درخواست کمک در کامل کردن اسکریپت

shz_furion

کاربر عضو
سلام.من از یک صفحه داخل اینترنت دو تگ <tbody></tbody> اون صفحه رو جدا کردم و به یه جایی گیر کردم که کاملا کلافم کرده و گیج شدم:

کد:
<tbody> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»اونس طلا(دلار)</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»1583.3</li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»طلای بازار تهران</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»6040000</li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»سکه طرح قدیم</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»13900000<br /></li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»سکه طرح جدید</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»14320000</li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»نیم سکه</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»7350000</li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»ربع سکه</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»4470000<br /></li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»سکه گرمی</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»3200000</li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»گرم 18 عیار</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»1394300</li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»گرم 24 عیار</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»1858654</li> </tr> <tr> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»نقره(دلار)</li> <li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">»27.45<br /></li> </tr> </tbody>
البته تگ های tr رو راحته برداری ولی میخوام هر تگ li رو بصورت یک آرایه بگیرم.البته نه همش.میبینید که یکی از li ها برای قیمته و یکیش برای اسمش هست.میخوام تگ قیمت با طلا رو هر کدوم جداگانه دریافت کنم.

امیدوارم منظورمو فهمیده باشید.

با تشکر.

IAMIR

کاربر عضو
میشه یک مقدار بیشتر توضیح بدی از طریق php می خوای عناصر از یک سایت دیگه در یافت کنی که بعد تگ های li بره تو آراایه ؟

منظورتون اینه .؟

یا فقط می خوای به صورت دستی تگ های li را جدا کنی تو سایت خودت نمایش بدی ؟

shz_furion

کاربر عضو
عزیز می خوام قیمت با اسم رو داخل یک تگ <li> قرار بدم و قیمت رو با فاصله از اسم طلا جدا کنم.اینطوری:

کد:
<li style="text-align:right;margin:0 2px 0 0">» اسم : <div style="padding:0 10px 0 0">قیمت</div></li>
این صرفا یک نمونه بود و می خوام قیمت طلا توی یک تگ div باشه.منظورم واضح تر شد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shz_furion

کاربر عضو
سلام.ببخشید اسپم میدم. بابا می خوام فقط قیمت با اسم طلا رو جدا کنم تا هر کدوم توی یک تگ div خودش قرار بگیره و تکرار بشه. این که مفهوم حرفم مشخصه که. دوتا آرایه جدا بدست بیارم یکی برای قیمت ها و یکی برای اسم طلا. کلافه شدم بخدا کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟

IAMIR

کاربر عضو
,اقعیت دو ست عزیز من درست متوجه حرف شما نمیشم .

ولی باری فاصله تو html

میتتونی از

کد:

استفاده کنی و طلا و قسمت را در دو تگ جدا گانه قرار بدی . هم یک تگ برای طلا و هم برای قیمت .

ولی حرفات در کل گنگه .

shz_furion

کاربر عضو
:D .عزیز اصلا کلا دوزاریت نمیوفته.بزار تا بگم می خوام چیکار کنم.من میخوام یک باکس شبیه این

بسازم که قیمت با فاصله از اسم طلا جدا باشه و حرکت کنه.یعنی باید قیمت طلا با اسمش توی یک تگ <li> قرار بگیره.مشکل همینه.

IAMIR

کاربر عضو
اولا خوبه آدم یک مقدار احترام کسی که داره بهش کمک میکنه را داشته باشه . دوما مهندس عزیز گفتم که با nbsp جدا کن . بالا نگفتم .

<div style="text-align:right;padding:0 2px 0 0">» طلای 18 عیار = 100هزار تومان</div>​
کد:
هرجا هم خواستی فاصله را بیشتر کنی nbspبده .

بعدشم نیاز به این کد نبود با یک تگ marque ساده میتونستی حرکت را اعمال کنی .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا