دزخواست اسکریپت آپلود از آدرس

• نویسنده موضوع arz
  • تاریخ شروع

arz

کاربر عضو
سلام.یه اسکریپت خوب واسه منتقل کردن فایل هاست به هاست میخوام که بشه اسم فایل رو هم عوض کرد و در صورت امکان برای دسترسی داشتن به اسکریپت رمز هم بخواد.اسکریپت های link upload و منتقل کننده فایل فامو رو امتحان کردم هر کدوم یه مشکلی دارن.یه اسکریپت بدون مشکل و پرسرعت میخوام لطفا

arakwolf

تازه وارد
من اینو دارم.بدردت میخوره؟

You must be registered for see images attach

arz

کاربر عضو
منظورم درست همین هست که کار نمیکنه.

من همه تنظیماتش رو درست انجام دادم اما وقتی آپلود رو میزنم میگه: خطا ! لطفاً فیلدها رو دوباره بررسی کنید.

در صورتی که همه چیرو کامل انجام دادم

اینم لینک که برین خودتون تست کنید: تو چند تا جا دیگه هم انجام دادم بازم ارور میده

میشه شما آدرسی که اینو نصب کردین بدین من یه فایل زیر یک مگ رو اپلود کنم ببینم کار می کنه یا نه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arakwolf

تازه وارد
داداش من فعلا روی سرور به صورت نصب شده ندارم.ولی یدونه توی همین سایت هست ببین بدردت میخوره؟

2orbin

تازه وارد
با سلام

اگر میخواهی فقط خودت (مدیریت ) استفاده کنی میتوانی از کد خیلی ساده تر استفاده کنی

مثلاً میخواهید وردپرس را از روی سایت اصلی به هاست خود منتقل کنید و نام آن را site بگذارید کد به صورت زیر میباشد :

کد:
<?php
copy ('http://fa.wordpress.org/wordpress-3.5.2-fa_IR.tar.gz','site.tar.gz');
?>

arz

کاربر عضو
سلام.اون اسکریپت transloder حجم فایل رو بیشتر میکنه و بعد از دانلود فایل هم خراب هست اون فایل

و در مورد کدی که دادین باید بگم که من امتحان کردم نمیشه.استفاده من از انقال فایل برای فایل های حجیم بالای ۵۰۰ مگ و حتی شاید یک گیگ هست(فیلم و اینا)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید سرور شما اجازه ترنسفر نمیده! میتونن محدود کنن!

arz

کاربر عضو
شاید سرور شما اجازه ترنسفر نمیده! میتونن محدود کنن!
منظورتون اینکه اون اسکریپت رو محدود کرده باشن؟

شما جایی میشناسین که این امکان محدود نشده؟

2orbin

تازه وارد
با سلام

من یک اسکریپت کوچک تا آخر شب مینویسم وبرای استفاده میگذارم

با تشکر

rezaei1374

تازه وارد
کد:
<?php
if (isset($_POST['url'])) { 
$url=$_POST['url'];
define('BUFSIZ', 4095);
$rfile = fopen($url, 'r');
$lfile = fopen(basename($url), 'w');
while(!feof($rfile))
fwrite($lfile, fread($rfile, BUFSIZ), BUFSIZ);
fclose($rfile);
fclose($lfile);
}

?>
<form method="post" action="">
<input type="text" name="url"><input type="submit" value="dl">
</form>
ساده تر از اونه که میخوای ولی احتمالا بدردت بخوره

2orbin

تازه وارد
با سلام

اسکریپت کوچک جهت اانتقال فایل از هاست دیگر به هاست خودمان

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

2orbin

تازه وارد
با سلام

به چشم

اسکریپت کوچک جهت انتقال فایل از هاست دیگر به هاست خودمان

این اسکریپت را خودم نوشتم

پسورد را میتوانید در فایل config.php تغییر دهید ضمنا" نام فولدر ذخیره فایل را نیز میتوانید تغییر دهید در صورت تغییر باید خودتان دستی فولدر را در هاستتان ایجاد نمائید

:(( تشکر فراموش نشود :">

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arz

کاربر عضو
ممنون از زحماتتون

اما این اسکریپت هیچی منتقل نمیکنه.

توی فولدر upload چیزی نمیره

2orbin

تازه وارد
با سلام

شما باید در هاست حق دسترسی به فولدر upload بدهید

مثلاً 755 یا 777

تشکر فراموش نشود :"> :((

mostafa98

کاربر عضو
سلام

اول بهم بگو هاستت رایگانه(اگه رایگانه 8 مگابایت به بالا نمی تونی آپلود کنی)

اگه رایگان نیست از این استفاده کن

فایل زیر رو با اسم up.php ذخیره کن تا میتونی آپلود کن

محدودیت حجمی نداره (فقط بعد از استفاده زیپش کن) تا سواستفاده نکن از هاستت (هکر فایلش رو راحت آپلود می کنه)

کد:
[B]<?phpif ($_GET[xfer]) {if ($_POST[from] == "") {print "You forgot to enter a url.";} else {copy("$_POST[from]", "$_POST[to]");$size = round((filesize($_POST[to])/1000000), 3);print "transfer complete.<br><a><a href=\"$_POST[from]\">$_POST[from]</a><br><a><a href=\"$_POST[to]\">$_POST[to]</a> : $size MB";}} else {print "<form action=\"$PHP_SELF?xfer=true\" method=post>from(http://): <input name=from><br>to(filename): <input name=to><br><input type=submit value=\"transload\">";}?>[/B]
موفق باشی

arz

کاربر عضو
من لیچر رو دانلود و نصب کردم اما امکاناتی مثل تغییر نام فایل و رمز گذاشتن واسه اجازه انتقال نداره.همچنین نمیخوام محدودیت زمانی واسه حذف فایل داشته باشه و برای تغییر دایرکتوری آپلودش چیکار باید کنم؟شما چیز کاملتری سراغ دارین؟

و یکی هم اینکه میشه در مورد فایل up.php توضیح بدین؟ من اون کار رو انجام ندادم

و در مورد اسکریپت اقای 20rbin باید بگم که من نه تنها پوشه upload بلکه خود قسمتی که اپلودش کرده بودم رو هم روی ۷۷۷ گذاشتم بازم فایل منتقل نمیشه.و از هاست رایگان هم استفاده نمیکنم و هاست یک گیگ دارم که محدودیت حجمی واسه فایل ها نداره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arz

کاربر عضو
حیلی نیاز دارم

اگه نشه مجبورم دانلود و آپلود کنم

بالا