درخواست معرفی اسکریپت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

newariaie

تازه وارد
سلام خسته نباشید من دنبال یک اسکریپت اشتراک گذاری تصویر هستم (بهترین اسکریپت موجود)و می خوام حرفه ای باشه واترمارک داشته باشه امکان عضو گیری و ارسال تصویر توسط عضو ها باشه سئوش خوب باشه سیستم گزارش فایل مشکل دار داشته باشه قالب حدالامکان زیاد داشته باشه بروز باشه قدیمی نباشه یا فارسی باشه یا فارسی سازیش اسون باشه پشتیبانی داشته باشه ( مهم نیست فارسی یا غیر فارسی) اگر امکانش باشه خودش قابلیت ریسایز داشته باشه و بتونه یک تصویر که بهش می دی در سایز های مختلف بزاره و...

اگر فروشی باشه و در سایت های معروفی مثل کد کنیون و... اگر برای فروش باشه هم مشکلی نیست

william

کاربر عضو
کلیجا رو یه نگاه بندازید:

newariaie

تازه وارد
دوست عزیز کلیجا آپلود سنتر هست من اسکریپت اشتراک عکس می خوام نه اپلودسنتر :37:

newking

تازه وارد
عزیز باید خریداری کنی

من برات اختصاصی مینوسم

اگه خواستی پیام خصوصی بده

با تشکر

ALi.Reza

کاربر عضو
سلام خسته نباشید من دنبال یک اسکریپت اشتراک گذاری تصویر هستم (بهترین اسکریپت موجود)و می خوام حرفه ای باشه واترمارک داشته باشه امکان عضو گیری و ارسال تصویر توسط عضو ها باشه سئوش خوب باشه سیستم گزارش فایل مشکل دار داشته باشه قالب حدالامکان زیاد داشته باشه بروز باشه قدیمی نباشه یا فارسی باشه یا فارسی سازیش اسون باشه پشتیبانی داشته باشه ( مهم نیست فارسی یا غیر فارسی) اگر امکانش باشه خودش قابلیت ریسایز داشته باشه و بتونه یک تصویر که بهش می دی در سایز های مختلف بزاره و...

اگر فروشی باشه و در سایت های معروفی مثل کد کنیون و... اگر برای فروش باشه هم مشکلی نیست

رو تست کردی ؟؟

• قابلیت ارسال ویدئو و تصویر توسط کاربران
  • صفحه بندی مطالب
  • قابلیت ارسال نظر از طریق فیسبوک
  • قابلیت پسندیدن مطالب
  • ایجاد تصویر بند انگشتی
  • پشتیبانی از watermark
  • قابلیت ایجاد برگه
  • پشتیبانی از برچسب (tag)
  • خروجی RSS
  • لینک های سئو شده (SEO)
  • نمایش مطلب تصادفی
  • و امکانات فراوان دیگر!

تو پنلش میتونی تنظیم کنی کاربر میهمان به اشتراک بذاره یا حتما باید عضو بشه و...

;)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا