنگی در وب کمک بگیرید.

همه فعالیت غیر رسمی یک سایت را در صفحه اول نگذارید بلکه بصورت خلاصه لینک دار و عکس آنها را ارجاع دهید.

گاهی استفاده از دمو ها سرعت کار را بالا می برد البته نباید بر روی دامنه اصلی باشد و بهتر است بر روی لوکال انجام و کدها انتقال پیدا کند. استفاده 100 درصدی از دموها نکنید و حتما برخی بخشها را تغییر بدهید.

از دستور زبان فارسی به صورت کامل و محاوره کاربران این حوزه استفاده کنید، نه خونگی و بچه محلی

مطالب باید جذاب و منحصربفرد باشد تا بازدید کننده قانع شود شما قصد انجامش را دارید .

بهتر است هویت خودتان را برای مشتری مشخص کنید. صرف نوشتن چند شماره همراه کار شما را سخت می کند.

عکس ها بهترین شیوه کمک به مطالب برای فهم بیشتر هستند در سایتهایی با مضامین گردشگری تور ایرانگردی و جهانگردی فیلم ها نیز به اولویت اضافه می شوند. ترکیب این دو مقوله کمک شایانی به رشد می کند. سایت های رایگانی مانند آپارات کمک بسیاری می کند.

لینک های داخلی نباید در خود تب باز شود و بهتر است تب جدیدی ایجاد کند تا کاربر حس خروج از سایت را نداشته باشد.

استفاده از عکس خودروها کمپ ها گروه موسس و نکات آموزشی می تواند کمک بیشتری به شما کند .

توصیه اینست اول فیلم عکس و مطالب را جمع آوری کنید و در سایت قرار دهید تا ایرادات را بفهمید و سریعا برطرف کنید .

فراموش نکنید حجم بالایی از کاربران این روزها از موبایل استفاده می کنند اگر نسخه قالب مناسبی برای موبایل ندارید از نسخه های بروزتر یا قالب های دیگر استفاده کنید.

لوگو هویت یک سایت است و تگ منتسب به خودش را دارد حتما لوگویی قرار دهید.

موفق باشید

بالا