درخواست فرم این سایت

• نویسنده موضوع mohan
  • تاریخ شروع

mohan

کاربر عضو
سلام من یه فرم میخواستم مثل فرم سایت زیر کسی میتونه کمکم کنه فقط فرم یه جوری باشه که همون لحظه که طرف فرم رو ارسال میکنه برام ایمیل بشه نه چند ساعت دیگه یا چند روز دیگه

N2D

کاربر عضو
سلام !

دلیل در تاخیر ارسال ایمیل به خطارشلوغی و یا کانفیگ اشتباه سرور هست ، نه اسکریپت....

موفق باشید.

mohan

کاربر عضو
سلام !دلیل در تاخیر ارسال ایمیل به خطارشلوغی و یا کانفیگ اشتباه سرور هست ، نه اسکریپت....

موفق باشید.
خوب دوست گلم میشه عین این فرم رو بگین از کجا پیدا کنم

N2D

کاربر عضو
سلام !

شما میخواید که دقیقاً عین اطلاعات این فُرم رو از کاربر بگیره و بعد به ایمیل ارسال کند ؟

اگر میخواید بفرمایید براتون مینویسم و قرار میدم دانلود کنید ،

و یا اینک اسکریپت مال ِ سایت سیگما رو براتون میذارم دانلود کنید که خیلی جالب و انعطاف پذیر است ....

سوال/امری بود در خدمتم

mohan

کاربر عضو
سلام ! شما میخواید که دقیقاً عین اطلاعات این فُرم رو از کاربر بگیره و بعد به ایمیل ارسال کند ؟

اگر میخواید بفرمایید براتون مینویسم و قرار میدم دانلود کنید ،

و یا اینک اسکریپت مال ِ سایت سیگما رو براتون میذارم دانلود کنید که خیلی جالب و انعطاف پذیر است ....

سوال/امری بود در خدمتم
ممنونت میشم اگه مثل همین سایت رو برام بزاری دوست گلم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فرم درخواستی پیوست شد.

مقادیر post.php رو ویرایش و ایمیل خودتون جایگزین بشه

پیوست‌ها

• form.zip
    4.1 کیلوبایت · بازدیدها: 11

mohan

کاربر عضو
محمد جون نوکرتم خیلی باهالی

هالا اگه من بخوام این فرم رو داخل صفحه سایتم بزارم کل کد این فرم رو بزارم داخل فایل صفحه مشکل ایجاد نشه یا باید تغیراتی هم بدم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من پیشنهادم به شما اینه که یک فرم با dreamweaver بسازی. بعد تو قسمت form action="post.php" باشه. براحتی میتونی هزار تا فیلد اضافه کنی...

اگرم میخوای همینطوری بزاری به صورت فریم بزار. همون کاری که اون سایت دیگه کرده بود

mohan

کاربر عضو
محمد دوست دارم خیلی گلی راستی یه سوال تو همون محمد مجیدی هستی دیگه ؟

بالا