درخواست چند خط کد !

p30temp.com

تازه وارد
سلام عزیزان !

من یه کدی میخوام (که احتمالا باید بذارمش توی فانکشن ) که توی فایلهای قالب بگرده و یه کلاس رو سرچ کنه اگه اون کلاس وجود داشت توی قالب روال عادی برقرار باشه و اگه نبود استایل قالب رو لود نکنه ! کسی میتونه کمک کنه ؟ ???

nulledscriptz

کاربر عضو
برای اینکار میتونید از این لینک ها کمک بگیرید

اگر متوجه نشدین بگین تا توضیح بدم...

برای چک کردن وجود/عدم وجود یک فانکشن :

برای چک کردن وجود / عدم وجود یک کلاس :

p30temp.com

تازه وارد
ممنون که جواب دادین

متاسفانه من php بلد نیستم هیچ جوری هم نتونستم اینا رو سر هم کنم !!!

(توی پرانتز بگم که منظورر من از کلاس ، کلاس سی اس اس هست ! ) یعنی در واقع باید این دستور یه کلمه رو توی فایل های قالب جستجو کنه و اگه بود که روال عادی برقرار باشه وگرنه بیاد و دستور فراخوانی استایل قالب رو مثلا حذف کنه یا یه کاری کنه که لود نشه !

nulledscriptz

کاربر عضو
اینکارهم شنیه . شما باید فایل css رو توی یه فانکشن php به نام file_get_contents معرفی کنید و بعدش با یه preg_match چک کنید ببینید پیدا میشه یا نه بعدش با یه if ساده ما بقی کار رو انام بدین .

if میدین که اگر preg_match چیزی پیدا کرد که ادامه بده اگر نکرد die بشه .

ساده است :دی

p30temp.com

تازه وارد
اینکارهم شنیه . شما باید فایل css رو توی یه فانکشن php به نام file_get_contents معرفی کنید و بعدش با یه preg_match چک کنید ببینید پیدا میشه یا نه بعدش با یه if ساده ما بقی کار رو انام بدین . If میدین که اگر preg_match چیزی پیدا کرد که ادامه بده اگر نکرد die بشه .

ساده است :دی
به به چقدر اسونه چرا به فکر خودم نرسیده بود :))

خب عزیزم من اگه بلد بودم این کارهارو بکنم که نمیومدم تاپیک بزنم :D یه لطفی بکن یاهو آی دیت رو بده راحت تر حرف بزنیم :)

nulledscriptz

کاربر عضو
آقا قربون دستت برای ما کار نتراش من اینجا اینقدر کار ریخته سرمممم که دیگه جا نداره بذار فردا اوکی ؟ :)

آی دی یاهو : hosseind600

p30temp.com

تازه وارد
آقا قربون دستت برای ما کار نتراش من اینجا اینقدر کار ریخته سرمممم که دیگه جا نداره بذار فردا اوکی ؟ :) آی دی یاهو : hosseind600
باشه عزیزم منم نگفتم همین الان که :دی تو اد لیستم دارمت فقط شما یاهو ای دی منو داشته باش (p30temp_online) فردا درباره اش حرف میزنیم فقط خواهشا اینویزبل نباش که من بفهمم کی انلاینی تا درباره اش صحبت کنیم

ممنون :X

p30temp.com

تازه وارد
به به :دی به سلامتی ! پس سرت خلوت شد یه ندا بده در خدمتت باشیم x_x

بالا