درگاه بانک های مختلف برای ووکامرس (ملی ، پاسارگاد ، سامان و ...)

• شروع کننده موضوع wle1036
  • تاریخ شروع

wle1036

تازه وارد
16/7/13
52
0
6
سلام خدمت همه کاربران و زحمت کشان ووکامراس فارسی

در ووکامرس فارسی تا بحال فقط افزونه درگاه بانک ملت طراحی شده است و شاید همه کاربرا این درگاه را نداشته باشند .

دلیل طراحی نشدن سایر درگاه ها هم ممکن است نداشتن درگاه و مشتندات بانک مورد نظر توسط طراح باشد .

از طراحان عزیز تقاضا دارم درصورتی که توانایی طراحی افزونه درگاه بانک ها را دارند در اینجا مطرح کنند تا کاربران درگاه و مستنداتی را که از بانک گرفتند در اختیار آنان قرار دهیم و بتوانند با استفاده از آن درگاه را طراحی کنند

اولین نفر خودم هستم من مستندات و درگاه بانک ملی را دارم اگر شخصی می خواهد افزونه درگاه بانک ملی طراحی کند اعلام کند تا اطلاعات را در اختیارش قرار دهم

IAMIR

کاربر عضو
23/12/12
1,384
2
36
در حال برنامه نویسی درگاه ها هستیم . به زودی ارائه میشه .

بوم رنگ

تازه وارد
21/12/13
2
0
1
سلام . اونقدر زود هست که بشه روش حساب کرد؟؟

کارهای اداری و بانکی ملی و پاسارگاد رو انجام دادم و اما افزونه هاشو واسه ووکامرس پیدا نمی کنم. :37:

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
26/6/13
439
0
16
سلام . اونقدر زود هست که بشه روش حساب کرد؟؟کارهای اداری و بانکی ملی و پاسارگاد رو انجام دادم و اما افزونه هاشو واسه ووکامرس پیدا نمی کنم. :37:
زمان دقیقش مشخص نیست اگه خیلی عجله دارید بدین براتون اختصاصی بنویسا

IAMIR

کاربر عضو
23/12/12
1,384
2
36
درگاه بانک ملی و پاسارگاد نوشته شده .

فقط چون می خواستیم تمام ماژول های جدید را طی یک بسته به کاربران ارائه کنیم . طول کشید .

پیام خصوصی بدهید .

amirkashani

کاربر عضو
4/7/13
245
0
16
درگاه بانک ملی و پاسارگاد نوشته شده .فقط چون می خواستیم تمام ماژول های جدید را طی یک بسته به کاربران ارائه کنیم . طول کشید .

پیام خصوصی بدهید .
جسارتا امیر جان این بسته کی ارائه میشه و آیا هزینه ای در بر خواهد داشت؟؟؟؟

IAMIR

کاربر عضو
23/12/12
1,384
2
36
سامان و پارسیان در فروشگاه ووکامرس موجوده .

برای خرید ملی هم با پیام خصوصی در ارتباط باشید .

roya24

تازه وارد
18/3/15
17
0
1
جناب امیر آقا  ، افزونه ی بانک سامان رو از فروشگاه ووکامرس خریدم ، اکثر مواقع بخوبی کار میکنه ولی یک باگ داره که فقط یکبار verify  انجام میشه و اگر تایید نشه با وجود اینکه پول از  حساب مشتری کم میشه ، بعد زا مدتی برگشت میخوره !

ایا میشه کاری کرد که چند بار verify  انجام بشه ؟!