درگاه پرداخت بانك سامان

oromnet

تازه وارد
سلام

از دوستاي عزيزي كه مي تونن درگاه پرداخت بانكي رو برنامه نويسي كنن تقاضا دارم تا درگاه پرداخت بانك سامان رو هم طراحي كنن و مثل درگاه پرداخت بانك ملت در اختيار كاربرا قرار بدن الان بانك كشاورزي هم به صورت فعلي از درگاه پرداخت بانك سامان استفاده مي كنه

و چندتا ديگه از دوستا قرار بود ارائه بدن ولي خبري ازشون نشد

در زير هم سيمپل كد هاي بانك رو قرار مي دم تا اگر دوستي خواست اين كار خير رو انجام بده نيازي به گشت در اين مورد نباشه

پیوست‌ها

• saman and keshavarzi.zip
    790.6 کیلوبایت · بازدیدها: 25

IAMIR

کاربر عضو
خیلی وقت تو فروشگاه ووکامرس برای فروش قرار داده شده .

oromnet

تازه وارد
خیلی وقت تو فروشگاه ووکامرس برای فروش قرار داده شده .
مي دونم ، ولي خيلي ها قدرت خريد ندارند بايد به اين مسائل هم توجه كرد

hamid_00a

کاربر عضو
کسایی که قدرت خرید 26 تومن رو برای سایتشون و امکان به این مهمی رو ندارن بهتره اصلا دوره این کار رو خط بکشن چون با این دید به هیجا نمی رسید

oromnet

تازه وارد
کسایی که قدرت خرید 26 تومن رو برای سایتشون و امکان به این مهمی رو ندارن بهتره اصلا دوره این کار رو خط بکشن چون با این دید به هیجا نمی رسید
دوست عزيز ، من براي خودم نمي خوام چون اصلا تو بانك سامان و امثال اين بانك ها حساب ندارم و براي هر كي هم كار مي كنم فقط درگاه بانك ملت رو مي زارم.

اما هستن افرادي كه از لحاظ مالي مشكل دارن چندتاشون هم تو همين سايت هست. حالا شما هر جور دوست دارين فكر كنين

saeedpersian

کاربر عضو
اين كه ديگه گفتن نداره. نه فقط در دنياي مجازي بلكه در دنياي واقعي هم اينطوريه: كساني كه قدرت خريد ندارن يا بايد دزدي كنن يا بايد به اجناس ارزون قيمت بسنده كنن. انتظار نداشته باشيد كه جنس براتون ارزون بشه. چون حد فاصل بين قدرت خريد بالا و پايين مشخص نيست. در اين مثال هم "جنس ارزون" ميشه همون استفاده از درگاه هاي واسطه مثل زرين پال و ...

IAMIR

کاربر عضو
دوست عزيز ، من براي خودم نمي خوام چون اصلا تو بانك سامان و امثال اين بانك ها حساب ندارم و براي هر كي هم كار مي كنم فقط درگاه بانك ملت رو مي زارم.اما هستن افرادي كه از لحاظ مالي مشكل دارن چندتاشون هم تو همين سايت هست. حالا شما هر جور دوست دارين فكر كنين
خود بانک سامان به هرکسی درگاه نمیده .

تنها به افردای درگاه می دهد . که تراکنش مالی قوی داشته باشند .

کسی که از لحاظ مالی بانک سامان تایید شده . غیر ممکنه 25000 تومان نداشته باشد .

oromnet

تازه وارد
خود بانک سامان به هرکسی درگاه نمیده .تنها به افردای درگاه می دهد . که تراکنش مالی قوی داشته باشند .

کسی که از لحاظ مالی بانک سامان تایید شده . غیر ممکنه 25000 تومان نداشته باشد .
اتفاقا بانك سامان خيلي راحتر از ساير بانك ها درگاه مي ده ، مخصوصا الان كه درگاه هاي پرداخت بانك كشاورزي هم زير نظر همين شركت هستند خيلي راحتر اين مورد ارائه مي شه .

به هر حال من اشتباه كردم اين تاپيك رو مطرح كردم ، شما دوستان راست مي گيد و من اشتباه مي كنم

MohammadQ

کاربر عضو
توی بحث درگاه من میخواستم از ملت بگیرم اما خیلی گیر و گور داشت ، خیلی راحت از پاسارگاد گرفتم - در ضمن مدارکت درست باشه فرقی نداره کدوم بانک باشه ، مهم رد و بدل شدن پول هستش ، در ضمن در پاسخ به دوست عزیزمون کسی ماژول رایگان فکر نکنم بنویسه !!!

بالا