در خواست افزونه نمایش مطالب یک سایت در سایت دیگر

shahab.sh01

تازه وارد
سلام دوستان افزونه میشناسید که بشه مطالب یک سایت دیگه رو به صورت عکس زیر داخل مطالب سایت قرار داد

یک سایت گردشگری دارم میخوام تورهای یک سایت دیگه رو بصورت تبلیغات قرار بدم

You must be registered for see images attach

seyedata

تازه وارد
سلام دوستان افزونه میشناسید که بشه مطالب یک سایت دیگه رو به صورت عکس زیر داخل مطالب سایت قرار داد

یک سایت گردشگری دارم میخوام تورهای یک سایت دیگه رو بصورت تبلیغات قرار بدم

You must be registered for see images attach
اینجا رو ببینید

Mesmaili

کاربر عضو
اینجا رو ببینید

دوست عزیز شما وقتی در سایتی تقاضا محصولات اورجینال و لایسنس به صورت رایگان میکنی، درست نیست در پاسخ کاربرانی که نیاز به افزونه خاصی دارند لینک سایت خودتون رو بدید تا برن خرید کنند !

seyedata

تازه وارد
دوست عزیز شما وقتی در سایتی تقاضا محصولات اورجینال و لایسنس به صورت رایگان میکنی، درست نیست در پاسخ کاربرانی که نیاز به افزونه خاصی دارند لینک سایت خودتون رو بدید تا برن خرید کنند !
خدا شاهده تنها هدفم کمک بود

با اینکه اینجا خیلی ها سایتشون رو تبلیغ کردن و میکنن اما این همه هجمه علیه من رو نمی فهمم واقعا

هم تاپیک قبلی و هم پستی که در جواب دوستمون ارسال کرده بودم رو پاک کردم تا دوستان دلواپس خیالشون راحت بشه

دیگه هم از هیچ کدوم از دوستان درخواست افزونه یا چیز دیگری نمی کنم خیالتون راحت

یاحق

Mesmaili

کاربر عضو
خدا شاهده تنها هدفم کمک بود

با اینکه اینجا خیلی ها سایتشون رو تبلیغ کردن و میکنن اما این همه هجمه علیه من رو نمی فهمم واقعا

هم تاپیک قبلی و هم پستی که در جواب دوستمون ارسال کرده بودم رو پاک کردم تا دوستان دلواپس خیالشون راحت بشه

دیگه هم از هیچ کدوم از دوستان درخواست افزونه یا چیز دیگری نمی کنم خیالتون راحت

یاحق
کسانی که اینجا پاسخ تیکت هارو میدن همه قصدشون کمک هست. وگرنه کسی پولی دریافت نمیکنه.

افرادی که بیشتر پاسخ هارو میدن حداقل من ندیدم کسی تبلیغی بکنه و یا چیز دیگه. اینکه شما هم هدفت کمک بوده شکی درش نیست و خدا خیرت بده.

اما از این زاویه نگاه کنید که برای مثال من میام 4 تا تاپیک میزنم که درخواست افزونه و فارسی ساز اورجینال میکنم.

بعد در جواب یک کاربر دیگه میام همین امروز 1 محصول رو به صورت فروشی در سایتم قرار میدم و لینکش رو میدم بهشون تا خرید کنند !

این فروم برای این وجود داره که به درخواست هایی مثال درخواست شما و مشکلات کاربران پاسخ داده بشه و اینکه بنده مدیر نیستم که بخوام خیالم راحت باشه یا چیز دیگه ای.

مطمئنا سوالی دارید بازهم من یا دوستان اگر در تواناییمون باشه پاسخ میدیم و خوشحال میشیم که شما هم در پاسخ به کاربران دیگه مشارکت کنید.

بالا