دو تغییر کوچک در عنوان سایت و بیشتر کردن آیتم های محصولات در سایت ؟

samadblaj

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز ببخشید دو تا سوال دارم این سایت منه : می خواهم عنوان سایت رو تغییر بدهم اما جایی برای تغییر پیدا نکردم (طبق عکس زیر ) ؟؟؟

You must be registered for see images attach

سوال دومم توی سایت من صفحه اول 10 محصول نمایش داده شده چطور میتونم محصولات رو بیشتر کنم؟

dehnavi

راهبر انجمن
سیستم وردپرس هست

از منو سمت راست موس رو روی گزینه تنظیمات نگه دارید و روی همگانی کلیک کنید

تو صفحه باز شده میتونید عنوان سایتتون رو عوض کنید

samadblaj

کاربر عضو
آقای دهنوی من عنوان سایت رو از قبل اضاف کردم اما با عنوان در مرورگر ست نمیشه ...

soltaneghalbha

کاربر عضو
سلام

برای تغییر عنوان سایت که قبلا گفته شد (اگه بعد از تغییر عنوان ، عنوان در مرورگر تغییر نمیکنه شاید به دلیل کش مرورگر باشه با مرورگر دیگه ای امتحان کنید و یا کش رو پاک کنید)

برای نمایش محصول بیش از ده تا : تنظیمات ==> خواندن ==> بیشترین تعداد نوشته*ها در هر برگه*ی وبلاگ ( عدد را به دلخواه وارد نمایید )

موفق باشید :53:

samadblaj

کاربر عضو
سلامبرای تغییر عنوان سایت که قبلا گفته شد (اگه بعد از تغییر عنوان ، عنوان در مرورگر تغییر نمیکنه شاید به دلیل کش مرورگر باشه با مرورگر دیگه ای امتحان کنید و یا کش رو پاک کنید)

برای نمایش محصول بیش از ده تا : تنظیمات ==> خواندن ==> بیشترین تعداد نوشته*ها در هر برگه*ی وبلاگ ( عدد را به دلخواه وارد نمایید )

موفق باشید :53:
سلام ممنونم از لطف شما ولی متاسفانه مشکلات هنوز پا برجاست...

عنوان مرورگر به خاطر کش نیست کش خالی است و روی سیستم های دیگه هم اجرا کردم که به همین شکل است...

و قسمت دوم هم تاثیری روی کالا های وو کامرس نداره بیشتر برای نوشته های می باشد نه محصولات... :-s

soltaneghalbha

کاربر عضو
درود

اگر دوست عزیز ووکامرس نصب کردید به تنظیمات این پلاگین بروید تا بتوانید تغییرات دلخواه رو انجام بدید

:53:

samadblaj

کاربر عضو
دروداگر دوست عزیز ووکامرس نصب کردید به تنظیمات این پلاگین بروید تا بتوانید تغییرات دلخواه رو انجام بدید

:53:
ممنونم بله ووکامرس نصب کردم در تنظیمات این اسکریپت جایی برای اعمال تغییرات وجود نداره.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقای دهنوی من عنوان سایت رو از قبل اضاف کردم اما با عنوان در مرورگر ست نمیشه ...
داخل header.php نگاه کنین که داخل <title> چی نوشته شده؟

بالا