در خصوص متوقف نشدن موزیک زمان جابه جایی صفحات

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من یک قالب موزیک دارم که پلیر موزیک داره و می خوایم زمانی که صفحات جا به جا میشه و موزیک در حال پلی شدن هست قطع نشه.
پوسته وردپرس هست.
ممنون میشم ابتدا بفرمایید نام این کار چیه؟ از چه تکنولوژی هایی استفاده میشه و در سایت ها باید دنبال چی باشه.
اگر نمونه پلیری دارید که به این صورت هست ممنون میشم کدها را بدید.
تشکر.

rocki3oy

کاربر عضو
دوستان کسی نیست یه راهنمایی کوچیک کنه.
یا پلاگینی در وردپرس معرفی کنه یا پلیری که چنین امکانی داشته باشه.
با تشکر.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یه راهکار داری چون مبنای سایت وب هست افزونه پلی رو در حالت وب روی یک تب جدید باز کنه و باقی سایت رو شما هر قدر خواستی ببین قطع هم نمیشه بک لینک هم می خوره .
اما اگر می خوای یک پلیر موزیک ایجاد کنی مثل این آپ های روی گوشی این قضیه کمی سخت میشه و نیازمند برنامه نویسی است
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rocki3oy

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
یه راهکار داری چون مبنای سایت وب هست افزونه پلی رو در حالت وب روی یک تب جدید باز کنه و باقی سایت رو شما هر قدر خواستی ببین قطع هم نمیشه بک لینک هم می خوره .
اما اگر می خوای یک پلیر موزیک ایجاد کنی مثل این آپ های روی گوشی این قضیه کمی سخت میشه و نیازمند برنامه نویسی است
موفق باشید

با سلام و احترام
من قبلا چیزی در مورد pjax خونده بودم که چنین کاری می کرد اما داکیومنت درست و حسابی پیدا نکردم.
تب جدید که زیاد جلوه خوبی نداره.
الان سایت رادیوجوان اگر دیده باشید با تغییر صفحه موزیک قطع نمیشه.
از چه تکنولوژی استفاده کرده.
با تشکر.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اتفاقا نیوتب قرار نیست یه صفحه بزرگ جدا باشه تاحالا پاپ آپ ندیدی که کنج و گوشه و اندازه کوچکی فعال میشه دقیقا همون منظور بنده است اینجوری ایجکس و pjax مدنظر شما دیگه زیاد نیاز نمیشه چون به سرور فشار میاره
ضمنا بنده در رادیو جوان داخل و خارج این چیزی که فرمودید هنوز ندیدم لطفا یه لینکی بدید تا ببینیم
رادیو جوان اون خارج کشوریه از یه ساختار برنامه نویسی حرفه ای براش استفاده شده.
موفق باشید

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اتفاقا نیوتب قرار نیست یه صفحه بزرگ جدا باشه تاحالا پاپ آپ ندیدی که کنج و گوشه و اندازه کوچکی فعال میشه دقیقا همون منظور بنده است اینجوری ایجکس و pjax مدنظر شما دیگه زیاد نیاز نمیشه چون به سرور فشار میاره
ضمنا بنده در رادیو جوان داخل و خارج این چیزی که فرمودید هنوز ندیدم لطفا یه لینکی بدید تا ببینیم
رادیو جوان اون خارج کشوریه از یه ساختار برنامه نویسی حرفه ای براش استفاده شده.
موفق باشید
با سلام خدمت آقای جاویدان عزیز.
آقای جاویدان یک چنین نمونه ای که می فرمایید به صورت نیوتب هست و در سایتی استفاده میشه می تونید به من لینک بدید من یک بررسی کنیم.
رادیوجوان خارجی بله درسته قطع میشه.
نمی دونم کدوم سایت بود که اون پلیر زیر باز می بود و اصلا موزیک قطع نمیشد.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
وقتی می گویید اون پلیر او زیر باز می بود یعنی یک نیو تب در ابعاد یک پلیر بقولی پلیر پس زمینه داشتید فقط ظاهر تب رو نداشته.
شما که خودتون سرتون تو کد هست می دونید که یک درخواست وقتی بسته بشود یعنی اجراش متوقف می شود مگر در حالت پس زمینه یا تب مجزا که اجرا همچنان پایدار باشد، مثل قضیه اینماد می مونه که وقتی روش کلیک می کنید یک تب باز میشه ولی حاشیه نداره
یک راه حل بنظرم استفاده از Broadcast هستش یا live یا real تو پخش که باید جستجو کنید ببینید کدومشون به هدف شما نزدیک تره، یادتون باشه شاید به نظر بیاد این حالت ها نیاز به پخش زنده داره ولی در واقعیت بسیاری از اونها یک ذخیره پخش هستند که به صورت تنظیم شده در زمان مشخصی پخش می شوند یعنی یک جور پخش خودکار حالا وسطش یک پخش زنده هم احتمالا باشه
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rocki3oy
بالا