درخواست کمک برای حل مشکلsyntax error

mmirafshar

تازه وارد
دوستان سلام 

عرض تبریک سال نو دارم

مشکلی که برای وب سایت بنده 2 روزه پیش اومده رو توضیح میدم شاید شما بتونید کمک کنید.

این توضیح رو بدم که اخیرا بغیر از آپدیت های وردپرس و افزونه ها هیچ فعالیت جدید و غیر معمولی رو وردپرس انجام ندادم.

ارروری که رو سایت میاد و فرانت اند و ادمین رو از کار میندازه اینه :

Parse error: syntax error, unexpected '(' in /home/atrpas/domains/atrpasand.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4775

فایل مربوطه را با آخرین بک آپی که داشتم جایگزین کردم و مشکلم برای بار اول حل شد. اما بعد از اون هر چند ساعت یکبار این پیغام میاد رو سایت که هر دفعه شماره خط هایی که اررور دارند فرق میکنه.

دوستان ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی بکنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehr@ban

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

فک کنم عنوان تاپیک شما خلاف قوانین باشه، لذا پیشنهاد میکنم تا این مورد رو با توجه به محتوای تاپیک اصلاح کنید!

و اما در مورد مشکل؛ شما یک بار باید وردپرس رو به صورت دستی آپدیت کنید تا تمامی فایلها به صورت صحیح جایگزین بشه.

• حتما ابتدا از پوشه  wp-content بکاپ تهیه کنید.
  • آموزش آپدیت به صورت دستی رو گوگل کنید.

mmirafshar

تازه وارد
سلام دوست عزیز

فک کنم عنوان تاپیک شما خلاف قوانین باشه، لذا پیشنهاد میکنم تا این مورد رو با توجه به محتوای تاپیک اصلاح کنید!

و اما در مورد مشکل؛ شما یک بار باید وردپرس رو به صورت دستی آپدیت کنید تا تمامی فایلها به صورت صحیح جایگزین بشه.

• حتما ابتدا از پوشه  wp-content بکاپ تهیه کنید.
  • آموزش آپدیت به صورت دستی رو گوگل کنید.
سلام

ممنون از تذکر

این کار رو هم انجام دادم اما فایده ای نداره

هر دفعه به یه فایلی از پوشه wp-includes گیر میده

mmirafshar

تازه وارد
دوستان عزیز مشکل بنده هنوز پاربرجاست و اینطور به نظر میرسه که وب سایت من هک شده. امیدوارم با کمک های شما بتونم مشکل رو حل کنم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید ویروسی شدید و ویروس مذکور فایل های وردپرس سایت شما رو دستکاری میکنه

بهترین کمک از مدیر سرور شما بر میاد و باید سایتتون اسکن بشه!

mmirafshar

تازه وارد
شاید ویروسی شدید و ویروس مذکور فایل های وردپرس سایت شما رو دستکاری میکنه

بهترین کمک از مدیر سرور شما بر میاد و باید سایتتون اسکن بشه!
ممنون از راهنماییتون. بنده هاست از پارس پک گرفتم. موضوع رو مطرح کردم باهاشون و اونها گفتن که اسکن کردن و مورد مشکوکی پیدا نشده. پیشنهاد میکنید چکار بکنم؟ من تمام پسوردها رو عوض کردم. مجددا فایل های وردپرس رو رو سایت آپلود کردم. چندتا مقاله تو مخزن وردپرس بود که اونا رو خوندم و کارهایی که گفتن رو انجام دادم. پلاگین  wordfence هم از اول رو سایت نصب داشتم.

واقعا نمیدونم چکار دیگه ای باید کرد.
این هم اررور جدیدی که پیش میاد

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_canonical_charset' not found or invalid function name in /home/atrpas/domains/atrpasand.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 235Fatal error: Call to undefined function mbstring_binary_safe_encoding() in /home/atrpas/domains/atrpasand.com/public_html/wp-includes/formatting.php on line 848

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shetab

تازه وارد
سلام

احتمالا مشکل از یکی از افزونه هاست. پوشه plugins در wp-includes رو rename کنید ببینید سایت بالا میاد یا خیر. اگه نشد از دیتابیس بک آپ بگیرید ، وردپرس رو پاک کنید دوباره نصب کنید و دیتابیس رو برگردونید. قبل از پاک کردن وردپرس از پوشه images و uploads هم بک آپ بگیرید.

mmirafshar

تازه وارد
سلام

احتمالا مشکل از یکی از افزونه هاست. پوشه plugins در wp-includes رو rename کنید ببینید سایت بالا میاد یا خیر. اگه نشد از دیتابیس بک آپ بگیرید ، وردپرس رو پاک کنید دوباره نصب کنید و دیتابیس رو برگردونید. قبل از پاک کردن وردپرس از پوشه images و uploads هم بک آپ بگیرید.
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون. در پوشه wp-includes فولدری به نام plugin نیست یا اینکه من ندارم. اما بهرحال من فایل plugin.php  در همین فولدر رو تغییر نام دادم که تغییری ایجاد نکرد. حتی فولدر پلاگین در wp-content را هم تغییر نام دادم که باز هم فایده ای نداشت. 

مشکل اصلی برای پاک کردن و راه اندازی مجدد وب سایت، محصولات ووکامرس و ایندکس شدن اونها در گوگل هستش. آخرین گزینه ام راه اندازیه مجدده. همچنان به دنبال راه حل میگردم. ممنون از شما که مشارکت میکنید.

Qalekhani

قلعه‌خانی
من به شما توصیه میکنم پوسته سایت تون رو تعویض کنید و مجدد تست بگیرید. به نظر میاد خطا از فایل function پوسته باشه.

بهرحال من فایل plugin.php  در همین فولدر رو تغییر نام دادم که تغییری ایجاد نکرد. حتی فولدر پلاگین در wp-content را هم تغییر نام دادم
اینا هم به حالت اولیه اش برگردونید.

اولی که باعث خطای جدید سایتتون شده.

دومی هم از پوشه های پیشفرض خود وردپرس هست و پلاگین های شما در اون نگهداری میشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir1000000_1

تازه وارد
با سه تا کار احتمالا مشکل رو میشه فهمید.

1-تغییر نام پوشه themes

2-تغییر نام پوشه plugins

3-گاهی وقتا هم من دیدم مشکل حل نمیشه از فایل config.php بک آپ گرفتم  و حذفش کردم و وقتی وردپرس میره برای نصب اطلاعات دیتابیس قبلی رو وارد میکنی اینطوری مشکلی در فایل کانفیگ باشه هم حل میشه.

اگر باز حل نشد چک کن ببین اگر سی پنل هست و کلود نصب هست ماژول های لازم فعال باشه بعضی وقتا یه ماژول غیر فعال میشه توابع رو نمیشناسه.

بالا