درخواست یک فارسی ساز و راست چین کننده

mihancyber

تازه وارد
درود بر دوستان ناز من
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

من یک نفر رو میخوام که بهم چندتا کار کوچک رو بگه در ضمینه فارسی سازی و راست چین کردن زیاد گشتم ولی تا الان موفق نشدم اگر کسی در : یاهو , اسکایپ , جی میل میتونه آنلاین بشه بهم بگه اددش کنم تا بتونیم با هم صحبت کنیم و به ما هم یک کمکی کرده باشه

از خجالتش هم در میام :)

با تشکر

alifiresoft

کاربر عضو
یک فارسی سازی درست حسابی با گفتن چند تا نکته کارتو راه نمیندازه.

اما اگه میخوای همینجوری فارسی کنی کافیه یکم html , css یاد بگیری.

Black_Sky

کاربر عضو
براي راست چين كردن ميتوانيد از ژنراتور RTL ساز آنلاين استفاده كنيد

کد:
http://mandegarweb.com/file/generator/rtlsaz/
كيبرد ندارم مگه نه فارسي سازي هم توضيح ميدادم

mihancyber

تازه وارد
دوستان من که توضیح دادم چندتا مشکل دارم که باید بپرسم هرجاهم مطرح کردم کسی نمی گه اگر اینجا کسی هست کمک کنه

mahdiali35

کاربر عضو
دوستان من که توضیح دادم چندتا مشکل دارم که باید بپرسم هرجاهم مطرح کردم کسی نمی گه اگر اینجا کسی هست کمک کنه
سایتتون رو با قالب مورد نظر بالا بیارید بعد سوالاتی که دارید رو بپرسید همراه با توضیحات کامل یا در صورت نیاز همراه با عکس ...

شاد باشید ...

mihancyber

تازه وارد
ممنون ولی گفتم که بنده فقط چندتا سوال دارم که جوابه صحیح رو یافت نکردم شاید کمی مبتدیانه باشه ولی برا تازه کاراس دیگه

قالب خاصی در نظر ندارم فقط میخوام تو جاهای مثل اسکایپ , یاهو , جی میل چندتا سوال را بپرسم همین

سوالات هم همش درمورد راست چین کردنه

IAMIR

کاربر عضو
سوالاتون را همینجا مطرح کنید . توسط دوستان جواب داده خواهد شد .

Black_Sky

کاربر عضو
اي بابا اين همه اسپم براي چندتا سوال

بپرسيد ماشالله اساتيد زياده اينجا و كمكتون ميكنن

mihancyber

تازه وارد
یا من بد توضیح دادم یا دوستان متوجه نشدند

بیخیال نخواستیم. قبلا پرسیدم و جواب نگرفتم که میخواستم به صورت خصوصی با یه دوست وارد به این عمل صحبت کنم و چندتا سوال بپرسم

اعصاب خودتونو چرا خورد می کنید بنده کامل و واضح گفتم که یک نفر آشنا به راست چین سازی میخوام همین

بالا