درخواست رمز گذاری روی دایرکتوری از طریق لینوکس

twitfa

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز ما یکسری دایرکتوری فایل داریم که می خوایم براشون پسورد به تعداد بالا ایجاد کنیم با قابلیت زمان گذاری روی اکانت ها

کار ما آپدیت یکسری نرم افزار اختصاصی هستش میخوایم که این اپدیت ها انجام بشه و اینکه می خوایم این اکانت ها وقتی از سرور استفاده کردن تایم شروعشون بخوره و اینکه اطلاعاتی رو از اون سیستم دریافت کنه که اگه سری بعدی با سیستم دیگه ای با اون یوزر و پسورد لاگین خواست بشه این اجازه رو نده ، یعنی وقتی یوزر یکبار لاگین کرد فقط بتونه از اون سیستم استفاده کنه نه روی هرکامپیوتری استفاده کنه

هرکسی بتونه انجام بده لطفا هزینه رو بهمون اعلام کنه

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

یک نمونه ! که باید برای اکسپایر شدن یوزر خودت گسترش بدی! کار سختی نیست.یک فیلد جدید با نام expiredate مثلا درست کنی. قبل از اجازه دسترسی بیاد این فیلد رو با تاریخ روز مقایسه کنه و اگر تاریخ روز کمتر بود بگه که اکانت شما منقضی شده و...

twitfa

کاربر عضو
فکر می کنم این دقیقا همون کاری رو میکنه که من می خوام

ولی مشکل تو نصبش دارم ، ارور رو تو دیدگاه قرار دادم

ببنید شکل ما اینه که کاربران برای اپدیت کردن یک نرم افزار اختصاصی باید از این استفاده کنند و نرم افزار میاد اون فایل رو چک میکنه اگه پسورد داشته باشه اون فایل از یوزر ، یوزر و پسورد می خواد به همین دلیل باید روی دایرکتوری پسورد گذاری بشه

برای تایم شروع هم باید از لاگ سرور فکر کنم استفاده کنیم

anet311

کاربر عضو
به این عمل میگن اکانت vip

دو راه داری

رایگان

1)

قابلیت ثبت نام در سایت . یعنی هر کی پول واریز کرد ، برای اون کاربر به صورت دستی اکانتی در اسکریپت سایتت باز کن .

البته اگر اسکریپتت قابلیت یوزر گیری داره ....

و بهش یک یوزر و پس بده

پولی

2) این کار باید به دست متخصص انجام بگیره .

متخصص سرور .

که باید در وب هاستینگ تالک .ای ار ، از بچه های اونجا بخوای .....

که 100 الی 300 تومن میره توی پاچت

باشی

موفق :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا