در خواست کد جاوا مثل کد چت روم پارس تولز یا میهن چت

sagebnegad

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز

من یه کد جاوا لازم دارم که به وبلاگها مختلف بدم تا بتونند در قالبشون قرار بدن و یه جور در گاه برای چت روم باشه.درست مثل کدی که ابزار رایگان پارس تولز میده یا کد چت روم میهن چت که درون وبلاگها قرار میگیره.

ممنونم

sagebnegad

کاربر عضو
آقا من منتظرما کسی نمی تونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sagebnegad

کاربر عضو
خدایا تو شاهد باش 36نفر این مطلب رو خوندن اما دریق از یه جواب و راهنمایی

بابا دمتون گرم.آخه یه کد جاوا که دیگه این حرفا رو نداره .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کار خاصی نمیخواد انجام بدی... فقط یک فرم درست کن...! و بعد داخل فایل جاوا یا هر جایی که میخوای بریز... کدش رو بده به کاربرا...

اونا رو بلد نیستی؟

homayon574

کاربر عضو
محمد جان درست گفتنیه فرم بساز یه فایل جاوا درست کن و توش کدهاتو بریز به این شکل :

کد:
document.write("کد های اچ تی ام ال ...");
بعد هم ادرس فایل جاوا اسکریپت رو به کاربر هات بده

کد:
<script language="javascript" src="http://javascript-url"></script>
تموم

sagebnegad

کاربر عضو
والله من بلد نیستم.

چون یکم تازه کارم میشه یکم روشن تر توضیح بدید که منظورتون از فرم ساختن چیه .چون من چیز زیادی در مورد جاوا نمی دونم یا لطف کنین و یکیشو خودتون برام بسازید

خیلی خیلی ممنونم

homayon574

کاربر عضو
والله من بلد نیستم.چون یکم تازه کارم میشه یکم روشن تر توضیح بدید که منظورتون از فرم ساختن چیه .چون من چیز زیادی در مورد جاوا نمی دونم یا لطف کنین و یکیشو خودتون برام بسازید

خیلی خیلی ممنونم
فرم ها به حیطه کاری جاوا اسکریپت ربط پیدا نمیکنن به html مربوط هستن منظور از فرم اینه که یه کادری رو با html بسازین به علاوه یک دکمه که با وارد کردن نام و کلیک روی دکمه کاربر به صفحه چت روم وارد بشه

sagebnegad

کاربر عضو
خوب منم همینو بلد نیستم دیگه

فرم ساختن و دکمه ساختن.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
متن تست کردم

شدنی نیست

چون اسکریپت خودش هر دفه یک کدی به صورت hidden تعریف میکنه... که value همیشه متغیر هست... اگه اون hidden نباشه نمیشه کاربر از جای دیگه وارد بشه...

sagebnegad

کاربر عضو
پس هیجوره شدنی نیس؟

باشه.داداش محمد بازم دمت گرم که هوای همه یوزر های پرشین اسکریپت رو داری .ایشالله که بتونم یه جوری این لطف و پیگیریتو جبران کنم.

ممنونم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک روش دیگه هم هست! احمقانس... ولی شدنیه...

شما میتونید روی یک فولدر دیگه سیستم رو بالا بیارید...(ولی مشخصات دیتابیس قبلی رو بدید...)

الان همون سیستم چت میاد بالا . ولی روی یک ادرس دیگه...

الان شما میتونی بری وارد قسمت قالب ها بشی. و قالب جدیدت رو که میخوای یک فرم کوچولو باشه رو طراحی کنی. و به صورت فریم رو هر جایی که خواستی نمایش بدی...!

homayon574

کاربر عضو
خود پارس تولز برای کد چت رومش یه کد ایفرام رو داده دقیقا همین کار رو کرده

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این دوستمون برای سیستم et chat میخوان...

homayon574

کاربر عضو
متن تست کردمشدنی نیست

چون اسکریپت خودش هر دفه یک کدی به صورت hidden تعریف میکنه... که value همیشه متغیر هست... اگه اون hidden نباشه نمیشه کاربر از جای دیگه وارد بشه...
منظورم اینه که توی خود سایت یه صفحه درست کنن با اطلاعاتی که لازمه بعد کد افرامش رو توی فایل جاوا بزارن و کد جاوا رو به کاربر بدن این که قانونا درسته و نباید مشکلی باشه اون مقدار مخفی هم که تو همون صفحه بارگزاری میشه دیگه نه توی یه فرم جدا از سایت

بالا