درخواست کد حذف متد جت در آدرس سایت

MR AMIR-KHORE

تازه وارد
با عرض سلام خدمت دوستان محترم ،

چند روزیه دارم دنبال یه کد php میگردم که متد جت رو در آدرس نشون نده یعنی مثلا site.com/index.php?id=3 رو نشون نده و فقط یه علامت سوال به جاش نشون بده یعنی site.com/? اگه کدی سراغ دارید حتما معرفی کنید (در واقع میخوام همه متد های جت به علامت سوال تبدیل شه) یه سوال کوچیکه دیگه هم دارم من یه فرم لاگین درست کردم که وقتی لاگین میکنی بعد از چند ساعت یا با بستن مرورگر اون سشنی که ساخته شده حذف میشه و دوباره صفحه لاگین رو نشون میده چطور میتونم این سشن رو زمانشو مثلا تا دو روز بذارم که بعد از دو روز سشن حذف شه؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
برای حالت اول می تونی از htascess استفاده بکنی .

قبلا آموزشش را داخل انجمن گذاشتیم جستجو بفرمایید .

از

کد:
$_SERVER['PATH_INFO']
هم می توانی برای دریافت محتوا استفاده بکنی .

در مرود سشن این آموزش ها به کارت میاد .

MR AMIR-KHORE

تازه وارد
برای حالت اول می تونی از htascess استفاده بکنی .قبلا آموزشش را داخل انجمن گذاشتیم جستجو بفرمایید .

از

کد:
$_SERVER['PATH_INFO']
هم می توانی برای دریافت محتوا استفاده بکنی .

در مرود سشن این آموزش ها به کارت میاد .

سلام ، مشکلم راجع به سشن حذف شد ، اما در مورد اونیکی : من قبلا یه اسکریپتی رو دیده بودم که بدون اچ تی اکسس اینکارو کرده بود منم میخوام بدون اچ تی اکسس باشه یعنی کلا با پی اچ پی براش تعریف کنم متد جت بصورت علامت سوال نمایش داده بشه خیلی لازم دارم خواهشا کمک کنید

MR AMIR-KHORE

تازه وارد
سلام ، مشکلم راجع به سشن حذف شد ، اما در مورد اونیکی : من قبلا یه اسکریپتی رو دیده بودم که بدون اچ تی اکسس اینکارو کرده بود منم میخوام بدون اچ تی اکسس باشه یعنی کلا با پی اچ پی براش تعریف کنم متد جت بصورت علامت سوال نمایش داده بشه خیلی لازم دارم خواهشا کمک کنید
up+++++++++++

کسی نیس جواب بده؟:|

farsadf

کاربر عضو
این روش MVC نام داره که کسی تو ایران این رو به خوبی بلد نیست و همچنین این روش برای یادگیری مناسب نیست و آدرس ها به این صورت در میان :

site.com/postid (از حالت site.com/?id=postid)

اگه هم دنبال منابع خارجی هستید میتونید عبارت زیر رو تو گوگل سرچ کنید :

PHP MVC tutorial

IAMIR

کاربر عضو
نگاه شما می تونی . توسط htacces یا متغیر های ورودی مثل .

کد:
$_SERVER['PATH_INFO']
site.com/index.php?id=20

را تبدیل به

site.com/20/

بکنی . ولی اینکه id= حذف بشه فقط علامت سوال بمونه . یک مقدار جای تعجب داره . اینجوری به یک برنامه چندین متغیر ورودی بدیم ؟ چه جوری میشه وقتی نام متغیر را نداریم ... چندین متغیر را در یک برنامه تفکیک کنیم .؟

MR AMIR-KHORE

تازه وارد
نگاه شما می تونی . توسط htacces یا متغیر های ورودی مثل .

کد:
$_SERVER['PATH_INFO']
site.com/index.php?id=20

را تبدیل به

site.com/20/

بکنی . ولی اینکه id= حذف بشه فقط علامت سوال بمونه . یک مقدار جای تعجب داره . اینجوری به یک برنامه چندین متغیر ورودی بدیم ؟ چه جوری میشه وقتی نام متغیر را نداریم ... چندین متغیر را در یک برنامه تفکیک کنیم .؟
من اینو یه جا دیدم روی کداش یکم ور رفتم فهمیدم جت رو بصورت پست ارسال میکنه برا همون نام متغیر ها هم حفظ میشه ، ولی مشکلم اینجاس کدای اون اسکریپته که توش اینو دیدم خیلی نامفهوم و خیلی خیلی حرفه ای نوشته شده بود یکم گیج شدم نتونستم کدش رو ریپ کنم :p :))

اسمه اسکریپتی که توش کد رو دیدم یه شل بود برای هک اسمشم b374k 2.8 بود با بد بختی تونستم نسخه دیکدشو پیدا کنم کداشو ببینید تونستید ریپ کنید برام :63:

بالا