دریافت نماد الکترونیکی توسط gravity forms

alifiresoft

کاربر عضو
با سلام. من میخوام برای سایتم نماد الکترونیکی بگیرم. فروشگاه هم ندارم. چون میخوام با gravity forms یه فرم بسازم و پرداخت آنلاین داشته باشم .

باید چه کاری انجام بدم؟

تجربیات خودتون رو منتقل کنید لطفا. :D

saeedpersian

کاربر عضو
سلام

خوب همون پرداخت ميشه تقريبا يه فروشگاه

نمونه سايت با فرم پرداخت گرويتي كه نماد الكترونيكي گرفته سايت ما هست:

مكث اس ام اس

فقط كافيه موردي كه در ازاش پرداخت ميكنن معقول و قانوني باشه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
این دلیل پرداخت که سعید گفت از همه چی مهم تره ... شیوه پرداخت زیاد مهم نیست فقط پرداخت آنلاین (درگاه) باشه و فیش و .... نباشه ....

بنده خودم تا مرحله نهایی گرفتن اینماد پیش رفتم برای سایت arshad98.ir ....

15 خان رستم رو هم طی کردم .

لوگو رو هم بهم دادن که بذارم توی سایت ..

گذاشتم و لازم بود بیان محل قرار گیری لوگو رو هم ببینن و دستی تایید کنن .

دقیقا توی همین مرحله بود که بهم گیر دادن که جزوه هایی که توی سایتم هست رو باید ببرم از ارشاد مجوز بگیرم و بذارم تو سایت که هنوزم در حالت تعلیق به سر میبرم ...

البته راه واسه پیچوندنشون هست ولی گذاشتم آب از آسیاب بیفته بعدا ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یکی از مراحلشم اینه که فاکتور ، برای کاربر ایمیل بشه و...

قبلنا بود. الانو نمیدونم

alifiresoft

کاربر عضو
ممنون از همه. واقعا چیز مزخرفی شده این سیستمشون.

الان من باید 35 هزار تومن بدم که مثلا چی بشه؟

3 تا سایت هم باید ثبت نام کنی. آخه این که نشد وضعش.

این 35هزار تومان باید 4 بار پرداخت بشه آیا؟ یا یکدفعه پرداخت میکنی برای هر چهار باری که میخوان تایید بگیرن ازت؟

الان اگه من بخوام بهشون یه فرم رو به صورت تستی نشون بدم، باید درگاه رو اول بگیرم حتما؟

آقای ستوده شما خودت الان از چه سیستمی برای پرداخت آنلاین استفاده میکنی؟

saeedpersian

کاربر عضو
3تا سايت چرا؟ شما براي سه سايت مختلفتون اينماد ميخواي بگيري؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
ممنون از همه. واقعا چیز مزخرفی شده این سیستمشون. الان من باید 35 هزار تومن بدم که مثلا چی بشه؟

3 تا سایت هم باید ثبت نام کنی. آخه این که نشد وضعش.

این 35هزار تومان باید 4 بار پرداخت بشه آیا؟ یا یکدفعه پرداخت میکنی برای هر چهار باری که میخوان تایید بگیرن ازت؟

الان اگه من بخوام بهشون یه فرم رو به صورت تستی نشون بدم، باید درگاه رو اول بگیرم حتما؟

آقای ستوده شما خودت الان از چه سیستمی برای پرداخت آنلاین استفاده میکنی؟
قبلا واسه تایید آدرس محل کار یا همون خونه باید اسکن سند محل رو براشون ارسال میکردی . ولی اینها اومدن برای تایید آدرس ، روش تایید شماره موبایل رو اجرا کردن .

یعنی مثلا دیدید که میخواید توی سایت شماره موبایلتون رو تایید کنید . یه کدی به همون شماره تون میفرستن . بعد داخل سایت ازتون میخوان که کد رو وارد کنید .

برای آدرس هم همینجوری شده . یعنی اون کد رو به آدرس مورد نظر میفرستن . بعد ازتون میخوان که داخل سایت اون کد رو بزنید تا معلوم بشه آدرس درست بوده یا جعلی .

اون 35 هزار تومن هم پول پست هست (البته گرون حساب کردن ) .

یه 20 25 تومنی هم مراحل نهایی خرج داره . چون یه تعهد نامه بهت میدن که باید ببری دفتر اسناد رسمی ثبت کنی و براشون پست کنی .

این هزینه ها مربوط به 4 مرحله آخر اون چک لیست الزامات هست و همه باهم میشه همون هزینه . و برای هر مرحله نباید جداگانه هزینه کنی .

برای هر سایت همون یه بار پرداخت کنی کافیه .

اما داخل سوالات متداول سایتشون دیدم که اگه چند تا سایت داشته باشی و همه سایت ها هم حوزه کاریشون یکی باشه میتونی با همون یکی برای اونها هم ای نماد بگیری .

بنده سیستم پرداختم edd بود . که توی اون 15 مرحله چک لیست کاملا تایید شده بودن !!! ولی مرحله آخر که تایید محل کد تو سایت بود پاچه مارو گرفتن . یعنی پول رو که گرفتن بعدش :|

اما برای درگاه . کلا کارشون تناقض محضه .

برای گرفتن درگاه باید ای نماد داشته باشی . برای گرفتن ای نماد هم باید درگاه داشته باشی :|

چون دیگه بدون ای نماد درگاه نمیدن باید اول از درگاه واسطه برای گرفتن ای نماد استفاده کنی . بعدش که ای نماد رو گرفتی بری سراغ گرفتن درگاه مستقیم بانکی .

درگاه ملت بنده هم بخاطر اینکه تا 15 اسفند وقت داده بودن ای نماد بگیرم و نشد فعلا غیر فعال شده .

alifiresoft

کاربر عضو
3تا سايت چرا؟ شما براي سه سايت مختلفتون اينماد ميخواي بگيري؟
سلام. نه منظورم این بود که اول باید توی enamad ثبت نام کنی. بعد باید بری توی یه سایت دیگه شماره موبایل و آدرس و .... تایید بشه. تازه یه سایت دیگه هم باید بری ثبت نام کنی که فیلترت نکنن :D سرویس شدیم به خدا

- - - Updated - - -

قبلا واسه تایید آدرس محل کار یا همون خونه باید اسکن سند محل رو براشون ارسال میکردی . ولی اینها اومدن برای تایید آدرس ، روش تایید شماره موبایل رو اجرا کردن .یعنی مثلا دیدید که میخواید توی سایت شماره موبایلتون رو تایید کنید . یه کدی به همون شماره تون میفرستن . بعد داخل سایت ازتون میخوان که کد رو وارد کنید .

برای آدرس هم همینجوری شده . یعنی اون کد رو به آدرس مورد نظر میفرستن . بعد ازتون میخوان که داخل سایت اون کد رو بزنید تا معلوم بشه آدرس درست بوده یا جعلی .

اون 35 هزار تومن هم پول پست هست (البته گرون حساب کردن ) .

یه 20 25 تومنی هم مراحل نهایی خرج داره . چون یه تعهد نامه بهت میدن که باید ببری دفتر اسناد رسمی ثبت کنی و براشون پست کنی .

این هزینه ها مربوط به 4 مرحله آخر اون چک لیست الزامات هست و همه باهم میشه همون هزینه . و برای هر مرحله نباید جداگانه هزینه کنی .

برای هر سایت همون یه بار پرداخت کنی کافیه .

اما داخل سوالات متداول سایتشون دیدم که اگه چند تا سایت داشته باشی و همه سایت ها هم حوزه کاریشون یکی باشه میتونی با همون یکی برای اونها هم ای نماد بگیری .

بنده سیستم پرداختم edd بود . که توی اون 15 مرحله چک لیست کاملا تایید شده بودن !!! ولی مرحله آخر که تایید محل کد تو سایت بود پاچه مارو گرفتن . یعنی پول رو که گرفتن بعدش :|

اما برای درگاه . کلا کارشون تناقض محضه .

برای گرفتن درگاه باید ای نماد داشته باشی . برای گرفتن ای نماد هم باید درگاه داشته باشی :|

چون دیگه بدون ای نماد درگاه نمیدن باید اول از درگاه واسطه برای گرفتن ای نماد استفاده کنی . بعدش که ای نماد رو گرفتی بری سراغ گرفتن درگاه مستقیم بانکی .

درگاه ملت بنده هم بخاطر اینکه تا 15 اسفند وقت داده بودن ای نماد بگیرم و نشد فعلا غیر فعال شده .
حیلی ممنون بابت پاسخگویی. پس من ابتدا از درگاه واسطه استفاده میکنم. بعد میرم سراغ درگاه مستقیم.

بالا