درخواست راهنمایی برای راه اندازی سایت

• نویسنده موضوع irop30
  • تاریخ شروع

irop30

Banned
سلام خدمت همه دوستان عزیزم...من در صدد راه اندازی یک سایت در واقع نمایندگی فروش adsl2+ هستم ولی نمیدونم از چه سیستمی استفاده کنم .... چون اول کار هستش نمیخوام هزینه کنم یا حداقل خیلی هزینه کنم ...ممنون میشم راهنمایی کنید ... در مورد انمکانات و نیاز ها و قسمتها هم چیزی که عرف اینجور سایتها هستش رو میخوام....

تعرفه ها ، پشتیبانی ، از همه مهم تر مناطق تحت پوشش یعنی کاربر پیش شماره بده و ببینه که ما ساپورت میکنیم یا نه این خیلی مهمه!!!

باز ممنون

قالب هم که شکیل باشه!!

masoomi

کاربر عضو
مام که بی سوات!

در صورت تمایل میتونید با من تماس بگیرید.

براتون رایگان چیزی رو که میخواید کار میکنم.

درضمن میتونید از اساتید پرشین اسکریپت کمک بگیرید.

masoomi.vahid @ Gmail.com

irop30

Banned
عزیزم من که جسارت نکردم اینجا تاپیک گذاشتم که از اساتیدی مثل شما و دیگر دوستان پرشین اسکریپت استفاده کنم

masoomi

کاربر عضو
عزیزم من که جسارت نکردم اینجا تاپیک گذاشتم که از اساتیدی مثل شما و دیگر دوستان پرشین اسکریپت استفاده کنم
منم چیزی نگفتم که.

فقط گفتم اگه از من نتیجه نگرفتین، میتونید از بقیه اساتید پرشین اسکریپت کمک بگیرید.

اینجا پر از اساتیدیه که معجزه میکنن و سیم ثانیه مشکلتو حل میکنن.

واسه همینه که مام پامون اینجا گیر کرده

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز این آقای masoomi یه کم شوخ هستن جدی نگیرید شوخیاشو

در مورد سوالتون هم که گفتن میتونن به شما کمک کنن و اگر هم خواستین خودتن میتونید از سیستم هایی مثل جوملا و وردپرس و ... استفاده کنید که رایگان هستن

موفق باشید

irop30

Banned
اون سیستم ها رو میدونم ولی خوب معضلی به اسم قالب و ماژول دارم اون رو کجای دلم بذارم؟؟؟

kasraa

کاربر عضو
خب هیچ مشکلی نیست

هر دو سیستم هم جوملا و هم وردپرس میلیونها قالب دارن که میتونه کارتونو راه بندازه !

توی قسمت اسکریپت های سایت برو به قسمت قالب ها انواع و اقسام قالب ها هستش که میتونی به سلیقه خودت ویرایش کنی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فقط مناطق تحت پوشش رو باید بدید بنویسن یا خودتون انجام بدید! به این صورت که شرط بزارید اگر شماره هایی مثلا با 021222 وارد شده بودن بگه پشتیبانی میشه. در غیر اینصورت بنویسه که ما در حال حاضر این منطقه رو پشتیبانی نمیکنیم

EM4D

تازه وارد
یک قالب شیک + فرمایش محمد عزیز براتون کافی هست . افزونه خاصی هم نیاز ندارید . نیاز هاتون چی هست ؟

M

MAHDIYOUSEFI

Guest
یادم می آید جوملا آر تی یه ماژول داشت با اون مناطق تحت پوشش را نشان می داد

از ورپرس استفاده کنی بهتره

M

MAHDIYOUSEFI

Guest
یادم رفت بگم که اول ببین افزونه ها و قالب هایی که نیاز دارید مربوط به کدام سیستم هست بعد از اون سیستم استفاده کنید

irop30

Banned
خواهش مینک یه راهنمایی درست درمون کنبد...ممنون از همه کسانی که تو تاپیک پاسخ گذاشتن بزرگواریشون رو نشون دادن ولی هنوز مشکلم حل نشده!!!!

بالا