درخواست پلاگین پنل کاربری برای ووکامرس

Sahandoff

تازه وارد
سلام

دوستان ما میخواستیم با ووکامرس سایت تخفیف گروهی راه بندازیم ولی من نتونستم افزونه پنل کاربری براش پیدا کنم و فعلا گیر کردیم. پلاگینی که من میخوام یه پنلی رو ایجاد میکنه که طرف قرار داد ما میره تو پنل و تعداد کوپن های فرخته شده راجع به محصول یا خدمات خودش رو به همرا کد پیگیری که سایت هنگام فروش به خریدار داده رو میبینه.

آیا همچین پلاگینی برای ووکامرس وجود داره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باور کن قاطی پاتی گفتی گیج شدم. جداگانه بگو چه امکاناتی میخوای

Sahandoff

تازه وارد
محمد جان ممنون از توجه ات

ببین دوست عزیز (نمیدونم چقدر با سایت های تخفیف گروهی آشنایی دارین) ما تو سایتی که راه میندازیم با فروشگاه یا محلی قرار داد میبندیم که محصولات یا خدماتشون رو با تخفیف ارائه بدیم. الان مثلا من با شما قرار داد بستم که محصول x شمارو با تخفیف 30درصدی تو سایت بذارم . و یه نفری به عنوان مشتری میاد اوون کوپن رو از سایت میخره و سایت یه کد رهگیری بهش میده تا بیاره اونو به شما بده و شما بهش طبق اون کد خدمات بدین.

حالا من میخوام یه پنلی برای شما که طرف قرار داد بنده هستین بدم که بتونید از اونجا تعداد کوپن های فروخته شده رو بهمراه کد پیگیریشون ببینی .

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم ;)

- - - Updated - - -

منتظر پاسخ ...

mohamad171

تازه وارد
شما میتونی ی درجه کاربری ایجاد کنید که توی اون درجه دسترسی بدید به اون کاربر که فرضا به بخش کوپن های خودش دسترسی داشته باشه و اون درجه رو به هرکی که طرف قراردادتون بدید.... اگه خواستید بگید اسم پلاگین رو بگم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من چیز اماده ای ندیدم. منتظر دوستمون باشید ببینید چه چیزی پیشنهاد می کنن

بالا