درخواست سيستم مديريت محتوا مثل www

janahi

تازه وارد
سلام دوست عزيزم خوبي اميدوارم كه خوب باشي من يه سيستم مديريت محتوا مثل اين سايت مي خواستم اگه برام جور كني خيلي ممنونت ميشم و اگه جور كردي و گذاشتي خواهش مي كنم نثب كردنش ر هم آ موزش بده اين هم امون سايتي كه گفتم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به نظر خودتون بايد تو بخش هاست و دامنه اين تاپيك رو ميزدي؟(تاپيك انتقال يافت)

اين سايت از سيستم مووبل تايپ استفاده ميكنه!و قالب ساختن براي اين سيستم كمي سخته(قيمت اين قالبي كه الان رو اين سايتي كه گفتيد ,زير 80 هزار تومن نيست)

سايت پشتيبان فارسي مووبل تايپ: movable-type.ir

اگه ميخوايد سايتي اين طرحي ايجاد كنيد ميتونيد از سيستم ديتالايف هم استفاده كنيد

پشتيبان ديتالايف فارسي: datalifecms.ir

janahi

تازه وارد
خيلي ممنون از راه نمايي خوبتون ولي يه خواهش ديگه هم داشتم سيستم

دیتالایف رو بايد اول نثب بكنم بعد از كجا قالب جديد بهش ازافه بكنم؟

n3mo

کاربر عضو
درسته موبيل تايپ هست ! شما چقدر ميخواي هزينه كني ! ؟ مجانيش پيدا نميشه فقط مديريت محتواش مجاني هست ! در صورتي كه لزوم دونستيد ! پي ام بديد تو ياهو ze8ooon

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دقيقا همين قالب سايتي كه ذكر كرديد ميتونيد بدون هيچ هزينه اي از اين سايت دانلود كنيد!

janahi

تازه وارد
خيلي از شما دو دوست عزيز متشكرم اميدوارم هميشه موفق باشيد

reza_myanahita

تازه وارد
سلام mohammad عزيز خسته نباشيد من فكر نميكنم كه mt رايگان باشه چون زير سايت اين رو زده

مووبل تايپ فارسی یک پروژه غیر انتفاعی است که با هدف کمک به توسعه زبان فارسی در وب راه اندازی شده است

و من هم اينك دانلودي در سايتش پيدا نكردم

n3mo

کاربر عضو
كاملاْ رايگان هست قالب سازي سفارشي رايگان نيست براش . محمد جان من قالب اختصاصي رو گفتم نه اينو ! اينو كه دو سونه ميشه پيچيد 8)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خب منم براي قالب گفتم ديگه 8)

گفتم كه :دقيقا همين قالب سايتي كه ذكر كرديد ميتونيد بدون هيچ هزينه اي از اين سايت دانلود كنيد!(براي ديتالايف)چون سوالشون در مورد ديتالايف بود...

بالا