درخواست قالب سایت http://www.1tarah.ir/

majidehteshami

تازه وارد
سلام

کسی قالب سایت رو داره ؟

ممنون می شم اگه باسه دانلود بزارید

:53:

1tarah

تازه وارد
سلامکسی قالب سایت رو داره ؟

ممنون می شم اگه باسه دانلود بزارید

:53:
هی روزگار

خوب حالا مثلاً قالب من رو برداشتی گذاشتی رو سایتت

یکی بیاد ببینه که نمیگه این قالب توست میگه قالب یک طراحه

بعد حالا فکر کن قالب من رو برداشتی یه استفاده هم کردی اونوقت بعدش چی. من هم مثل بقیه طراحا راضی به استفاده نیستم

دوست داشتی خبرم کن واست قالب اختصاصی خودت خشکل تر و با امکانات بهتر از این بزنم نخواستی هم اینور اونور بگو یکی پیدا میشه ریپش کنه

البته اونی هم که ریپ میکنه اگه حرفه ای باشه مفتی نمیاد برات ریپ کنه پول میگیره بعدم معلوم نیست چی دستت رو بگیره و بعدش چی بشه!!!

میل خودت آقا از ما گفتن بود

cniran

کاربر عضو
یکی از بهترین راه حل ها اینه

kasra22

تازه وارد
خدایا ، واقعا کی ؟ واقعا امکان داره فرهنگ ما درست بشه ؟

1tarah

تازه وارد
والا چی بگم

یه روزی یه جایی بحث از پایگاه زیر زمینی وردپرس بود که قالب و پلاگین پرمیوم رو رایگان در اختیار ملت بزاریم ما گفتیم بیاید جمع بشید تا آموزش کاملاً حرفه ای رو با هم کاری 3-4 تا طراح بگزاریم هرکی که استعداد این کار رو داره بجای کپی کردن خودش قالب رو از پایه با امکانات خوب بسازه

از 30-40 تا کامنتی که گذاشته شد یه نفر هم به زور موافقت کرد و همه میگفتن مفتی رو بچسب.

واقعاً برای ملت ما حیفه که یه چیز خاص و مخصوص برای خودشون دشته باشن

آخه کجای دنیا رو دیدی توی کدوم کشور میتونی ببینی که از هر 100 تا سایت 3تاش با بدبختی قالب اختصاصی داشته باشه بقیه هم همه کپی

ملت ما همیشه باید یه راهی جلو یه سری آدم مثلاً زرنگ بزارن که سرشون کلاه بره

حالا به انواع و اقسام راه ها

هر سایت داری به اون مثلاً طراح !!! میگفت که من قالب اختصاصی میخوام کار خوب میخوام و پول خوب هم برای کار خوب میدم و یکم مطالعه و تحقیق میکرد راجع به این مسئله

اول اینکه هر کی 2تا قالب ادیت کرد و یه قالب ریپ کرد خودش رو طراح نمیدونست

دوم اینکه ارزش این کار رو نمیورد پایین

سوم اینکه سر خودش کلاه نمیرفت

چهارم اینکه باعث نمیشد که سر 4تا دیگه مثل خودش کلاه بره

حالا اگه همه دنیا بیان بگن آقایونی که قالب رایگان استفاده میکنید آقایونی که قالب ریپ شده استفاده میکنید سر 99 درصدتون کلاه رفته میگن نه شما میخواید سر ما کلاه بزارید پولامون رو بگیرید

خدمتتون بگم که تا حالا تا این لحظه که این مطلب رو مینویسم ندیدم یه قالب ریپ شده باشه با کیفیت همون قالب اصلی و بدون هیچ نقصی. اگه کسی دیده آدرس بده. البته قالبی که رایگان باشه رو میگم نه قالبی که پول دادیم !!! ادیت کردن براتون

میدونین چرا؟

چون یکی که میفهمه کار طراحی چیه سوادشو داره نمیاد بشینه این کار رو بکنه

این کار بچه هاست. یه بچه 10 - 12 ساله که بیاد بشین پیش من توی 1روز میتونه یاد بگیره قالب کپی کنه. شرمنده اینجوری میگم ها ولی

ریپ کردن یعنی بچه بازی === ریپ کننده یعنی بچه

از بچه هم که دیگه انتظاری نمیشه داشت

با این حرفا نه اون بچه ها بزرگ میشن نه ملت ما دست از این کاراشون برمیدارن

و همچنان توی یاهو توی ایمیلاتون و توی بعضی از سایت هاتون با این پیغام روبرو میشین

همچین قالبتون رو ادیت میکنیم که کسی نفهمه قالب رایگان بوده و قالب رو براتون اختصاصی میکنیم

جونم به این ملت ما که میان کلی خرج این حرف میکنن

به طرف میگی آخه تو خودت میگی قالب رایگان رو ویرایش میکنی آخه چه جوری اختصاصی میشه یه دفه. میگه همه کد ها و گرافیک و همه چیزشو عوض میکنم

دوستان طراح به من بگم نوشتن کدهای یه صفحه راحت تره یا اینکه وایسی انقد یه کد رو ویرایش کنی که دیگه مثل اون کد اول نباشه؟؟؟

این بیچاره ها گناهی ندارند ها و البته من میگم نوش جونشون اون پولی که میخورن

گناه کار اون آدمایی هستن که این حرفا رو باور میکنن

اونی که به این افراد سفارش میده 2 تا حالت داره

یا نادونه که حقشه کلاه بره سرش چون توی اینترنته و هزار جور اطلاعات زیر دستشه که میتونه از نادون بودن خارج بشه و عقل بیاد تو کلش

یا اینکه میدونه چیکار میکنه و سودش توی این کاره . میخواد 10 تا سایت بزنه ( سایت که چه عرض کنم صفحه ای که 100 تا تبلیغ توشه یه مطلب نصفه کاره) براش ارزش نداره که بخواد 10 تا قالب اختصاصی بزنه

یا اینکه واقعه دستش تنگه که بازم کلاه رفته سرش چون نرفته تحقیق کنه بعد 2-3 ماه میبینه از پس خرج سایت برنمیاد مجبور میشه تعطیلش کنه و کلی پول از دست داده

از بحث خارج شدیم ولی نتیجه اخلاقی اینکه ملت ما تغییر نمیکنند همینی که هستن میمونن فقط دعا کنید بدتر نشن

kasra22

تازه وارد
1tarah جون خیلی مطلبت تاثیر گذاشت روم ! واقعا ما اصلا درست نمیشیم چون حق و حقوق اونی که برای یه چیزی نه فقط یه پوسته زحمت میشکه ، برای ما مهم نیست ... ! حتی حق خودمون هم مهم نیست چون ابتکار عمل نداریم قالب یکی دیگه رو میخوائیم و هیچ وقت نمیگیم که من چرا برای خودم قالب اختصاصی داشته ب اشم !؟ !

حالا یه چیزی بگم شاید خنده دار باشه ولی باور کن راسته ! من یه سایت تفریحی دارم ولی هیچ وقت هیچگاه جرئت نکردم در سایت هایی که پای وبمسترها توش بازه لین و اسمی ازش بیارم از ترس اینکه قالبی که 12 روز طول کشید تا بسازم رو یه شبه ریپ نکنن و به اسم سایت دیگه پخش نکنن ! چون قالب سایت قبلیم که الان فروختمش دیگه ، رو ریپ کردن و به نام قالب یه سایت دیگه پخش کردن !! فکرشو بکن ! ...

الان هم در حال طراحی قالب نسخه جدید سایتم هستم تو بعضی جاها مثلا سازگار کردن با IE همیشه مشکل دارم و داشتم ، اگه شد کمک بخوام پایه ای ؟

SAEEDF1

تازه وارد
واقعا عالی بود یک طرح عزیز

من هم قالب سایتم اختصاصیه که هیچ کس شبیه شو ندید و نخواهد دید

بعضی مواقع مشکلاتی واسم پیش میاد میترسم ادرس سایت رو بگم و اصلا هیچ درخواستی نمیدم و به جاش میرم به طراحم پول میدم تا واسم درست کنه البته کارم و خدمات سایتم طوری هست که کم تر برنامه نویس و یا طراح وب به من مراجعه میکنه

1tarah

تازه وارد
حق کیلو چنده

اگه ملت نه فقط ایرانیا کل دنیا به حق خودشون قانع بودم که میشد بهشت

ولی ملت ما شورش رو در اوردن

یکی اون شب در اومده میگه خوب نشستی پول در میاریا گفتم آره !!! خووووووووووووووب

گفت إإإ پس منم بیام یاد بگیرم کاسبی کنم

گفتم با این کارایی که ما میکنیم پولدار نمیشی

میگه پس پول تو چیه

گفتم پول تو اینه که شب ساعت 12 بخوابی صبح ساعت 7 بیدار بشی سرحال بشینی فکر کنی فکر کنی فکر کنی حسابی به اینکه یه راه جدید برای کلاه گذاشتن سر مردم پیدا کنی

تا ظهر فکر میکنی هرچی راه چیدا کردی تا شب اجرا میکینی 1ماه اول شاید خوب نباشه ولی وقتی مزه پول حرومی اومد زیر دندونت دیگه بعدش پول داری

هی روزگار

هی روزگار

قصه نخورید شاید یه 200 سال دیگه درست شد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1طراح عزیز. با حرفای نه کسی ناراحت میشه نه کسی به راه راست هدایت میشه... کپی رایت یک سیستم با عظمت رو shift+del میکنن. میگن ما خودمون نوشتیم. قالب جای خود داره...!

پس بهتره الکی اعصاب خودتو داغون نکنی... زندگی ادامه داره. موفق باشی...

1tarah

تازه وارد
1طراح عزیز. با حرفای نه کسی ناراحت میشه نه کسی به راه راست هدایت میشه... کپی رایت یک سیستم با عظمت رو shift+del میکنن. میگن ما خودمون نوشتیم. قالب جای خود داره...!پس بهتره الکی اعصاب خودتو داغون نکنی... زندگی ادامه داره. موفق باشی...
داداش من اعصاب ندارم دیگه که خورد بشه یا نشه

4 تا کلمه حرف زدم شاید یه 2نفر بخونن یکم تکون بخورن

اگه اشتباه گفتم بگین اشنباه بوده

alifiresoft

کاربر عضو
منم با محمد موافقم

خن خودتو کثیف نکن. من تاحالا قالب 2 تا از سایتام ریپ شده.

اینایی که میان و ریپ میکنن کلا مشکل داره قالب هاشون. چون من همون قالب ریپ شده رو دانلود کردم دیدم چقدر داغونه

من بارها و بارها به اونایی که میگن قالب این سایت رو واسمون ریپ کنید ، گفتم که این کار مشکل شرعی داره. ریپ کردن قالب کار درستی نیست

هیچ کس با کپی کردن قالب دیگران گنده نمیشه. پولدار نمیشه، واقعا فقط کار بچه هاست که میان قالب ریپ میکنن.

من اینقدر خوشحالم که قالب دو تا از سایتام ریپ شده، چون فهمیدم که چقدر قالبای قشنگی بودن که ریپش کردن. به خودم امیدوار شدم

من به عنوان یک طراح همیشه دنبال ایده های نو میگردم . برای همین وقتی یه قالب از سایتم ریپ میشه میفهمم که همه خوششون اومده از سایتم

شما هم خیلی خودتون ناراحت نکن. بذار هر کاری دوست دارن بکنن. قالب میهن دانلود ریپ شد. قالب دانلود ها ریپ شد، اونا از گندگی افتادن؟ شما هم به راه خودت ادامه بده و همیشه محکم باش

بالا