*درخواست مشاوره در مورد کلاس زبان انگلیسی*

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jing

کاربر عضو
سلام

دوستان من دنبال این هستم که کلاس خصوصی زبان انگلیسی برم با کسی هم صحبت کردم برای کلاس ایشان نظرشون اینه که در اموزش زبان برای من، صحبت کردن نیاز نیست فقط اگر شما بتونی متنی را بخونی وترجمه کنی کافیهدلیلش هم این بود که

"زبان انگلیسی هم مانند بعضی مطالب اگر تمرین نداشته باشی از ذهنت میپره لذا درصحبت کردن باید تمرین داشته باشی وچون در کشور ما زمینه صحبت کردن فراهم نیست زحمات شما به هدر خواهد رفت وگرنه من مشکلی نداره"

موضوع مبلغ هم باایشان صحبت نکردم گفتم قیمتی دستم باشه بعد صحبت کنم لذامشورت من اینه که:

• درچه زمینه ای شروع کنم آیا درک مطلب کافیه یا اینکه صحبت کردن هم لازمه؟
  • هزینه کلاس خصوصی چنده؟چه مبلغی به ایشان بگم خوبه؟

اگر مورد دیگری هم هست زحمت بکشید تذکر دهید

Ehs@n

کاربر عضو
درود!

:53: اول از همه تحسین ت می کنم چون می خوای بری زبان! ربان انگلیسی یکی از بهترین، کار آمد ترین و جذاب ترین زبان های دنیاست(نظر شخصی)

من خودم 1سالی هست که میرم زبان(گلدیس) کلاس های مفیدی داره و نظر شخصی من اینه که شما معلم خصوصی نگیر.بهترین روش موفقیت در یادگیری زبان های خارجه حضور در محیط های این کلاس هاست چون شما در این کلاس ها فقط فقط دارین زبانی رو که می خواید یاد بگیرید رو می شنوید و این تاثیر بسزایی داره(تجربه شخصی + گفته اکثر دبیران و استادان زبان به بنده) پس توصیه می کنم کلاس خصوصی نرید و به آموزشگاه ها مراجعه کنید

این که ایشون گفتند صحبت کردند لازم نیست اشتباه ه و از یک استاد فرهیخته بیان چنین سخنانی بعید ه! صحبت کردند یکی از ضرور ترین رکن های زبان ه چون شما در صورتی که بتونید انگلیسی حرف بزنید به راحتی قواعد رو هم یاد خواهید گرفت و به صورت ناخود آگاه اونا رو رعایت خواهید کرد.(بازم نظر شخصی)

شما هم نگران نبود مکان برای صحبت کردن نباشید، شما دارین در عصر تکنولوژی زندگی می کنید و خدا رو شکر اینترنت هم که فراهم ه می تونید برای مثال وارد روم های یاهو بشید و اونجا انگلیسی حرف بزنید . همچنین می تونید به عنوان متجرم هم فعالیت کنید که پول خیلی خوبی هم داره.

در مورد سایت هم بی نهایت به شما کمک می کنه!

فعالیت تون در شبکه های اجتماعی فیسبوک و تویتر هم راحت تر میشه :p

یه دلیل دیگه واسه این که می گم کلاس خصوصی نرید اینه که تایم کلاس های خصوصی معمولا بیشتر از تایم معمول بقیه زبانکده ها است(حدود 2ساعت و گاهی هم بیشتر) و تحمل این 2ساعت بسیار بسیار خسته کننده خواهد بود مخصوصا در اوایل چون معلم انگلیسی حرف می زنه و شما چیز زیاد درک نمی کنید(اگه انگلیسی حرف نزد 2تومن هم نمی ارزه چه برسه خداد تومان برای هر جلسه اش بدین)

و حرف اول آخرم این ه که در زبانکده ثبت نام کنید

هزینه کمتر(من واسه هر ترم کلاس حدود 55.000 تومان می دم که با حساب هزینه رفت و برگشت چیزی حدود 70.000 میشه و از چند ترم یک بار هم کتاب می خرم که هزینه اش متفاوت ه)

زمان کلاس کمتر

دل زدگی کمتر(چون بعد از یک مدت از زبان دل زده می شید)

در عوض مدت زمان آموزش بیشتر و پایداری در ذهن بیشتر

قبل از ثبت نام در زبانکده حتما خوب تحقیق کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنید و از انتخاب خودتون در آینده نادم نشید.

از زبانکده های معتبر مانند گلدیس یا کانون استفاده کنید(پیشنهاد)

ببخشید اگه زیاد نوشتم.

شاد و موفق و پیروز باشید :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
خیلی ممنون

درخصوص کلاس رفتن تو آموزشکده ها

1-اینجوری فکر میکنم که خیلی کلاسهاش طول میکشه وباید 3تا 4سال درکلاسها شرکت کرد

2-شنیدم که میگن کلاس خصوصی چند مزایا داره(اینها شنیده های من است)

• شما خودت با استاد هستی وهرچی خواستی میتونی بپرسی وبه راحتی جواب بگیری وگاهی هم ممکنه این سوالات در حد خیلی مبتدی باشه که در اموزشکده مطرح کردنش خیلی جالب به نظر نمیاد و....
  • مدت زمان کمتری زبان انگلیسی یاد میگیری وعلت زیاد شدن دوره کلاسهای اموزشکده اینه که شماباید چند ساعت تئوری را بگذرانید تا در پرونده شما ثبت شودوبه این خاطر زیاد معطل می شویدولی کلاس خصوصی این معطلی ها نداره

سوال

-درآموزشکده ها مدت زمان هر ترم جقدره؟روزی یا هفته ای چند ساعت کلاس دارید؟

-این گلدیس وایران میشه در موردشون بیشتر توضیح بدین که وابسته به کجا هستند و... ؟

-اونوقت سرجمع هزینه های کلاس اموزشکده درجند سال معادل هزینه کلاس خصوصی میشه یانه یا اینکه تفاوت فاحشی داره؟

خوب یکی از منابع تحقیقاتی ام همین جاست که دوستان دیگه ای هم بیان ونظر بدهند

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت گفتگوی ازاد :|:|

Ehs@n

کاربر عضو
خیلی ممنون درخصوص کلاس رفتن تو آموزشکده ها

1-اینجوری فکر میکنم که خیلی کلاسهاش طول میکشه وباید 3تا 4سال درکلاسها شرکت کرد

2-شنیدم که میگن کلاس خصوصی چند مزایا داره(اینها شنیده های من است)

• شما خودت با استاد هستی وهرچی خواستی میتونی بپرسی وبه راحتی جواب بگیری وگاهی هم ممکنه این سوالات در حد خیلی مبتدی باشه که در اموزشکده مطرح کردنش خیلی جالب به نظر نمیاد و....
  • مدت زمان کمتری زبان انگلیسی یاد میگیری وعلت زیاد شدن دوره کلاسهای اموزشکده اینه که شماباید چند ساعت تئوری را بگذرانید تا در پرونده شما ثبت شودوبه این خاطر زیاد معطل می شویدولی کلاس خصوصی این معطلی ها نداره

سوال

-درآموزشکده ها مدت زمان هر ترم جقدره؟روزی یا هفته ای چند ساعت کلاس دارید؟

-این گلدیس وایران میشه در موردشون بیشتر توضیح بدین که وابسته به کجا هستند و... ؟

-اونوقت سرجمع هزینه های کلاس اموزشکده درجند سال معادل هزینه کلاس خصوصی میشه یانه یا اینکه تفاوت فاحشی داره؟

خوب یکی از منابع تحقیقاتی ام همین جاست که دوستان دیگه ای هم بیان ونظر بدهند
بله زمان کلاس بیشتر ه ولی همینطور که گفتم پایداریش هم بیشتر ه

شما در کلاس زبانکده هم می تونی هر چی دلت می خوا بپرسی! شما هزینه دادین که یاد بگیرید و باید بدون رو درواسی سوالاتون رو بپرسید

گاهی در کلاس سوال های شاید به نظر ابتدائی پرسیده میشه که خند مون می گیره ولی خوب شاید یکی از این سوالات مشکل ما هم باشه

در مورد تئوری چیزی نفهمیدم منظورتون چیه از کلاس تئوری؟!

مدت زمان ترم هر زبانکده متفاوت ه

به عنوان مثال برای کانون 3 ماه (تو این 3ماه یک کتاب رو تموم می کنند)

برای برخی 2ماه ه(و شاید نصب یا یک قسمت کتاب رو تموم کنند به ندرت دیده میشه که کل کتاب رو بتونند تمام کنند مگر این که کتاب زیاد قطور نباشه)

برای برخی (گلدیس) 1ماه و نیم هستش ولی در عوض ساعات حضور در کلاس بیشتر ه(1:45 دقیقه در تایم عادی و به مناسبت رمضان 1:30)و در هر ترم بخشی از کتاب رو تموم می کنیم.

دقیقا نمی دونم گلدیس ماله کجاست ولی فکر کنم خصوصی باشه! و بخشیش وابسته به آموزش پرورش باشه!

برنامه گلدیس:

17 جلسه 1:45 دقیقه ای(در هر هفته 3 جلسه)

جایگزینی quiz به جای final(3مرحله از شما quiz می گیرند)

story book برای تقویت قدرت بیان

work book برای تمرین در خانه

و کتاب اصلی ( American English File ) فکر کنم به روزترین کتابی ه که در ایران داره تدریس میشه

شما هزینه میانگین رو 60.000 بذار

هزینه کل سال میشه 480.000 تومان که با احتساب برخی موارد بهتره 500.000 تومان در نظر بگیرید

حالا fall شدن رو هم در نظر بگیرید که امکان داره یه ترم رو دو بار بخونید

ولی در هر صورت به نظر من زبانکده بهتر و مفیت تره!

ولی خوب حتما نظر بقیه دوستان رو هم در نظر بگیرید من در کل 1سال ه که میرم زبان

مهناز مقبلی

تازه وارد
من خیلی بابت زمان از این شاخه به اون شاخه پریدم. کلی رفتم، از من میشنوی فقط برو موسساتی که اسم و رسم حسابی دارن، مثل آریانپور، سفیر و اینجور موسسات. برای کلاس مکالمه زبان هم به نظرم ایرانمهر بد نیست. اما به هر حال من از موسسات بی اسم و رسم تاالان ضربه ی زیادی خوردم

IAMIR

کاربر عضو
من خیلی بابت زمان از این شاخه به اون شاخه پریدم. کلی رفتم، از من میشنوی فقط برو موسساتی که اسم و رسم حسابی دارن، مثل آریانپور، سفیر و اینجور موسسات. برای کلاس مکالمه زبان هم به نظرم ایرانمهر بد نیست. اما به هر حال من از موسسات بی اسم و رسم تاالان ضربه ی زیادی خوردم
تاپیک های قدیمی را بالا نیارید . در صورت تکرار برخورد می شود .

به تاریخ تاپیک توجه کنید . احتمالا از دو سال پیش تا حالا تافلم گرفته . شما تازه می خوای راهنماییش کنی . :39:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا