درخواست لیست قیمت

lahijsabz

کاربر عضو
با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان پرشین اسکریپت و سلام مخصوص خدمت محمد عزیز

امیدوارم سال خوب و خوشی رو شروع کرده باشید

من تو سایت و انجمن رو زیر و رو کردم لیست های قیمت هایی که تو سایت هست همش مخصوص هاستینگ و پلان های وب هستش من یه لیست قیمت می خواستم که بصورت لیست باشه که بشه بصورت افقی لیست بشه مثل این

منتها من اینو به صورت اچ تی ام ال طراحی کردم هر سری باید هی بازش کنم دو باره جمعش کنم آیا اسکریپتی هست که بتونه این کار رو انجام بده

farsadf

کاربر عضو
دوست عزیز سلام و سال نو مبارک

اگه لیست رو به صورت PHP میخواین که بحثش جداس اما در غیر اینصورت برای این کار میتونید از jQuery و از متد SlideToggle استفاده کنید. ( اطلاعات بیشتر در )

در صورتی که به صورت php و با پویایی و پنل مدیریت میخواین میتونیم به صورت پروژه براتون انجام بدیم البته با هزینه ( اطلاعات بیشتر در )

lahijsabz

کاربر عضو
ضمن تشکر از پاسخ شما

والا من تو بخش اسکریپت تاپیک رو ارسال کردم منظورم همون پی اچ پی بوده حالا اگه افزونه ای هم برای وردپرس باشه که اینکارو انجام بده ممنون میشم دوستان معرفی کنن

دوستانی هم که با هزینه انجام میدهند لطفا همین قیمت ها رو اعلام کنن چون من فقط از پرشین اسکریپت پیگیری می کنم

بدرود

lahijsabz

کاربر عضو
دوستان متوجه منظور این حقیر نشدید افزونه هایی که هست همش مخصوص هاستینگ و بصورت ستونی می باشد من یه چیزی میخوام مثل این

حالا اگه امکان سفارشی سازی داشته باشه که مثلا بشه پرینت گرفت یه چیزی مثل این فرم که تو word درست کردم

post-1-0-60564700-1431409874.jpg

lahijsabz

کاربر عضو
بالاخره بعد کلی گشت و گذار مشکلم مرتفع دوستانی که این مشکل رو دارند می تونند از مخزن وردپرس افزونه عبارت tablepress را جستجو کنند

کار کردن با افزونه خیلی راحته و به صورت شورت کد میشه ازش استفاده کرد و نمونه این جدول رو هم میتونید در آدرس زیر مشاهده کنید البته امکان سفارشی سازی هم داره

بالا